Şimdi Ara

NAVİTECH QX SERİSİ SATIŞA SUNULDU (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.807
Cevap
7
Favori
215.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar geçen sene qx b432 aldım, ama data kablosunu bir türlü bulamıyorum, nasıl ve nereden sipariş edebilirim, vantuz ise kırıldı, onu da nasıl tedarik ederim, ilginize teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yeniceli2001 -- 2 Nisan 2012; 22:28:04 >
  • Sayın @yeniceli2001

Mini USB data kablosu her yerden alabilirsiniz. Dikkat edin bazıları sadece şarj için kullanılıyor, data transferi yapmaz. Kaliteli bir kablo alırsanız sorun yaşamazsınız. Vantus için gidebileceğiniz adres Navitech sitesi mecburen...
  • değerli adminim, navitechin sitesinde bulamadım valla, bu navigasyonun oturdu kasa ile vantuz yok, işte onu bulmam imkansız gibi görünüyor, çakma bir şeyler alacaz artık, mini data kablosu için tşkkürler
  • Navitech ile yazışın; ben aldım PX115 cihazım için. Vantus almadım ama piyasadan alacağınız uyduruk cam aparatına 25-50 lira arası para ödeyeceksiniz. Biraz daha fazla verirsiniz orijinal aparatı olur.

Navitech QX-B432 Aksesuar

Siz de bunu arıyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Navitech ile yazışın; ben aldım PX115 cihazım için. Vantus almadım ama piyasadan alacağınız uyduruk cam aparatına 25-50 lira arası para ödeyeceksiniz. Biraz daha fazla verirsiniz orijinal aparatı olur.

Navitech QX-B432 Aksesuar

Siz de bunu arıyorsunuz.

evet işte tam kastetdiğim o resimdeki, ama adres olarak buradan mı ulaşacağız? http://www.delcoshop.com/

sağolasın dostum iletişim bölümünden iletişime geçtim, bana dönemelerini bekliyorum, sağoalsın ilgin içinhttp://www.navitech.com.tr/contact.asp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yeniceli2001 -- 2 Nisan 2012; 23:33:37 >

• Benimde şöyle bir sorunum var. Aracımda usb çıkışlı çok uçlu telefon şarj aleti var. Navitech'in kendi çakmak şarjı yerine bunu kullanmak istedim fakat elimdeki usb kabloyu şarj için taktığımda data aktarımı moduna geçmeye çalışıyor. Yoldaki enbgebelerden geçerken sanırım titreşimden çakmak bağlantısı kesiliyor tekrar temas edince navigasyon modundan çıkıp yine data aktarımı yapmaya çalışıyor. Kendi şarjı aletinde böyle bir sorun yok. Piyasada sadece şarj için kullanabileceğim bir kablo arıyorum. Bulursam haber veririm veya bilen duyan haber versin.
  • Sayın @knoxwille

Cihazınızı Ana Menüde (Navigasyon Programını çalıştırmadan) Ayarlar kısmına girin. USB Bağlantı ayarlarından Depolama aygıtı kısmını "Aktif Senkronizasyon" olarak değiştirin. Öyle bir deneyin, bakalım tekrarlayacak mı. Bence tekrarlamıyacaktır

Ancak Güncelleme Yapacağınız zaman; yani Naviextras Toolbox 'a bağlayacağınız zaman tekrar "Depolama Aygıtı" olarak değiştirmelisiniz bilginiz olsun.

Keyifli navigasyonlar
  • Arkadaşlar cihazın anlık hız göstergesini arabanın hız göstergesi ile karşılaştıran oldu mu hiç? Cihaz 10 km/sa kadar az gösteriyor bende.Acaba hangisi doğrudur?
  • quote:

Sayın @knoxwille

Cihazınızı Ana Menüde (Navigasyon Programını çalıştırmadan) Ayarlar kısmına girin. USB Bağlantı ayarlarından Depolama aygıtı kısmını "Aktif Senkronizasyon" olarak değiştirin. Öyle bir deneyin, bakalım tekrarlayacak mı. Bence tekrarlamıyacaktır

Ancak Güncelleme Yapacağınız zaman; yani Naviextras Toolbox 'a bağlayacağınız zaman tekrar "Depolama Aygıtı" olarak değiştirmelisiniz bilginiz olsun.

Keyifli navigasyonlar

Eve gidince deneyeceğim teşekkürler.

Alternatif olarak usb fişinin veya ucunun ortadaki pinleri iptal edersek data hatları bloke oluyormuş. Resimdeki parçanın ince ucunu katlayarak fişin içindeyken çakmak şarjına takın sadece elektrik iletilecektir denilmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yns 

Arkadaşlar cihazın anlık hız göstergesini arabanın hız göstergesi ile karşılaştıran oldu mu hiç? Cihaz 10 km/sa kadar az gösteriyor bende.Acaba hangisi doğrudur?

Navigasyon cihazı daha doğru sonuç verir; çok tartışıldı bu konu.

Fark; Lastik & Jant ölçüleri aracın orijinalinden farklı olduğu durumlarda ortaya çıkıyor. Sizde var mı böyle bir durum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

quote:

Ben de dün B513 modelini aldım.Bir kaç sorum var.

