Şimdi Ara

NBA 2k11 Son update' i yapmayın (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
8.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Beyler nasıl hallolcak bu sorun bilen var mı? Ben PS3 üzerinden oynuyorum, kapatabiliyor muyuz set oyunu zorunluluğunu ? Bayıyor set oyunu oynamak bi yerden sonra
  • Ortada sorun yokki...Nba'de setsiz olmaması sorun olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TidusFF

Ortada sorun yokki...Nba'de setsiz olmaması sorun olurdu.

Haklısın da ben her atakta set oynamak istemiyorum update'den önce yoktu böyle bir zorunluluk.

Normal maçlarda set oynamak çok iyi oluyor ama my player da bütün eğlencesini kaçırıyor modun.
  • updte'in geri dönüşü var mı arkadaşlar?

pg olanlar için sorun yoktur tabi ama sf falan oynuyorsanız 6,7hücumda bir top gelince sıkıcı oluyor oyun.
    heleki zor anlarda !
  • quote:

Orijinalden alıntı: o3
    updte'in geri dönüşü var mı arkadaşlar?

pg olanlar için sorun yoktur tabi ama sf falan oynuyorsanız 6,7hücumda bir top gelince sıkıcı oluyor oyun.
    heleki zor anlarda !

Aynen arkadas ya. 3atak ust uste sayi yapiyorum mesela adamim on fire oluyo kirmiziya donuyo sut gostergesi, sonra 4 hucum elime top degmiyo. Yapay zeka bu konuda cok sacma ne yazikki
  • +1

• Videodaki işlemleri yaptığınız taktirde update' i geri alabilirsiniz. Ben update çıktıktan bir süre sonra yapmıştım ve sorunsuz şekilde ilk versiyona döndüm. Bu işlem sonucunda kesinlikle save dosyaları veya profil bilgileriniz vs silinmiyor. Sadece oyunlarınızın update' i siliniyor.
  • Tek bir sorum var peki pg isem nolucak? istediğim gibi dribbling yapıp istediğim yere geçebilecek miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan_hto

Tek bir sorum var peki pg isem nolucak? istediğim gibi dribbling yapıp istediğim yere geçebilecek miyim?

pg oldugunda set kontrolleri sana ait sonucta diger mevkilere gore top daha cok elinde kalıyor kontrol sende oluyor..ben 2 numara oynuyorum bazen hic top falan gelmiyor elime bende rakp şutu atar atmaz ileri kosturuyorum adamı..eger bizim denyolar ribaund u alabilirse fast break score olarak sayı buluyorum..daha ilk sezonm 20 mac geride kaldı my player da 3 kez triple double a yaklastım lanet olsun Pau Gasol a :D 1 ribaund kaldı triple a herif son 2 dk içinde onume düşen her topu aldı hasta etti ya..son 2 dk ya kadar da 1 ribaund u ver elemanın..gamepad i fırlatıcaktım valla..her ribaund a kostum abuk sabuk adamlar aldı gitti triple..periyotlarıda 5er dk dan oynuyorum..diger türlü cok uzun geliyor sıkılıyorum my player macında.

• Set oyunu gayet güzel bi olay olmuş fakat şutlarda abuk sabuk olmuş şut atamıyorum ya :D update öncesi ortalama 52 sayı atıodum.buarda PG yim.Şimdi zorlaya zorlaya 22 sayı ortalama yapıyorum oda artık paso fark yiyoz zaten :D
  • bende yeni oynuyorum ama hiç girmiyor kardeşim attığımız...
  • Ben de sizin gibi dusunuyordum, ancak oyle degil. Sutlar giriyor fakat tam ayarlamak gerek eskisi gibi yaklasık olarak ayatlamak yetmiyor. Biraz Practice'de calısın anlıycaksınız.

Bu arada My Player oyuncularına Ginobili'nin sut stilini oneriyorum. Update'i yapmadan once Ray Allen'ın sut stilini kullanıyodum ama update'ten sonra onunla atamamaya baslayınca Manu'ya gectim ve gayet iyi oldugunu gordum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuwanda87

bende yeni oynuyorum ama hiç girmiyor kardeşim attığımız...

Her oyuncunun atış stili farklıdır. Takımınızı seçmeden önce free practice'e girip seçtiğiniz takımdaki her oyuncunun atış stilini iyi kavrayın. Maçlarda ise önünüzde savunma oyuncusu varken şutların girmesi biraz zor oluyor ancak önünüzdeki savunmacıyı geçip boş kaldığınızda şutlarınız çok rahat girebiliyor fakat burada en önemli nokra her oyuncunun atış stilini kavrayabilmek.
  • Sadece girip 2k11'in zaten update'e ihtiyacı yok sorunsuz bir oyun yazmak için girdim bu ne biçim bir yere dönmüş böyle sonra forumda Xbox bölümü neden böyle diye tartışın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

quote:

Orijinalden alıntı: nuwanda87

bende yeni oynuyorum ama hiç girmiyor kardeşim attığımız...

Her oyuncunun atış stili farklıdır. Takımınızı seçmeden önce free practice'e girip seçtiğiniz takımdaki her oyuncunun atış stilini iyi kavrayın. Maçlarda ise önünüzde savunma oyuncusu varken şutların girmesi biraz zor oluyor ancak önünüzdeki savunmacıyı geçip boş kaldığınızda şutlarınız çok rahat girebiliyor fakat burada en önemli nokra her oyuncunun atış stilini kavrayabilmek.

haklısın dediğin gibi yapmalı.alışmak zaman alıcak..

• quote:

Orijinalden alıntı: bynekm

Videodaki işlemleri yaptığınız taktirde update' i geri alabilirsiniz. Ben update çıktıktan bir süre sonra yapmıştım ve sorunsuz şekilde ilk versiyona döndüm. Bu işlem sonucunda kesinlikle save dosyaları veya profil bilgileriniz vs silinmiyor. Sadece oyunlarınızın update' i siliniyor.

Bende olmadı ama Clear System Cache, Transfer Content, Delete System Update gibi secenekler var hangisini uygulamalıyım?

• Bence update yapılmalı iyi oluyor set oyunlarıyla. Zaten 2-3 kere istedinmi topu veriyorlar sana. Ama PG Rose falan değilse tabi :D Onlar vermez :D
  • Street Hoop, oynayın set oynamayacaksanız. Daha zevkli olur arcade oyunlar.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.