Şimdi Ara

NBA 2K14 (PS3&PS4) ANA KONU Turkish Airlines Euroleague (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
830
Cevap
8
Favori
40.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hernan Cortes

Benim oyuncuyu PF, genelde P&R ile sayı buluyorum, oldukça zevki oluyor. Bendeki sıkıntı savunma ve ribaundlar, bir türlü çözemedim, box-ot yapmayı bir türlü beceremiyorum, bileneiniz var mı? Bir de arkadaşlar ben başlangıça 12 dakika oynuyordum çeyrekleri, sonra çok uzun geldi 8'e düşürdüm, sizde durumlar nedir?

Box to dan kastin rebound lari engellemek gibi seyse rakip atisi yaptiginda eger tus ayarlarini degistirmediysen L2 tusuna basili tut sonrada ucgen yap Rebound lar sendedir cogu zaman. Ve bana 8 dk bile cok uzun geliyor similasyon ozelligi olsa iyidi her maca cikmak zorunda kaliyoruz. Ilk 5 e girmeyi beceren oldumu acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yuzi_35 kullanıcısına yanıt
    Koç benimle konuşup duruyor sana daha çok süre vereceğim falan diye ama daha ilk beş başlatmadı, Bucks 14. sıradan seçti beni, Ersan sakatlansa falan belki ilk beşte başlarım. 8 dakika da uzun gelmeye başladı, belki 6'ya fgalan düşürürüm. Bir de sizde hangi oyuncular pislik yapıyor( bavul taşıtma, palyaça burnu takma falan) bende Caron Butler tam bir o.ç gibi davranıyor. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hernan Cortes

Koç benimle konuşup duruyor sana daha çok süre vereceğim falan diye ama daha ilk beş başlatmadı, Bucks 14. sıradan seçti beni, Ersan sakatlansa falan belki ilk beşte başlarım. 8 dakika da uzun gelmeye başladı, belki 6'ya fgalan düşürürüm. Bir de sizde hangi oyuncular pislik yapıyor( bavul taşıtma, palyaça burnu takma falan) bende Caron Butler tam bir o.ç gibi davranıyor. :D

Ben Portland daydim ve cj watson bir keresinde guzel oyunumdan sonra disari cikalim takilalim dedi bende takim icindeki arkadasligim artsin diye kabul ettim etmez olaydim sabah antremana yetisemedim ve dk azaltmaya gitti kocum birde en iyi dostum Lamarcus Algridge di hep biseyler yapmak isterdi benle baska arkadasi yokmus gibi benim gibi caylakla takilirdi. sonra baktim ilk 5 e giremiyorum takasimi istedim istedimde Denver gittim ama sonra buyuk bi hatayla save sildim pg dim yeni acicam kariyer hangi bolge olsam bilemiyorum bilerek pg olmustum toplar hep bende bulusuyor diye diger turlu pas vermiyorlar

• Aranizda MyTeam oynayan var mı ? Asırı bir lag var MyTeam'de.

• Hocam sonradan yukselttim.PSN ID Eklerim birazdan.Aslında parkta oynayacağımız arkadaşların overall larını gorsek daha zevkli olurdu.1
  • Tam olarak benim yaşadığım problemmiş bu. Yazılanları yapmaya çalışacağım bakalım işe yarar umarım.

Bu arada o antremanlardan sonra bir şey oluyor muydu yoksa öylesine bir antreman mı?
    Butler'ın bavulunu taşımadım diye diğer arkadaşlar da bana cephe aldılar, çaylak mıyız, amele miyiz belli değil.

Bu arada oyuncuların konuşmaması oldukça saçma olmuş 2k15'te bir çözüm bulurlar inşallah bana, altyazı işi olmamış.
  • Hernan Cortes kullanıcısına yanıt
    Real voice davasina konusmuyorlar bencede sacma ama her guselin bi kusuru vardir. Real voice acele gelmis ornegin Lebron konusabiliyor cunku ona tum senaryoyu okutmuslar ki birde sponsoru olunca oyunun ona kiyak gecmisler gibi.

Ve parkta ne zaman takiliyoruz arkadaslar hem hepimizin overalli dusuk hem Turkuz daha iyi olur gibi ben her aksam musaitim 9 dan sonra sabahlari calistigim icin giremiyorum

Ben her akşam müsaitim, biraz lag oluyor ama çok sorun olmaz herhalde.
  • @Kivanc1Mac Sanırım antreman performansına göre aldığımız dakikalar artıp azalabiliyor. Bir de benim bi antremanda elemanlardan biriyle maç esnasında çarpışıp sonra sözlü kavgaya tutuştular, gelen seçeneklerde alttan almayı seçtim de büyümeden atlattık yoksa tüm takım cephe alacaktı, çaylağız ya Bu tür animasyonlar iyi olmuş bence, bize de seçim hakkı tanıması güzel bir özellik. Verdiğimiz cevaplara göre takım kimyası puanı artıp azalıyor.

