Şimdi Ara

NBA 2K14 (PS3&PS4) ANA KONU Turkish Airlines Euroleague (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
830
Cevap
8
Favori
40.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teşşekkür ediyorum halledildi sorun
  • Ps4 bf4 ile 2k14 takas yapmak isteyen arkadaş varsa pm atsın istanbul anadolu yakası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trebs

Arkadaslar iyi pazarlar...

Aranizda bu oyunu PS3'te oynayan var mi? Bir arkadasta PS4 versiyonunu oynama sansim oldu gercekten basarili. Oynanabilirlik acisindan hem ps3 hem ps4 tecrube etmis olaniniz var mi? Ona gore bende PS3'e almayi dusunuyorum. Youtube'da birkac gameplay kayit izledim ps3 icin ama cok birsey ifade etmedi o kayitlar...

Bu konuda bir yorumu olan var mı?
  • quote:

quote:

Arkadaslar iyi pazarlar...

Aranizda bu oyunu PS3'te oynayan var mi? Bir arkadasta PS4 versiyonunu oynama sansim oldu gercekten basarili. Oynanabilirlik acisindan hem ps3 hem ps4 tecrube etmis olaniniz var mi? Ona gore bende PS3'e almayi dusunuyorum. Youtube'da birkac gameplay kayit izledim ps3 icin ama cok birsey ifade etmedi o kayitlar...

Bu konuda bir yorumu olan var mı?

Ps 4 almayi planliyorsunuz ilerde hic ps3 e almayiniz oyunu cunku nba 2k13 ile neredeyse ayni savunma kismi gelismis grafikler animasyonlarun hepsi ayni onceki seriyle. Asil degisim ps4 te inanilmaz iyi yapmislar oyunu grafikler oynanis olsun animasyonlar cok cok guzel gercek bir next gen oldugu anlasiliyor.

Benimde bir sorum var ps4 te oynayan arkadaslara bu mygm mode da olsun online oyunlarda olsun kazandigimiz vc puaninini oyuncumuzu gelistirirkenki mycareer mode da kullanamiyormuyuz yada bendemi bi sorun var cozemedim bir turlude.

• Beyler merhaba;
    Oyunu ps4'de oynuyorum. Kendi yarattığım oyuncu ile bi kariyer yapıyorum. Oyuncunun üstüne kılık-kıyafet, aksesuar vs. bişeyler almak istediğim zaman bu ürünlerin hiç biri oyunun içindeki storeda gözükmüyor. Sadece isimleri çıkıyor ama istersem satın alabiliyorum. Preview olarak gözükmüyor diyelim yani. Bu neden kaynaklanıyor olabilir. Oyunu amerikadan aldım, psn'im uk hesabı acaba ondan mıdır? Ama bahsettiğim olay ps store ile ilgili diil, oyunun kendi içinde oyunun coinsleriyle alınacak olan şeylerden bahsediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebascholl

Beyler merhaba;
    Oyunu ps4'de oynuyorum. Kendi yarattığım oyuncu ile bi kariyer yapıyorum. Oyuncunun üstüne kılık-kıyafet, aksesuar vs. bişeyler almak istediğim zaman bu ürünlerin hiç biri oyunun içindeki storeda gözükmüyor. Sadece isimleri çıkıyor ama istersem satın alabiliyorum. Preview olarak gözükmüyor diyelim yani. Bu neden kaynaklanıyor olabilir. Oyunu amerikadan aldım, psn'im uk hesabı acaba ondan mıdır? Ama bahsettiğim olay ps store ile ilgili diil, oyunun kendi içinde oyunun coinsleriyle alınacak olan şeylerden bahsediyorum.

Guncellmeleri yukledinizmi ve psn plus mevcutmu cunku oyun internet baglantisi olmadigi zaman o gibi durumlar oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: yuzi_35

quote:

Beyler merhaba;

Guncellmeleri yukledinizmi ve psn plus mevcutmu cunku oyun internet baglantisi olmadigi zaman o gibi durumlar oluyor.

Bendede ayni sorun var.

• quote:

Orijinalden alıntı: wwertt

quote:

Orijinalden alıntı: yuzi_35

quote:

Beyler merhaba;

Bendede ayni sorun var.

