Şimdi Ara

NBA 2K14 (PS3&PS4) ANA KONU Turkish Airlines Euroleague (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
830
Cevap
8
Favori
40.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler ps3 te tuşları nasıl değiştiricez yardımm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saylam06

Beyler bu NBA resmen beni PS4'ten soğuttu. Bu nasıl zorlaştırılmış bir oyundur arkadaş. Benim yönettiğim adam dışında kalan adamlar mal gibiler. Bir halta yaramıyorlar. Sürekli adam kaçırıyorlar. Benim çektiğim şutların %90'ı kaçarken, rakibin her attığı giriyor. Zor şutlar da dahil. Üçlük müçlük farketmiyor adamlara. Ben pota altına Cross-over'la girmeyi ne kadar denersem deneyim nafile. Ama adamlar bir bacak arası yaptı mı benim oyuncu oyundan düşüyor bırakıyor koridoru rakibe. Adam içeri daldığı gibi sayı.

NBA oynayan arkadaşlara soruyorum. Bir tek benim beceriksizliği mi yoksa herkes mi böyle zorlanıyor?

sen beceriksizsin. Basketbol oynamayı bilmiyosan bu oyundan çok zevk alamassın.
  • arkadaşlar ps4 versiyonunda mycareer dışındaki oyun modlarına nereden giriliyor? Sezon , playoff vs ..
  • TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt
    Play-off'u ben de bulamadım. Belki yoktur ama sezona MyGM'den giriyorsun.
  • playofflar yok direkt olarak. ben de bazen normal sezonu sim yapıyorum girebilmek için.
  • oyun çok güzel gözküyor hem grafik hem de mekanik olarak ama bir türlü beceremiyorum oynamayı .. tabi bunda da basketbol ile alakamın olmamasının sebebi büyük, toplsan hayatımda üç beş basket maçı ancak izlemişimdir... olaya hakim değiliz hacım dert bu
  • Saylam06 kullanıcısına yanıt
    MyGame'den sezon,oradanda ister oynarak,ister simule ederek playoff'a giriyorsunuz arkadaşlar.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yeniada -- 29 Aralık 2013; 8:42:39 >
  • Beyler ps4 versiyonunda euroleague online oynayabiliyormuyuz? Birde güncel kadrolar için uğdate gelecek deniyordu geldimi?
  • ps4 nba 2k14 iki kişilik oynamak istiyoruz ama bir kol hep ortada kalıyor ne saga ne sola gidiyor.Yardımcı olabilecek birisi var mı ?
  • Arkadaslar bana bu myGm modu anlatsbilcek ogretebilcek varmi myplayerdaki oyuncumla ne alakasi var ve en iyi Vc puanini nerde kazanbilirim myplayerda takilyrum genelde ama
  • tribunps55 T kullanıcısına yanıt
    Benim anladığım kadarıyla her iki kol da farklı profillerden ps4'e giriş yapmak zorunda.

Tahminim ps4'te senin 1 profilin var. ps4 açıldığında o profil ile giriş yapıyorsun. Sonra diğer kolu açtığında sana profil seç diyor. Sen burada aynı profili seçemezsin 2. kol için. Yeni bir profil yaratman lazım.

Bir dene bakalım belki çözer...
  • ps4 kariyer devam edemiyorum ve bütün coinsler vc 0 gozteriyor sebeb ne olabilir.. arkadaslar yeni actigimdada VC 0

"this save requires an active connection to the 2k sports servers yazı çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bfghytdew36 -- 28 Aralık 2013; 14:10:09 >
  • Ekleyin arkadaşlar
    ZaferKalaTR
  • quote:

Benim anladığım kadarıyla her iki kol da farklı profillerden ps4'e giriş yapmak zorunda.

Tahminim ps4'te senin 1 profilin var. ps4 açıldığında o profil ile giriş yapıyorsun. Sonra diğer kolu açtığında sana profil seç diyor. Sen burada aynı profili seçemezsin 2. kol için. Yeni bir profil yaratman lazım.

aynen dediğiniz gibi iki oturum açılacak o kadar..
  • quote:

çözüm bu .
  • Arkadaşlar ps4 te mycareer modunda my badges diye 3 tane seçilebilir özellik var. Bende burada kullanmak için 4-5 özellik açıktı sanırım. Bunların işlevi nedir? Birde hangilerini almamı önerirsiniz. Ps3 te oynarken Floor general i alıyordum mutlaka ancak şu an bu özellik açık değil .
  • Konuya Yeni dahil oldum arkadaşlar ps4 e Euroleague kadroları güncelleme verdiler mi? Ne zaman geleceği konusunda bir bilgi var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gnr.strk

Konuya Yeni dahil oldum arkadaşlar ps4 e Euroleague kadroları güncelleme verdiler mi? Ne zaman geleceği konusunda bir bilgi var mı

Bu soruyu 2-3 gün önce bende sordum sallayan olmadı ): bende ona göre alacağım oyunu ;) birde ps3 te çok lag vardı ps4 te sorun düzeldimi arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: tamehliyetsiz

quote:

Orijinalden alıntı: gnr.strk

Konuya Yeni dahil oldum arkadaşlar ps4 e Euroleague kadroları güncelleme verdiler mi? Ne zaman geleceği konusunda bir bilgi var mı

Bu soruyu 2-3 gün önce bende sordum sallayan olmadı ): bende ona göre alacağım oyunu ;) birde ps3 te çok lag vardı ps4 te sorun düzeldimi arkadaşlar?

Euroleague icin aldim oyunu adamlar guncelleme vermiyorlar nasil istir bu !

• quote:

Orijinalden alıntı: TheUnderTaker-

Arkadaşlar ps4 te mycareer modunda my badges diye 3 tane seçilebilir özellik var. Bende burada kullanmak için 4-5 özellik açıktı sanırım. Bunların işlevi nedir? Birde hangilerini almamı önerirsiniz. Ps3 te oynarken Floor general i alıyordum mutlaka ancak şu an bu özellik açık değil .

Oyuncunun ana ozellikleri gibi bisi o. Misal flood general , oyunu iyi organize etme gibi bi ozellik. Oyuna ne kadar etkisi var bilemem ama:) zatn yanlarinda yaziyor aciklamalari. Yildiz oyuncular en az 3-4 tane oluyor onlardan.

Benimde bir sorum var. İnternational faul nasil yapiyoruz ? Sarilarak hemen faul aliyoruz ya ondan

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.