Şimdi Ara

Nazi Teknolojileri Belgesel Serisi(NaGeo)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
7
Favori
802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Dünyanın ilk roketinin icadı(Nazi mühendisleri tarafından)

Berlin savunması ve savunma kaleleri

Atlantic Savunma üssü

Nazi denizaltısı

Nazi yeraltı Uçak fabrikası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nationalsocial -- 13 Şubat 2014; 22:00:45 >

• Kimin icat ettiginden cok onemli olan onun icat edilmis, kazandirilmis olmasidir, bence. videolari izleyemiyorum su an.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ucan daireleri nazilerin urettikleri soyleniyor..?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teknoloji konusunda baya ileriymisler. Yeraltında fabrika yapmak, takdiri hakediyor.

Konuyu ayrıca belgesel bölumune acarsaniz izleyenler cikar.

• quote:

Orijinalden alıntı: BalBazaaR

Ucan daireleri nazilerin urettikleri soyleniyor..?

İlk uçan daireyi naziler yaptı ayrıca sahip oldukları roket teknolojisinde halen kulanıyoruz çok fazla ilerlemedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: cin

Teknoloji konusunda baya ileriymisler. Yeraltında fabrika yapmak, takdiri hakediyor.

Konuyu ayrıca belgesel bölumune acarsaniz izleyenler cikar.

Aynen günümüzde mühendisler bu hayranlıkla izliyorlar ayda 1000 uçağı yerin altnda üretmek çılgınca bir fikir Adolf'un geniş ufku ..
  • nick in ilginçmiş sanırım nazi sempatizanısın ?
  • 1 ve 3 üncü videolar silinmiş.
  • pirim kullanıcısına yanıt
    Yenilendi
  • Nationalsocial kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler izliyeceğim onları da birazdan
  • Iyi ki intahar etti de kendi pisliğini dünyada bırakmadı. 7 milyon insanı katletti. İnsanlar üzerinde acımasız deneyler yaptı. İnsanlık içinde değil hemde o meşhur germenler için. Savaş teknolojileri ne derece ileriysede insanlıkları o mertebede geri.

• quote:

Orijinalden alıntı: diarmitrani

Iyi ki intahar etti de kendi pisliğini dünyada bırakmadı. 7 milyon insanı katletti. İnsanlar üzerinde acımasız deneyler yaptı. İnsanlık içinde değil hemde o meşhur germenler için. Savaş teknolojileri ne derece ileriysede insanlıkları o mertebede geri.

7 milyon değil 60 milyon insanın ölümüne sebep oldu.Doğru hitler bir ırkçı faşist ve diktatör fakat konumuz kültür değil teknoloji esenlikler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nationalsocial -- 15 Şubat 2014; 12:17:49 >
  • İyide bu kadar çok teknoloji gökten zembille ınmediya :) sonuçta senin benim gibi insanların hayatları pahasına geliştirdiler o teknolojileri. Esenlik dıleğin içinde teşekkürler kimse bana esenlik dilememisti :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: diarmitrani

İyide bu kadar çok teknoloji gökten zembille ınmediya :) sonuçta senin benim gibi insanların hayatları pahasına geliştirdiler o teknolojileri. Esenlik dıleğin içinde teşekkürler kimse bana esenlik dilememisti :)

Kesinlikle nazi mühendisleri tarafından dizayn edildi yaratıldı hitlerin baskısıyla
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.