Valla guncellemeler otomatik yukleniyo diye biliyorum ama yine de bakarım. Psn plus mevcut. Aklıma bi tek oyun ile benim psn hesabının bölgesinin farklı olması yüzünden kaynaklanabileceği geliyor ama o da oyun içindeki storeda uyumsuzluk çıkarmaz diye düşünüyorum, hadi dlc falan olsa neyse.

• ebascholl kullanıcısına yanıt
    Benim oyunda usa dan geldi psn Tr oyle bir sorun olmadi ilginc yani sorun. Bendeki bir sorun yeni kesfettim myplayerda oyuncuma ayakkabi aldim ama bir turlu oyunda o ayakkabiyi giymiyor.

• takip.....
  • PS4'e NBA Live 14'in demosunu indirmek gibi bir hata yaptım, NBA 2k14'ten sonra PS2 oyunu gibi geldi, o nasıl bir oyundur öyle, EA Sports ne olur basketbol oyunu yapmayı bıraksın, 2K Sports da acilen futbol olayına el atsın.
  • Dün oyunu açmaya kalktığımda şöyle bir şey oldu, takım logolarının olduğu ekrandan sonra siyah bir ekran geldi ve oyun açılmadı, birkaç kere tekrar denedim fakat yine olmadı. Sonra biraz FIFA 14 oynadık arkadaşlarla, sonra tekrar denedim NBA açmayı, bu sefer o siyah ekran 30 saniye kadar beklettiyse de açıldı yine de. Böyle bir şeyle karşılaşan oldu mu?

Not: PS4
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hernan Cortes

PS4'e NBA Live 14'in demosunu indirmek gibi bir hata yaptım, NBA 2k14'ten sonra PS2 oyunu gibi geldi, o nasıl bir oyundur öyle, EA Sports ne olur basketbol oyunu yapmayı bıraksın, 2K Sports da acilen futbol olayına el atsın.

hocam nba 2k i de mükemmel sanma. bence tek umudumuz ea in rekabet yaratması. yoksa nba 2k böyle buglı oyunlar yapmya devam eder.
  • EA'in şu yaptığını görünce kesinlikle 2K mükemmel diyorum, gönül tabiki rekaber olsun ister ancak böyle oyun yapacaksalar hiç yapmasınlar. NBA Live 15'i, belki de yapmazlar. Fifayı bu kadar iyi yapan EA basketbol işinde neden batırıyor anlayamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kivanc1Mac

Dün oyunu açmaya kalktığımda şöyle bir şey oldu, takım logolarının olduğu ekrandan sonra siyah bir ekran geldi ve oyun açılmadı, birkaç kere tekrar denedim fakat yine olmadı. Sonra biraz FIFA 14 oynadık arkadaşlarla, sonra tekrar denedim NBA açmayı, bu sefer o siyah ekran 30 saniye kadar beklettiyse de açıldı yine de. Böyle bir şeyle karşılaşan oldu mu?

Bendede oluyor.siyah ekran 10,15 saniye sonra geliyor.not:ps3 versiyon yukselttim

• quote:

Orijinalden alıntı: wwertt

quote:

Orijinalden alıntı: Kivanc1Mac

Dün oyunu açmaya kalktığımda şöyle bir şey oldu, takım logolarının olduğu ekrandan sonra siyah bir ekran geldi ve oyun açılmadı, birkaç kere tekrar denedim fakat yine olmadı. Sonra biraz FIFA 14 oynadık arkadaşlarla, sonra tekrar denedim NBA açmayı, bu sefer o siyah ekran 30 saniye kadar beklettiyse de açıldı yine de. Böyle bir şeyle karşılaşan oldu mu?

Bendede oluyor.siyah ekran 10,15 saniye sonra geliyor.not:ps3 versiyon yukselttim

Arkadaşlar bu sorunu yaşıyorsanız internet bağlantınızı kesip girmeyi deneyin duzeldigini goreceksiniz.Oyun siyah ekrandayken server ile bağlantı kurmaya çalışıyor.Bu da gecikme olmasina yol açıyor anladigim kadariula.

• yuzi_35 kullanıcısına yanıt
    Oyunu ve updatelerini falan silip tekrar yüklemeyi deniycem, bakalım çözülür belki.
  • Sanırım şu anda PS4 ortamında organize edilen bi turnuva yok. Bir turnuva organize edilse kimler katılır? Bir sayı alayım belki ben bir atılım yaparım bu konuda.
  • Ben katılırım
  • Ben de katılabilirim turnuva olursa.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.