Şimdi Ara

NBA 2K14 (ANA KONU) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.417
Cevap
10
Favori
232.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herhalde 6 haziranın anlamı kapak fotosuymuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oscar Bravo Echo

quote:

Orijinalden alıntı: WrathChild

NBA 2K14 (ANA KONU)

Orjinal almayı düşünüyorum online oynamak için ama serverları çok kötü diyorlar.

2K11 oynadığımda serverlar cidden kötüydü. Ama Single Player modu daha fazla ilgi gören tek oyundur sanırım.
    Bu sene Spurs, Miami'yi ezer geçerse 2K14'ün teması LeBron'dan Spurs'e kayabilir diye düşünüyorum.

2K14'de de Slamdunk contest olmayacaksa ve serverlar yine kötü olursa değmez orjinal almaya bence.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Oscar Bravo Echo

quote:

NBA 2K14 (ANA KONU)

Orjinal almayı düşünüyorum online oynamak için ama serverları çok kötü diyorlar.

2K11 oynadığımda serverlar cidden kötüydü. Ama Single Player modu daha fazla ilgi gören tek oyundur sanırım.
    Bu sene Spurs, Miami'yi ezer geçerse 2K14'ün teması LeBron'dan Spurs'e kayabilir diye düşünüyorum.

2K14'de de Slamdunk contest olmayacaksa ve serverlar yine kötü olursa değmez orjinal almaya bence.

2K serisi All-Star işini beceremiyor, BlackTop'ta da geçen sene sadece takım maçı vardı sanırım. Onda da çoğu oyuncu kilitliydi puan toplayıp açılıyordu. Live serisi geri dönse de ortalık kızışsa

• 2k12 den 13 e geçerken gerçekten çok büyük farklar vardı hissettirdi. Bundan daha iyisini nasıl yaparlar bilemiyorum gerçekten şuan üst seviyede oyun. Ha dedikleri gibi tek eksik slider herhalde.
  • büyük beklentim yok.my playere bir şey eklerler,birkaç da animasyon eklerler,serverler yine saçmasapan olur al sana 2k14.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayalbaz93 -- 7 Haziran 2013; 19:43:50 >
  • quote:

NBA 2K14 (ANA KONU)

Kapak muazzam. Serverlar kötü değil.
  • Güzel bir All Star modu ekleseler tadından yenmez.
  • Sıkı Lebron'cuyum ama kapak kötü olmuş. Ben daha iyisini yapardım...

Edit (10 Haziran): Beyler oyun içi ilk ekran görüntüsü iddia edilen bi görüntü buldum fakat resmi sitede bir şey yok şuan.

NBA 2K14 (ANA KONU)

İlk olarak gözüme çarpan seyirciler daha iyi gibi duruyor ve oyunda kendiliğiniden ENB yaması varmış gibi, ama dediğim gibi gerçek olmayadabilir.

NBA 2K14 (ANA KONU)

Budur. Video'da Kobe'nin yüzüne bakın bi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desiremusic -- 11 Haziran 2013; 7:22:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Fornicras

Sıkı Lebron'cuyum ama kapak kötü olmuş. Ben daha iyisini yapardım...

Edit (10 Haziran): Beyler oyun içi ilk ekran görüntüsü iddia edilen bi görüntü buldum fakat resmi sitede bir şey yok şuan.

NBA 2K14 (ANA KONU)

İlk olarak gözüme çarpan seyirciler daha iyi gibi duruyor ve oyunda kendiliğiniden ENB yaması varmış gibi, ama dediğim gibi gerçek olmayadabilir.

NBA 2K14 (ANA KONU)

Budur. Video'da Kobe'nin yüzüne bakın bi.

ohaaaaaaaaaa

• Yerleşelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tövbe estağfurullah Çok acaip olmuş.Gerçek gibi.
  • Bu arada resimde yazdığı gibi bu görüntüler Pre-Alpha'dan yani Alpha'ya kadar daha eklenecek şeyler var oyuna.

Beyler şunlara bakar mısınız

NBA 2K14 (ANA KONU)

NBA 2K14 (ANA KONU)

NBA 2K14 (ANA KONU)

Bi gameplay görelim ve grafikler böyle olsun, ağlayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desiremusic -- 14 Haziran 2013; 7:03:54 >

• pc ye kesin çıkacak mı , çıkmayacak diye haberler var .
  • O Kobe bizim Kobe lan

• quote:

Orijinalden alıntı: ACG3

pc ye kesin çıkacak mı , çıkmayacak diye haberler var .

kesin çıkıcak
  • sanmıyorum grafikler böyle olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

sanmıyorum grafikler böyle olsun

Yeni nesil.
  • Nasıl oynuyosunuz su oyunu özendim 2005 indirdim sayı bile atamıyorum var mı tüyoları söyleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: 42ultrAslan42

Nasıl oynuyosunuz su oyunu özendim 2005 indirdim sayı bile atamıyorum var mı tüyoları söyleyin

2005 mi onda adamın elinin topa değdiğinden bile şüpheliyim :D
  • 2k13 teki yapay zekayı çok beğendim spiker kendini tekrarlamıyor kariyerde isim olarak her ismi söylüyor ( isim yerine fghlfhgddskfjg yazarsanız çok beklersiniz :D )
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.