Şimdi Ara

NBA 2K14 (PS3&PS4) ANA KONU Turkish Airlines Euroleague (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
830
Cevap
8
Favori
40.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ataman5

quote:

Orijinalden alıntı: mustafacan5

eyw hocam çok büyük saçmalıkmış gerçekten.bunca yatırım yapıosunuz bu senenin kadrosunu oluşturmak bu kadarmı zor yani oyundan soğudum bir anda

Fifa'da neden türk ligi yok sizce ?

Bu 2k ile alakalı bir durum değil kadro ve takım anlaşmarı eurolig lisansları üzerinden geçiyor buna bağlı oyuncu anlaşmalarıda geçen seneyi baz alınarak yapılmış oluyor, turnuva boyutunda eurolig bu lisansı verdiği için 2k bu kadrolarla oynanıyor.

Eğer kadroların eski olma sebebi buysa özrü kabahatinden büyük demek bu 2K'nın. 3 kuruş fazla lisans parası vermemek için eski kadroları tutuyorlar ama sağda solda bangır bangır Euroleague reklamı yapmasını biliyorlar. Bir işi ya adam gibi yapacaksın ya da hiç kalkışmayacaksın. Gereksiz yere insanlarda enayi yerine konma psikolojisi uyandırıp kendi ayaklarına kurşun sıkıyorlar. Bu kadar güzel bir oyunda bu tarz ucuz numaralara hiç mi hiç gerek yok halbuki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ponderous -- 11 Kasım 2013; 15:31:20 >

• Ben 13'ü çok beğenmiştim.14'ü almayacaktım ama euroleague takımları olacak diye aldım.Eski kadrolar olduğu için oynayasım gelmiyor ve oyun şu anda kutusunda duruyor.Verdiğim paraya yanıyorum açıkçası
  • quote:

Orijinalden alıntı: ponderous

quote:

quote:

eyw hocam çok büyük saçmalıkmış gerçekten.bunca yatırım yapıosunuz bu senenin kadrosunu oluşturmak bu kadarmı zor yani oyundan soğudum bir anda

Bu 2k ile alakalı bir durum değil kadro ve takım anlaşmarı eurolig lisansları üzerinden geçiyor buna bağlı oyuncu anlaşmalarıda geçen seneyi baz alınarak yapılmış oluyor, turnuva boyutunda eurolig bu lisansı verdiği için 2k bu kadrolarla oynanıyor.

Eğer kadroların eski olma sebebi buysa özrü kabahatinden büyük demek bu 2K'nın. 3 kuruş fazla lisans parası vermemek için eski kadroları tutuyorlar ama sağda solda bangır bangır Euroleague reklamı yapmasını biliyorlar. Bir işi ya adam gibi yapacaksın ya da hiç kalkışmayacaksın. Gereksiz yere insanlarda enayi yerine konma psikolojisi uyandırıp kendi ayaklarına kurşun sıkıyorlar. Bu kadar güzel bir oyunda bu tarz ucuz numaralara hiç mi hiç gerek yok halbuki.

Eurolig güncel senenin lisans haklarını vermiyor. Veriyor olsaydı mevcut kadrolara update de gelirdi. Eğer bilginiz var ise live 10 fiba milli takımları oyuna dahil etmişti kadrolar bir önceki senede gerçekleşen şampiyonadandı. Ben 2k nın temsilcisi falan değilim bilgimi paylaşıyorum. Takdir sizin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Eurolig güncel senenin lisans haklarını vermiyor. Veriyor olsaydı mevcut kadrolara update de gelirdi. Eğer bilginiz var ise live 10 fiba milli takımları oyuna dahil etmişti kadrolar bir önceki senede gerçekleşen şampiyonadandı. Ben 2k nın temsilcisi falan değilim bilgimi paylaşıyorum. Takdir sizin.

