Şimdi Ara

NBA 2K14 (PS3&PS4) ANA KONU Turkish Airlines Euroleague

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
829
Cevap
8
Favori
38.443
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> NBA 2K14 (PS3&PS4) ANA KONU Turkish Airlines Euroleague
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2073 Mesaj
    beyler ps3 te tuşları nasıl değiştiricez yardımm.
    |
    |
  • Yarbay
    2073 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Saylam06

Beyler bu NBA resmen beni PS4'ten soğuttu. Bu nasıl zorlaştırılmış bir oyundur arkadaş. Benim yönettiğim adam dışında kalan adamlar mal gibiler. Bir halta yaramıyorlar. Sürekli adam kaçırıyorlar. Benim çektiğim şutların %90'ı kaçarken, rakibin her attığı giriyor. Zor şutlar da dahil. Üçlük müçlük farketmiyor adamlara. Ben pota altına Cross-over'la girmeyi ne kadar denersem deneyim nafile. Ama adamlar bir bacak arası yaptı mı benim oyuncu oyundan düşüyor bırakıyor koridoru rakibe. Adam içeri daldığı gibi sayı.

NBA oynayan arkadaşlara soruyorum. Bir tek benim beceriksizliği mi yoksa herkes mi böyle zorlanıyor?

sen beceriksizsin. Basketbol oynamayı bilmiyosan bu oyundan çok zevk alamassın.
    |
    |
  • Yarbay
    2366 Mesaj
    arkadaşlar ps4 versiyonunda mycareer dışındaki oyun modlarına nereden giriliyor? Sezon , playoff vs ..

Play-off'u ben de bulamadım. Belki yoktur ama sezona MyGM'den giriyorsun.
    |
    |
    TheUnderTaker- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PS4+25
    GALATASARAY
  • Yarbay
    3841 Mesaj
    playofflar yok direkt olarak. ben de bazen normal sezonu sim yapıyorum girebilmek için.
    |
    |
    oyun çok güzel gözküyor hem grafik hem de mekanik olarak ama bir türlü beceremiyorum oynamayı .. tabi bunda da basketbol ile alakamın olmamasının sebebi büyük, toplsan hayatımda üç beş basket maçı ancak izlemişimdir... olaya hakim değiliz hacım dert bu
    |
    |

MyGame'den sezon,oradanda ister oynarak,ister simule ederek playoff'a giriyorsunuz arkadaşlar.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi can_38 -- 29 Aralık 2013; 8:42:39 >
    |
    |
    Saylam06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Beyler ps4 versiyonunda euroleague online oynayabiliyormuyuz? Birde güncel kadrolar için uğdate gelecek deniyordu geldimi?
    |
    |
    |
    |

PSN:yuzi_TR / XboxLive:yuziTR
  • Yarbay
    2452 Mesaj

Benim anladığım kadarıyla her iki kol da farklı profillerden ps4'e giriş yapmak zorunda.

Tahminim ps4'te senin 1 profilin var. ps4 açıldığında o profil ile giriş yapıyorsun. Sonra diğer kolu açtığında sana profil seç diyor. Sen burada aynı profili seçemezsin 2. kol için. Yeni bir profil yaratman lazım.

Bir dene bakalım belki çözer...
    |
    |
    tribunps55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PS4+25
    GALATASARAY
  • Teğmen
    170 Mesaj
    ps4 kariyer devam edemiyorum ve bütün coinsler vc 0 gozteriyor sebeb ne olabilir.. arkadaslar yeni actigimdada VC 0

"this save requires an active connection to the 2k sports servers yazı çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bfghytdew36 -- 28 Aralık 2013; 14:10:09 >
    |
    |
    ZaferKalaTR
    |
    |

PSN ID: ZaferKalaTR
    Playstation 4
  • Binbaşı
    1385 Mesaj
    quote:

Benim anladığım kadarıyla her iki kol da farklı profillerden ps4'e giriş yapmak zorunda.

Tahminim ps4'te senin 1 profilin var. ps4 açıldığında o profil ile giriş yapıyorsun. Sonra diğer kolu açtığında sana profil seç diyor. Sen burada aynı profili seçemezsin 2. kol için. Yeni bir profil yaratman lazım.

aynen dediğiniz gibi iki oturum açılacak o kadar..
    |
    |

çözüm bu .
  • Yarbay
    2366 Mesaj
    Arkadaşlar ps4 te mycareer modunda my badges diye 3 tane seçilebilir özellik var. Bende burada kullanmak için 4-5 özellik açıktı sanırım. Bunların işlevi nedir? Birde hangilerini almamı önerirsiniz. Ps3 te oynarken Floor general i alıyordum mutlaka ancak şu an bu özellik açık değil .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: gnr.strk

Konuya Yeni dahil oldum arkadaşlar ps4 e Euroleague kadroları güncelleme verdiler mi? Ne zaman geleceği konusunda bir bilgi var mı

Bu soruyu 2-3 gün önce bende sordum sallayan olmadı ): bende ona göre alacağım oyunu ;) birde ps3 te çok lag vardı ps4 te sorun düzeldimi arkadaşlar?

Orijinalden alıntı: tamehliyetsiz

quote:

Orijinalden alıntı: gnr.strk

Konuya Yeni dahil oldum arkadaşlar ps4 e Euroleague kadroları güncelleme verdiler mi? Ne zaman geleceği konusunda bir bilgi var mı

Bu soruyu 2-3 gün önce bende sordum sallayan olmadı ): bende ona göre alacağım oyunu ;) birde ps3 te çok lag vardı ps4 te sorun düzeldimi arkadaşlar?

Euroleague icin aldim oyunu adamlar guncelleme vermiyorlar nasil istir bu !

|
    |

Orijinalden alıntı: TheUnderTaker-

Arkadaşlar ps4 te mycareer modunda my badges diye 3 tane seçilebilir özellik var. Bende burada kullanmak için 4-5 özellik açıktı sanırım. Bunların işlevi nedir? Birde hangilerini almamı önerirsiniz. Ps3 te oynarken Floor general i alıyordum mutlaka ancak şu an bu özellik açık değil .

Oyuncunun ana ozellikleri gibi bisi o. Misal flood general , oyunu iyi organize etme gibi bi ozellik. Oyuna ne kadar etkisi var bilemem ama:) zatn yanlarinda yaziyor aciklamalari. Yildiz oyuncular en az 3-4 tane oluyor onlardan.

Benimde bir sorum var. İnternational faul nasil yapiyoruz ? Sarilarak hemen faul aliyoruz ya ondan

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
son dakika
üniversite
haberler
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.