@Hernan Cortes, @yuzi_35, @sudas Ben de birkaç gündür baya sardım park moduna, geliştirdim de kendimi biraz. Tabi overall düşük olunca bir yere kadar başarılı olabiliyorum. Aramızda yapalım mutlaka ben bugün evde olmayacağım ama diğer günler müsaitim finallerim de bitti rahatım bir süre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ey özgürlük -- 10 Ocak 2014; 17:27:38 >

• Beyler Nba2k13 te myplayer oynuyorum.ps4u henuz alamadigim icin 2k14 oynayamadim.Sizden destek istiyorum bir konuda.MyCareer oynuyorum oyuncum PG ve Athletic.Atlantadayim henuz 6 mac oynadim neredeyse hepsinde kotuydum B- yi gecemiyorum.Zorluk Hall of Fame bu arada.Oyuncumun sut ozellikleri berbat fizikselleri iyi zaten PG oynayan vardir aranizda.Hangi ozelliklerimi gelistirmeliyim ve maclarda nelere dikkat etmeliyim sizce destek olursaniz sevinirim

• Eyvallah hocam zaten o donma problemini biraz da şansımın yardımıyla aştım. Umarım bundan sonra öyle bir şey olmaz. Antremanı da kavgasız atlattım, Hatta yedekler olarak maçı kazandık

Free Throw'u 82'ye kadar çekmeme rağmen Free Throw'larda sıkıntı çekiyordum, az önceki maçta 4/8 atınca soyunma odasında Lamarcus Aldridge gelip FT antremanı teklifinde bulundu, arka arkaya 50 tane sokmamı istedi, şimdi onu hallettim. Güzel olmuş epey.

Bu arada parkta maç bulmak pek kolay olmuyor. Ratingim de düşük diye sanırım pek yanaşmıyorlar. Burdakilerin genel durumu da öyle sanırım. Kim varsa PSN'e ekleyebilir, DH olarak parka gidelim kendi aramızda maçlar yapalım PSN'im imzamda yazıyor.

Bu arada ilk yaptığım kariyerde draft edilince 5000 puan vermişlerdi, o puanlarla epey geliştirmiştim adamımı, ikinci draft edilişimde puan vermediler, dolayısıyla geri kaldı biraz adamım, daha zor olacak geliştirmesi. All-Around SG yarattım, şu an Overall'ım 68. Şu an Sixth Man oldum takımımda, 9 maç sonunda 10.6 sayı 2 ribaund 3.6 asist, 0.3 top çalma 0.2 blok, .556 FG, .250 3PT (1/4), .609 FT (14/23) ve 1.6 Turnover ile oynuyorum.

• Buraya kariyer olaylarimizi yazabiliriz aslinda birde bu park olayini bugun yarin yada yakin zamanda gerceklestirelim iyi olcak gibi cunku baskalariyla oynadikmi cogu kisi 80 uzerinde adamlar poster şov yapiyorlar zevk alamiyorum hep yenilen tarafta oluyorum bide

Bisey sorucam arkadaslar bu crossover yaparken ankle bisey ( hatirlayamadim) bilek kirma pazara yollama gibi tabi ettigimiz hareketleri nasil yapicaz balima yapiyorum bazen

• Bende caron Butler ile aynı sorunu yaşadım, neyse ki tatlıya bağladık. :)
  • Arkadaşlar ben senelerdir fifa oynayan biriyim ama ps4 aldım tabiki fifaya devam ama ne zaman NB2k14 ü aldım MY CAREER başladım fifa bitti desem yeridir

isten eve gidip bir an önce overalımı yükseltmek için saatlerce oynuyorum şuan ilk 5 e girdim atlanta hawks ta oynuyorum oyun süper olmuş tek sıkıntı bence game face olayı şöyle yüzümüzü koysaydık süper olurdu. birde fifadaki pro club gibi takım oluşturma olsaydı iyi olurdu sprite park dışında tabi ekleyin arkadaşlar parkta takılalım bir türk olarak

ovrallım 79
    Position rank 17
    league rank 79
  • darkmountain kullanıcısına yanıt
    Hocam sizi fifa turnuvasindan dolayi zaten eklicektim eve gidince ekleyim ve overall baya gelismis kc dk da oynuyorsunuz ve hangi mevki ?

Hocam ben PF oynuyorum en fazla 35 yazdı görev zamanında bir maçta en fazla pts 27 attım 6 reb 3 ast 3stl 4blk maç başına 12 sayı var şuanda ama son3 mactır ılk 5teyim güzel oldu 20e yakın atıyorum çok zevkli ya birde hayden sakalı yaptım dehşet oldu :))

• Psn: DoOrDie10

MyCareer'da Atlethic PG'yim overall'im 95 :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Murderer FC

Psn: DoOrDie10

Ne kadar sürede yaptın 95'i hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuhaf.

quote:

Orijinalden alıntı: Murderer FC

Psn: DoOrDie10

Ne kadar sürede yaptın 95'i hocam?

3. sezondayım şuan seviye Hall of Fame. Daha geliştirmek yerine MyTeam'de pack açtım.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.