Şimdi Ara

NBA 2K13 *PC ANA KONU* (53. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.598
Cevap
7
Favori
118.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler mp layer kontrat imzalamaya calisirken oyundan atiyor ne yapmam gerek bilen var mi?
  • bu myteam i oynayan arkadaşlar var mı, hangi oyuncuları tavsiye edersiniz?
  • Ben oyunu pc de oynuyorum ve My carrer modundan şikayetçiyim. Takımdan kazanılan para sanki bir işe yaramıyormuş gibi geldi bana. 2k12 de en azından birşeyler yapabiliyorduk parayla. Oyun korsan olduğundan mı öyle yoksa para gerçekten bir işe yaramıyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LA Clippers - San Antonio Spurs maçı son 5.3 saniye, skor 100-100..
    LAC topu yandan oyuna sokar, Chirs Paul topu alır..
    İçeri süzülen DeAndre Jordan topu alır tam zaman biterken basketi atar..
    Hakemler sayıyı vermez..
    Sonra kenara pozisyonun tekrarını izlemeye giderler..
    Pozisyonun tekrarı aynı gerçekteki gibi gösterilir, 0.00'da potada kırmızı ışık yandığında topun elden çıktığı tüm detaylarıyla görülür..
    Hakem orta sahaya gelir..
    Elini 2 sayı yaparak aşağı indirir..
    Maçın sonucu LA Clippers 102 - 100 San Antonio Spurs..

Son saniye topu ve replay bu kadar mı güzel hissetirilir oyunu oynayan kişiye, helal olsun..!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red Alert

LA Clippers - San Antonio Spurs maçı son 5.3 saniye, skor 100-100..
    Hakemler sayıyı vermez..
    Pozisyonun tekrarı aynı gerçekteki gibi gösterilir, 0.00'da potada kırmızı ışık yandığında topun elden çıktığı tüm detaylarıyla görülür..

Son saniye topu ve replay bu kadar mı güzel hissetirilir oyunu oynayan kişiye, helal olsun..!!!

Haklısınız.
    Yalnız bazen replay'ler sapıtıyor. Maçın son anında bir üçlük attım ve tekrarı gelince kenardan attığım üçlüğü tam karşıdan atmışım gibi gösterdi. Çok şaşırmıştım. :D

Maç içinde de bazen replay anında pozisyon tekrarı yerine oyuncuları gösteriyor. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evilhuman -- 20 Kasım 2012; 0:58:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: evilhuman

quote:

Orijinalden alıntı: Red Alert

LA Clippers - San Antonio Spurs maçı son 5.3 saniye, skor 100-100..
    Hakemler sayıyı vermez..

Haklısınız.
    Yalnız bazen replay'ler sapıtıyor. Maçın son anında bir üçlük attım ve tekrarı gelince kenardan attığım üçlüğü tam karşıdan atmışım gibi gösterdi. Çok şaşırmıştım. :D

Maç içinde de bazen replay anında pozisyon tekrarı yerine oyuncuları gösteriyor. :D

Wade potadan lebrona aley oop pası verdi smaç bastı. Kaydedeyim şunu dedim instant replaya geldim lebron düz smaç basıyordu instant replay de. Hala güncelleme gelmedi mi replayleride göremiyoruz çoğu kez kenardan top çıkaran adamlar gözüküyor.

• Arkadaşlar bir sorunum var.Bilgisayarı win 7 den 8 e yükselttim oyunuda sildim sonra oyunu tekrar yükledim orjinal cd key giriyorum bu kullanılıyor diyo kullanıcı adımı şifremi giriyorum hiçbir şekilde olmuyor kabul etmiyor bunu nasıl çözebilirim oyunu oynayamıyorum :((
  • Oyunu kendi pc me yükledim ama açılmıyor siyah ekran çıkıyor öyle kalıyor. Eski oyunu 2k12 açmaya çalışıyom şimdi onda da aynı sorun yapıyor. PANİKTEYİM MÜDAHALE EDİN!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: SERSAN

