Şimdi Ara

NAZİLER,UFOLARI ,MARS PROJELERİ,SÜPER SİLAHLARI (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
322
Cevap
17
Favori
63.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben uçma alanındaki teknolojisyle ilgileniyorum.
  • Ufoyla falan alakası yok , bunlar yenilgisini kabul edemeyenlerin uydurduğu palavralar.

Hiçmi düşünmüyorsunuz istilaları görenler olduğunu.Nazilerin avrupayı işgal etmesini gören çok fazla insan vardır.Ufo olsa sölerlerdi.
  • up
  •  NAZİLER,UFOLARI ,MARS PROJELERİ,SÜPER SİLAHLARI
  • iron sky filminin üçüncü teaser'ıda yayınlandı;

• bulunsun
  • takip mesajı.

• İron Sky 2012(yeni fragman)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sipru81 -- 9 Şubat 2012; 2:48:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sipru81

İron Sky 2012(yeni fragman)

2008'den beri takip ediyordum taki geçen seneye kadar, filmin gerçek olcağına inanmamıştım ki IMDb'de 2011 çıkış tarihi diyordu.
    Şimdi yıl 2012 yeni fragman çıktı.
  • Mesajım dolaşsın buralarda.
    Sabah bakarım gece gece tırsmayalım şimdi.
  • tırsscak bişey yok ama çok çılgın ve zekiler
  • Konunun hepsini okuyamadım ama elimden geldiğince takip ettim bunları görünce nazilere sempati duymak elde değil :) Paylaşım yapan arkadaşlara teşekkürler deli şekilde 2.dünya savaşı meraklasıyımdır.
  • Bunların olamayacağına inanan arkadaşlar şunları araştırsın

1-) ''Bismarck'' Almanyanın ürettiği gemi 2.dünya savaşında 3 gün boyunca ingiltere açıklarında batıralamamış dünyanın en iyi savaş gemisi

2-)Amerika bu günlere nazilerin projelerini çalarak geldi her ne kadar amerikan yalakası bbc discovery gibi kanallar adolf hitleri kötüleyip aptal gibi göstersede şu dünyada bilime en çok önem veren ve en zeki adamlardan biri adolf hitlerdi

3-)1970 Yıllarında millet daha araba üretemezken mercedes insansız kaza testleri yapıyordu

dahada çok madde var almanların başaramayacağı şey olduğunun kanıtı olarak biraz araştırın lütfen
  • bulunsun okuycam...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

iron sky filminin üçüncü teaser'ıda yayınlandı;

fılm cıktı nette bulabılırsınız
  • Bir kitaptan falan mı alıntı bu öyleyse biri söyleyebilirmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben olmadan bu konu gitmez

Ratte diye bakın,yapılmadı ama planlandı(Herşeyi ile).Köprülerden geçemeyeceği için vazgeçildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karaçalı

quote:

iron sky filminin üçüncü teaser'ıda yayınlandı;

fılm cıktı nette bulabılırsınız

Çok güzel bir konuyu mizah için mahvetmişler,hiç sevmedim. Çok güzel bir film çıkabilirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ian Moone

Ben olmadan bu konu gitmez

Ratte diye bakın,yapılmadı ama planlandı(Herşeyi ile).Köprülerden geçemeyeceği için vazgeçildi.

Sadece köprü mü acaba? Çünkü o büyüklükte ve yavaşlıkta ki bir hedef, topçulara, uçaklara falan kolay hedef olurdu ve patlıyıcı mermilerle belki kullanılmaz hale getirilebilirdi. Ki alman mühendisliğinin yaptığı çoğu aletin tamiri zordur, adamlar riske atmak istemediler belki de o kadar parayı. Çünkü bi yeri bozulsa muhtemelen ziyan olacaktı alet.

Tiger'ın bir tarafı bozulunca çıkıp giden çok mürettebatı vardı Alman'ların.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fornicras.

quote:

Orijinalden alıntı: Ian Moone

Ben olmadan bu konu gitmez

Sadece köprü mü acaba? Çünkü o büyüklükte ve yavaşlıkta ki bir hedef, topçulara, uçaklara falan kolay hedef olurdu ve patlıyıcı mermilerle belki kullanılmaz hale getirilebilirdi. Ki alman mühendisliğinin yaptığı çoğu aletin tamiri zordur, adamlar riske atmak istemediler belki de o kadar parayı. Çünkü bi yeri bozulsa muhtemelen ziyan olacaktı alet.

Tiger'ın bir tarafı bozulunca çıkıp giden çok mürettebatı vardı Alman'ların.

Tiger anlamında çok çok haklısın,tamir etmeye zamanı kalmayanlar tankı bırakıp kaçıyormuş,karşı taraftakiler alıyormuş tankı. Bir foto vardı bulursam atıyım,İngiliz askerleri Tiger'ın üstünde fotoğraf çekinmişler.Ben ilk savaş sornası sandım ama değilmiş.

Konuyu daha okumadıysanız bunu dinlyerek okuyun NSBM

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.