Şimdi Ara

Naziler savaşı kazansaydı ne olurdu? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
2
Favori
3.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Antroy

hitler ve nazi sempatizanlığını ben anlayamıyorum bizim kültürümüzde mi idöl bir isim yok anlamadım senelerdir bu işi

hocam görüşüme göre nazi ve hitler sempatizanlığı oyunlardan filmlerden geliyor küçükken call of dtuy oynardım ve 1-2 oyunları nazilerle geçen mücadeleleri anlatıyordu bende nazi işareti iyi birşey sanardım filmler savaş filmlerinin çoğu 2. dünya savaşıını konu ediyor her ne kadar nazilerle mücadeleyi anlatsalar bile bilmeden naziye ilgi duyuyoruz aynı zamanda yahudileri yaktılar iyi ettiler düşüncesi kabul görüyor ülkemizde bilmem anlatabildim mi

• Six Feet Under. kullanıcısına yanıt
    için çirkin olmasın kardeşim varsın dışımız çirkin olsun. (bunu da heralde sadece çirkinler söylüyodur .d)
  • Eğer Hitler kızıl ordu karşısında yenilgiye uğramasaydı emin olun ondan sonraki hedefleri arasında Anadolu toprakları vardı. Yani büyük ihtimalle hazır dünyayı dağıtmışken bize de şöyle bir el atardı. :)
  • Asla Türkiye'ye Hain Planlarımız Yok Bunu Böyle Bilin En İyi Dostumuzdunuz ve Hala Öylesiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bay Yengeç

quote:

Orijinalden alıntı: yibudak

quote:

hitler ve nazi sempatizanlığını ben anlayamıyorum bizim kültürümüzde mi idöl bir isim yok anlamadım senelerdir bu işi

şebeklere yaşama şansı vermemesi bunun tek cevabı.

şunun tipine bakın lütfen  Naziler savaşı kazansaydı ne olurdu?

bir de şuna bakın...  Naziler savaşı kazansaydı ne olurdu?

Dünya üzerinde hala ırkçı insanlar var...

Evet var

• quote:

Orijinalden alıntı: Bay Yengeç

quote:

quote:

şebeklere yaşama şansı vermemesi bunun tek cevabı.

şunun tipine bakın lütfen  Naziler savaşı kazansaydı ne olurdu?

bir de şuna bakın...  Naziler savaşı kazansaydı ne olurdu?

Dünya üzerinde hala ırkçı insanlar var...

Milletler var oldukça dünya üzerinde her daim ırkçılık var olacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İsrail olmazdı.
  •  Naziler savaşı kazansaydı ne olurdu?

Dip not: Almanya da naziler Türk lere nefret dolu sloganlar , eylemler yaparken sizin burda ettiğiniz lafa bakın.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Kazanamazdı amaç yenilmekti zaten yahudileri ezilmiş göstermek onlar için filistine yerleşmeyi doğru bir karar haline getirmekti yanlışım varsa bilen arkadaşlar düzeltsin. Diyelimki kazandı aynı şeyin laciverti olurdu pek birşey değişmezdi
  • quote:

aslında katilliğinden değil,dünyaya hükmetme hayalinden geliyor.biz o zamanlar at arabalarına sahipken adam avrupanın anasını ağlatmış ,sevmediğimiz ruslara ingilizlere kafa tutmuş heryeri işgal etmiş.bizde ona heveslenmişiz. bence buradan geliyor sempatikliği.
  • kitabı bile var :)http://tr.wikipedia.org/wiki/Y%C3%BCksek_%C5%9Eatodaki_Adam

ben ilk çevirisini okumuştum, açıkcası çeviri çok iyi değildi ancak geçen senehttp://www.idefix.com/kitap/yuksek-satodaki-adam-philip-k-dick/tanim.asp?sid=EB8DZT74Z7HYDT2CJ1RN 6:45'ten yeni çeviri yeni basımı çıktı.

ilginiz varsa okuyabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cileviathan -- 6 Ocak 2015; 19:33:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: AliRoys

Asla Türkiye'ye Hain Planlarımız Yok Bunu Böyle Bilin En İyi Dostumuzdunuz ve Hala Öylesiniz.

biz derken?
  • quote:

quote:

Asla Türkiye'ye Hain Planlarımız Yok Bunu Böyle Bilin En İyi Dostumuzdunuz ve Hala Öylesiniz.

biz derken?

Almanım
  • quote:

quote:

quote:

biz derken?

Almanım

teşekkürler
  • Wolfenstein:The New Order oyna. Naziler kazansa ne olurduyu anlatiyor sana.

• quote:

Orijinalden alıntı: Decepticon

Wolfenstein:The New Order oyna. Naziler kazansa ne olurduyu anlatiyor sana.

nasıl anlatıyor?

Prochnow adlı arkadaştan alıntı;

Arkadaşlar asıl sıkıntı Nazilerde değil Amerika ve İngiltere gibi zeki devletlerde neden diyecek olursanız herkes Hitler'e katil yok soykırımcı yok bilmem neci yakıştırmasında bulunur fakat kimse hiç bir zaman söylemez sivillerin üstüne atom bombası atan Amerika'yı bütün dünyayı sömüren İngiltereyi asıl ırkçı devletler Amerika ve İngiltere'dir ama hala insanların anlamamasının nedeni filmlerde gördükleri Amerikan filmleri ve İngilizlerin o "harika" yaşam stili, sanarsın hepsi sarışın tek başına dünyayı kurtaran tipler halbuki gerçek hayat pekte öyle değildir burada Nazi (Hitler) düşmanı tiplere bir bakın hepsi hayatında 2 film izleyip kendini entellektüel sanan tipler aslında sadece "entel" dir bunlar iki tane "sanat" filmi izlerler ve hayatı çözerler sıkıntıda bu insanların salaklığını internet ortamında çok rahat paylaşım yapabilmesi.Kısacası hayat böyledir arkadaşlar kendinizi zeki sanarsınız fakat aslında başkalarının köpekliğinden başka bir şey yapmazsınız hayat acı, gerçekler daha acı.Hepinize hayatınızda başarılar kendinizi sakın özgür düşünceli insan sanmayın 1. dünya ülkeleri ne dayatırsa siz "o"sunuz.

• Bir amerikan askeri savaş sırasında bitkisel hayata giriyor uyandığında Almanların savaşı kazanmış olduğunu görüyor. Naziler Yahudilerin gizli bir örgütünün bütün icatlarini çalıp New Yorka atom bombası atınca Abd çekiliyor savaştan. Almanlar aya üs kuruyor ve teknolojik olarak uçuyorlar robotlar zirhlar falan.

• Heil yibudak aramıza hoşgeldin
  • Hitler sıcak denizlere açılsaydı sonunu düşünemiyorum.çünkü almanya konum olarak dünyaya hükmedecek bi yerde yerde değil en basit örneği Petrol yok.
    Soykırım olayına gelirsek sadece yahudiler öldürülmedi Rusya'nın yaptıkları ortada.
    Atom bombasından bahsetmiyorum bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raunk -- 6 Ocak 2015; 20:53:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Decepticon

Bir amerikan askeri savaş sırasında bitkisel hayata giriyor uyandığında Almanların savaşı kazanmış olduğunu görüyor. Naziler Yahudilerin gizli bir örgütünün bütün icatlarini çalıp New Yorka atom bombası atınca Abd çekiliyor savaştan. Almanlar aya üs kuruyor ve teknolojik olarak uçuyorlar robotlar zirhlar falan.

çok eskiden oynamıştım ama tabii ki de çok kötüydü grafikleri. bu oyun güzele benziyor teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.