Şimdi Ara

Nazmi arıkan fen bilimleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu dershaneye kaydolacağım kitaplarını beğeniyor musunuz?

• gittim geçen sene hiç beğenmedim tavsiye etmem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dershane kaynagi icin bence oldukca iyiler, bazi seyleri eski nesil kalsa da (fizik) genellikle cozulebilir kaynaklar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • önermem hocam ben kaydımı 1 ay önce sildirdim

• quote:

Orijinalden alıntı: katana1323

önermem hocam ben kaydımı 1 ay önce sildirdim

neden hocam

• Keşke geçen sene gitmeyip okul kursuna gitseydim diyorum.Çünkü çok yoruluyorsun eve gelince akşam saat 9 oluyor çalışsan çalışamıyorsun falan yorucu oluyordu(bu kısım okullar kapanmadan önceydi).Ve aşırı pahalıydı geçen sene 16k mı neydi sömürüyorlar yani.Bu sene rahat 25k isterler.Kitaplarından fen kısımları kaliteliydi mat çöptü geo güzeldi.Piyasada bile bulursun kitaplarını.Hiçbir dershaneye bu kadar para verilmesi taraftarı değilim biz yandık sen yanma.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2455D5967

Keşke geçen sene gitmeyip okul kursuna gitseydim diyorum.Çünkü çok yoruluyorsun eve gelince akşam saat 9 oluyor çalışsan çalışamıyorsun falan yorucu oluyordu(bu kısım okullar kapanmadan önceydi).Ve aşırı pahalıydı geçen sene 16k mı neydi sömürüyorlar yani.Bu sene rahat 25k isterler.Kitaplarından fen kısımları kaliteliydi mat çöptü geo güzeldi.Piyasada bile bulursun kitaplarını.Hiçbir dershaneye bu kadar para verilmesi taraftarı değilim biz yandık sen yanma.

hocam kadıköyde bi dershane 52 bin dedi :D

• Hocam kaydolma kitaplari cok iyi ama dershanenin kurumsalligi rezalet öğrenci dostu degil para dostu sacma sapan bi yer kaydolma pisman olma
  • Kitaplarını al geç biyo ve kimyası iyiydi baya
  • Hocam direkt marka üzerinden değerlendirmek doğru olmaz bence çünkü şubeden şubeye değişiyor dershanenin durumu. Ben 1,5 sene gittim memnun kaldım diyebilirim ilk sene hocalar daha iyiydi ikinci sene değişmeseydi çok daha iyi olurdu. Kaynakları genel olarak iyi bence matematiğini de yeniliyorlardı en son denemeleri de ortalama diyebilirim.

• Balon
  • hocam bu sene dershaneye gidiyorum gerçekten boş iş, 10.sınıfta peşin ödemiştim parasını bırakamıyorum da şimdi. çok sıkıntılı değilseniz derslerde vakit kaybı oluyor.

fen bilimleri yayınları baya güzel ama dershaneden bağımsız olarak kitapları kullanılır.

özellikle bende 2018-19 döneminden kalma dergileri var efsane konu anlatımları var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-38EF7BE56 -- 1 Mart 2021; 23:35:6 >
  • Buraya yazıyorum kusura bakmayın, mobilden kendi hesabımı nasıl çizdirebilirim? Bakıyorum da bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: liliumcandidum

Bu mesaj silindi.

evet

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.