Yanlis anlasilma olmasin. Burada sitem size degil.. 2k'ya..... Bilgi paylasimi icin tesekkurler..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

tabiki hocam sitem olarak algılamayın. olmaması gerekn bir olayı dile getirdik sizde nedenini anlattınız sorun sizde değil

• Bende 2k14'ü euroleague için bekleyip,eski kadroları görünce almayan (son 4 senenin 2k'sını almama rağmen) biriyim.
    Arkadaşın söylediği maalesef doğru değil,çünkü euroleague ve 2ksports'un anlaşması 1 yıllık değil.
    Bknzhttp://www.operationsports.com/features/1668/nba-2k14-euroleague-qa/

Sebebini bende mail atarak sordum ama henüz bana ulaşan resmi bir cevap yok,birşey öğrenirsem yazarım.
    Ve evet update çıkana kadar oyunu almama kararımda ısrarcıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wahitkoz

Bende 2k14'ü euroleague için bekleyip,eski kadroları görünce almayan (son 4 senenin 2k'sını almama rağmen) biriyim.
    Arkadaşın söylediği maalesef doğru değil,çünkü euroleague ve 2ksports'un anlaşması 1 yıllık değil.
    Bknzhttp://www.operationsports.com/features/1668/nba-2k14-euroleague-qa/

Sebebini bende mail atarak sordum ama henüz bana ulaşan resmi bir cevap yok,birşey öğrenirsem yazarım.
    Ve evet update çıkana kadar oyunu almama kararımda ısrarcıyım.

Dostum anlaşma 1 yıllık değil, alınan lisans karşılığı oyuna koymak üzere yapılan lisans eş değerliliği bir önceki yılı kaplıyor yani büyük ihitmal önümüzdeki senede bu senenin kadrolarıyla oynuyor olacaksın. Çünkü eurolig bunu böyle dayatıyor en azından şimdilik. Benim dediğimin doğruluğunu önce beni anlamaya çalışarak yargılarsan sevinirim.

2k'nın globalleşmesi ve bu konuda atılım yapmasına dair 2012 aralık ayında senin refer ettiğin siteye ben çok önemli bir konu ile yazı yazdım ve neden eurolig koymaları gerektiğini anlattım ve sonrasında 2014'te bunu yapıyor olmalarından mutluluk duydum küçükde olsa gururda duydum. :)

• Arkadaslar hani eski oyunlarda ücgen tusu cift adim zipliyordu ya öne dogru driplingi kesiyordu (hatta sonra yanlislikla adim atarsak steps oluyordu) Bu oyunda hangi tus yapiyor onu? Ara sira sansa yapiyorum ama henuz bulamadim

• En son PS3'e 2K12 almıştım.. My Career modu çok zevkliydi.. Adamım da bayağı iyi olmuştu. MVP falan aldım..

PS4'te tekrar almayı düşünüyorum, sırf career için...
  • Bu akşam My Career modu ile ilgili videoları izledim, çok güzel bir mod yapmışlar Next-gen'e. Old-gen'de olduğu gibi sönük bir My Player modu yok, çok canlı bir mod oluşturmuşlar. Kim bilir biz ne zaman oynarız.
  • FIFA 14 yanında alacağım ikinci oyun olacak muhtemelen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Su anda iştahla beklediğim tek oyun 2k14.Inanilmaz bi farkla geliyo onceki nesille yeni nesil arasında. Bi de fifaya battlefielde call of Duty ye bakıyorum bu oyun cok baska

• euroleague güncelleme yokmu arkadaşlar kadro ile ilgili sırf bu yüzden almadım henüz oyunu
  • Ps4 ilk oyunum, sipariş verdik bakalım 123,5 TL kargo dahil, mario128 'den bilginize.

Daha ps4 ümüz yok bakalım kenarda dursun 1-2 oyun.
  • arkadaşlar merhaba. ps3 için bu oyunu aldım. Bu ilk nba oyunum menü bana çok karışık geldi, modlar ile alakalı hiç bir şey bilmiyorum. acaba menüler modlar ile ilgili geniş bir inceleme bulabilir miyim? ayrıca bir oyuncu yaptım fakat onu silip yeniden yapmak istiyorum bütün ayarları sıfırlayabiliyor muyum?
  • Arkadaşlar, ben USA PSN' de bu oyunu PS3' e almıştım. PS4 aldıktan sonra ufak bir ücret karşılığında oyunun PS4 sürümüne sahip olabilecek miyiz ? Bilgisi olan var mı konu hakkında ?
  • tamehliyetsiz kullanıcısına yanıt
    Geçen senenin lisansı aldığından herhangi bir güncelleme gelmeyecek diye biliyorum.
  • Recharged kullanıcısına yanıt
    Benimde fifa 14 'ün yanına alacağım ikinci oyun olacak.
  • Ps3 te açılışı 2k7 ile yapmıştım nasip olur da alabilirsem ps4, kesinlikle ilk oyunum nba 2k14 olacak.Hala 2k 13 ü manyamış gibi oynuyorum ağzım açık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maydo67 -- 26 Kasım 2013; 8:05:29 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.