Şimdi Ara

NBA 2K14 (PS3&PS4) ANA KONU Turkish Airlines Euroleague (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
830
Cevap
8
Favori
40.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LeBron MyPlayer'daki oyuncuma kendi dilinde NBA'e hoşgeldin dedi.

NBA 2K14 (PS3&PS4) ANA KONU  Turkish Airlines Euroleague

NBA 2K14 (PS3&PS4) ANA KONU  Turkish Airlines Euroleague

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kivanc1Mac -- 14 Ocak 2014; 17:02:39 >

• Merhaba arkadaşlar ingilizcem fazla yok deneye deneye bulayım dedim mahfettim camera açılarını:Sizin tavsiye edeceğiniz atak yönüme doğru sabit tek taraflı camera ayarları PS4 NBA2K14 tavsiyeniz varsa YARDIMCI OLURMUSUNUZ
  • PS4 İÇİN:

1000 vc kodu: N14PS-KAMPJ-A1KVU-TDG86-W2BMI (diğer oyun çıkana kadar süresi var)
    2000 vc kodu: N14PS-IQQYM-1JMC8-QV47R-I5JDW (20 ocak'a kadar)

yani toplam 3000 vc.
  • PS3 İÇİN:

1000 vc kodu: N14PS-SXYB2-9QFRW-QBVXH-6DVKJ (diğer oyun çıkana kadar süresi var)
    2000 vc kodu: N14PS-EMXHP-YDSVD-BCGW6-K5BAA (20 ocak'a kadar)

yani toplam 3000 vc.
  • Allah kahretsin mycarreer de sezon ortasına geldim hata verip kapaniyo.Daha öncede vermisti rebuild yapip halletmistim simdi olmuyo oynayamiyorum oyunu .Baska bi bilgisi olan var mi hata kodu ce 34 878 0

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mygym oynuyorum. Mac esnasinda oyuncu degisikligini nasil kapatabilirim? Basladigim 5li ile bitirmek ya da degisiklikleri sadece kendim yapmak istiyorum.

• Arkadaşlar bu oyunda ps3 için tuşlar değiştiriliyor mu yada antrenman modu var mı tek oluyum yeter istediğim hareketi çalışabileyim var mı böle fifada olduğu gibi
  • Dunk packages (PS3/Xbox 360) 24 ocak a kadar geçerli
    N14PS-FCJ2P-P56FA-GJN7T-MVK7X

Dunk packages (PS4/Xbox One) 24 ocak a kadar geçerli
    N14PS-D4GHV-E3R7I-VI4IJ-JKZMH
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balotelli45

Dunk packages (PS3/Xbox 360) 24 ocak a kadar geçerli
    N14PS-FCJ2P-P56FA-GJN7T-MVK7X

Dunk packages (PS4/Xbox One) 24 ocak a kadar geçerli
    N14PS-D4GHV-E3R7I-VI4IJ-JKZMH

dunk packages ne işe yarıyor ?

bir de vc points kodu var mı ?
  • Bende bilmiyorum ama smaçla ilgili bir şey olabilir
    VC kodu bulamadım.
  • Merhabalar Ps3 de Nba 2k14 Oynayanlar Arasında Online Asso Açmayı Düşünüyorum Gelmek İstiyenler Bana Ulaşsın

Psn:BerkayRose1

Saygılarımla ....
  • Ps4 nba 2k14 hakkında ne dusunuyorsunuz beyler

• Arkadaşlar sormuştum cevap bulamadım.Bilen varsa cevaplasın lütfen.Mac esnasinda oyuncu degisikligini nasil kapatabilirim? Basladigim 5li ile bitirmek ya da degisiklikleri sadece kendim yapmak istiyorum.
  • Coaching'de Substition'ı kapatabiliyordun sanırım. Oraya bakman gerek hocam.
  • ps4 oyuncuları eklesin arkadaşlar

PSN: Genero-1907
  • Arkadaşlar oyunu yeni aldım 2.5 GB'lık güncellemeyi indirdim az önce oyun artık açılmıyor sorun nedir acaba? Güncellemeyi yüklemeden önce çalışıyordu..Takım logolarından sonra siyah ekran geliyor ve ilerlemiyor ne yapmalıyım?
    Edit:Sorun düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The False Shepherd -- 23 Ocak 2014; 17:34:54 >
  • Pivot açtım 7"0 boyunda dwayne wade 0-11 FG ile oynadı sayemde bende 8 blokla kariyer rekoru kırdım :D

arkadaşlar Pistons'tayım box out u iyi yapıyorum her seferinde succesful box out alıyorum ama ribaundu drummond monroe yada smith alıyor 3,7 rib ortalama ile oynuyorum ribaund çekmek için biraz ipucu verirmisiniz

ve drummond sakatlandı GM beni çağırdı starter yapmayı planlıyoruz falan dedi bende üstteki şıkkı seçtim sonrasındada uçakta harrelson(overal 57) gelip koç sanırım seni ilk 5 e monte edecek dedi bende It's about time yerine üstteki şıkkı seçtim sanırım Don't know about that yazıyordu ve harrelson birkaç maçtır ilk 5 başlıyor nasıl ilk 5 olabilirim?
  • Arkadaşlar Timing : Excellent olmasına rağmen neden şut kalitesinden bazen C,D gibi sonuçlar alıyorum acaba bu kalite neye bağlı?
  • Boş attığın, savunmacının eli üstünden attığın şutlara göre değişiyor o. Mesela bomboş bir şut attığında A olabiliyorken, savunmacı çok yakındaysa ve iyi savunuyorsa C, D gibi değerler alabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kivanc1Mac

Boş attığın, savunmacının eli üstünden attığın şutlara göre değişiyor o. Mesela bomboş bir şut attığında A olabiliyorken, savunmacı çok yakındaysa ve iyi savunuyorsa C, D gibi değerler alabiliyor.

Anladım..Valla ilk defa bir oyunu bu kadar beceremediğime şahit oluyorum bu ne yav 1-2 gün daha sabredebilirim ancak herhalde
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.