-Cihazda sürüş türü "Hızlı" olarak seçili.Beni en düzgün yoldan götürecek seçenek bu mu? Patika yollara sokmasın da.

-Mavi benzin istasyonu simgesi yerine Firmaların kendi simgelerini gösterme şansımız var mı?

-Yeni aldığım için, yol tabelalarını ve kavşak simülasyonları gibi özellikler aktif midir bir yerden aktif etmem gerekir mi?

-Ve ortalama hız, maksimum hız gibi yol bilgisayarı özelliklerine nereden girebilirim?

Hızlı ve kolay seçenekleri rota için iyi sonuçlar veriyor

Normalde açık olarak gelmiştir ama yinede kontrol edin,bunun için navigasyona girip Diğer/Ayarlar/Görsel yönlendirme burada ekranda görmek istedikleriniziz seçebilirsiniz.

Diğer/Ayarlar/Görsel yönlendirme /veri alanları burada ekranda göremek için rotalı ve rotasız olarak üç'er adet veri atayabilirsiniz.

Bilgi için teşekkürler, dediğiniz ayara gelip istediğim verileri ekledim.

Kurcaladıkça yeni şeyler öğreniyorum cihazdan...

quote:

quote:

Arkadaşlar cihazın anlık hız göstergesini arabanın hız göstergesi ile karşılaştıran oldu mu hiç? Cihaz 10 km/sa kadar az gösteriyor bende.Acaba hangisi doğrudur?

Navigasyon cihazı daha doğru sonuç verir; çok tartışıldı bu konu.

Fark; Lastik & Jant ölçüleri aracın orijinalinden farklı olduğu durumlarda ortaya çıkıyor. Sizde var mı böyle bir durum?

Aracın jant ölçüsü orijinal ama lastikten kaynaklanmış olabilir dediğin gibi.Ben de aslında cihazın verisine daha çok güveniyorum, iyi oldu ama bunu öğrendiğim radara girmemek için 90 yerine 80 ile gidiyormuşum demek...

• quote:

Aracın jant ölçüsü orijinal ama lastikten kaynaklanmış olabilir dediğin gibi.Ben de aslında cihazın verisine daha çok güveniyorum, iyi oldu ama bunu öğrendiğim radara girmemek için 90 yerine 80 ile gidiyormuşum demek...

GPS konumlarınızın birim zamanda değişikliğini dikkate alarak ölçüyor.. Aracınız ise tekerin tur sayısına bakarak.Bu yüzden cihazdakinin doğru olması daha olası
  • bloutouth acikken fm vericide oto hoprlörunden ses gelmiyor,oysa diger butun sesler geliyor ama hepsi cook cizirtili,video,muzik vs tamam ama cook cizirtili,butun frekanslari denedim hepside cizirtili ve neden bleoutouth calisimiyor anlamadim ...ox 513 cihazim...yardimci olacak arkadaslara pesinen tsk ederim
  • birde haritada buyuk sorunlarim var,son guncelleme yuklu ama gecen gun ankara sincan harikalar diyarindan,göksu parkina yaklasik 3-4 km lik yolu 30 km de ancak buldu cihaz...yere calip kiracam valla,butun adreslerde aynisini yapiyor,kazikmi yedik aceba butun atlas haritalarimi böyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramoli_

birde haritada buyuk sorunlarim var,son guncelleme yuklu ama gecen gun ankara sincan harikalar diyarindan,göksu parkina yaklasik 3-4 km lik yolu 30 km de ancak buldu cihaz...yere calip kiracam valla,butun adreslerde aynisini yapiyor,kazikmi yedik aceba butun atlas haritalarimi böyle

Atlas Haritaları mı? Başarsoft olmasın, Navitech'ler Başarsoft Harita kullanır.
  • Merhaba.
    Navitech cihazlar için en son Başarsoft harita hangisidir?
  • Türkiye 2011.10

• quote:

quote:

birde haritada buyuk sorunlarim var,son guncelleme yuklu ama gecen gun ankara sincan harikalar diyarindan,göksu parkina yaklasik 3-4 km lik yolu 30 km de ancak buldu cihaz...yere calip kiracam valla,butun adreslerde aynisini yapiyor,kazikmi yedik aceba butun atlas haritalarimi böyle

dogrudur hocam,uyariniz icin tsk ederim,sinirden yanlis yazmisim,dogrusu basarsoft olacak...cvp
  • quote:

quote:

quote:

dogrudur hocam,uyariniz icin tsk ederim,sinirden yanlis yazmisim,dogrusu basarsoft olacak...cvp

İki nokta arasını Kolay Rota seçeneğinde 36Km. Ekonomik ve Kısa Rota seçeneğinde 29Km. olarak çizebildim. Hesaplamada hata olduğunu düşünüyorsanız Başarsoft Harita Hata ve Bilgilendirme konusuna yazmanız olumlu olur. Eksik bir nokta varsa düzeldilir derhal.

BAŞARSOFT

• quote:

Yanlış yapmış olabilirmisiniz.Sincan harikalar diyarından Göksu parka rota çiziyorum 7.7 km çıkıyor.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.