Arkadaşlar bir sorunum var.Bilgisayarı win 7 den 8 e yükselttim oyunuda sildim sonra oyunu tekrar yükledim orjinal cd key giriyorum bu kullanılıyor diyo kullanıcı adımı şifremi giriyorum hiçbir şekilde olmuyor kabul etmiyor bunu nasıl çözebilirim oyunu oynayamıyorum :((

Cd key'i yeni profil olarak girmeyin use existing key veya profile yazan bir seçenek var. Oradan girip deneyin isterseniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evilhuman -- 20 Kasım 2012; 20:18:33 >
  • Beyler birşey sorucam.Create playerdan bir Pivot yarattım daha sonra Chicago'a attım onu.Fakat Creating a Legend'den onunla oynuyum dedim bir baktım benim adam yok.Sadece orada değil hiçbir yerde yok.2 saat uğraştım birde adamı yapmak için.Bunun çözümü nasıl olucak bir fikri olan var mı?

Edit : Tamamdır buldum Save Roaster demek gerekmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Modena07 -- 21 Kasım 2012; 21:18:48 >
  • merhaba beyler. oyunu yüklemek üzereyim.roster yaması (14.11.2012) harici oyunda yüklemem gereken herhangi bir update var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihbabo1988

Ben oyunu pc de oynuyorum ve My carrer modundan şikayetçiyim. Takımdan kazanılan para sanki bir işe yaramıyormuş gibi geldi bana. 2k12 de en azından birşeyler yapabiliyorduk parayla. Oyun korsan olduğundan mı öyle yoksa para gerçekten bir işe yaramıyor mu?

defalarca yazıldı. para değil skill olarak ödeme yapılıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donttreadonme -- 22 Kasım 2012; 15:11:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: halikarnas1970

Netin kesilmesiyle oyunun açılmamasının bir alakası yok. Oyun sadece online oynarken nete ihtiyaç duyuyor, birdi her açılışta güncelleme geldiyse onu yüklüyor netten. Bence yeniden yükle oyununu. Bazen bilgisayarda oynuyorum ben, neti kesip giriyorum oyuna hatta anlık takılmalar kesiliyor çok daha akıcı oynuyorum.

kesinlikle haklısın. internetsiz daha akıcı. 2k12 de bu sorun vardı interbet olmadığında oyuna girilmiyordu. ama 13 te düzeltmişler
  • arkadaşlar
    usb twin pad im var
    bunu nasıl kontrolör olarak atayacağız bilen var mı?
    bir de hot seat oynanabiliyor mu oyun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlaturkaMavzer

merhaba beyler. oyunu yüklemek üzereyim.roster yaması (14.11.2012) harici oyunda yüklemem gereken herhangi bir update var mı ?

Yardımcı olacak yok mu ?
  • arkadaşlar geriye çekilip atış yapmak için hangi tuşu kullanıyoruz ? yani controllerde adı ney bu hamlenin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlaturkaMavzer

arkadaşlar geriye çekilip atış yapmak için hangi tuşu kullanıyoruz ? yani controllerde adı ney bu hamlenin ?

Kontrollerde adı yok, ama adı Fadeaway. Sol analoğu geriye doğru itip şut tuşuna basarak yapılıyordu diye hatırlıyorum ben.
  • Arkadaşlar my player da, 3. ve 4. çeyreklerde replay tuşu çalışmıyor çözümünü bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hapocod

Arkadaşlar my player da, 3. ve 4. çeyreklerde replay tuşu çalışmıyor çözümünü bilen var mı?

Bende de oluyor arada o, replay'e giremiyorsun bile. Oyundan kaynaklı sanırım, düzeltme yolunu bilmiyorum. (araştırmadım gerçi)
  • Eski oyunlarda giren-çıkan oyunucu sol tarafta gösterilirdi.2k13'te bu özelliği nasıl açıcaz.
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.