Şimdi Ara

NAVİTECH QX SERİSİ SATIŞA SUNULDU (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.807
Cevap
7
Favori
215.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bende igo amigo kervanına katıldım.cihazım navitech 352.igo amigo yüklü..
    alma nedenim ucuz ve başarsoft desteği...
    sorum:ömür boyu güncelleme doğrumudur(cihaz ömrü-sahibinin ömrü gibi saçmalıkları sormuyorum).ben yaşarsam ve cihazım bozulmazsa 2 yıl sonrada güncelleme yapabilecekmiyim.(umarım çok zor soru sormadım).teşekkür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hezerfen -- 4 Kasım 2011; 15:11:56 >
  • Hayırlı olsun cihazınız sayın @hezerfen

Ömür Boyu Güncelleme konusunda kutu üzerinde yazana inanmak durumundayız. Diliyorum firma/firmalar havada bırakmazlar sizleri/bizleri. Hep beraber bakıp, bekleyip, göreceğiz...

iGO Yazılım ve Başarsoft Data konusunda doğru bir karar vermişsiniz.

Keyifli Navigasyonlar
  • @ DD252Admin ...
    teşekkür..umarım dedikleriniz kabul görür zamanla..daha önce çeşitli navigasyon cihazı kullanan biriyim,pek yabancılığım yok..
    x firması harita güncellemesi yükletmek için olan haritamı sildirdi..sonrada a sizin güncelleme hakkınız yokmuş.deyiverdi...
    yanlış anlaşılmasın alış tarihimin geçmesi özellikle beklendi.oyalandırıldım...daha önce bir başka cihaz yazılım yüklenemediği için cihazı yeni ile değişti....bunlar ülkem satıcıları.ne diyeyim..
    ilk defa başarsoft haritalı cihaz kullanacağım..siparişi bugün verdim"hepsiburada"ya...gemiyi görmeden bandıra dikmek istemiyorum.onun için yorum yok..kullandıktan sonra artısı-eksisi eksiksiz anlatılır tarafımdan...

• geçen yıl QX-B432 aldım,değiştirilebilir pili olduğu için tercih etmiştim.Özellikle yurtdışında yayan kullanmak istiyordum.Daha doğrusu rotayı çizdirmek,nerede olduğumubilmek vs gibi açılardan;yoksa en az 7-8 km hızı ihtiyacı olduğunu öğrenmiştim forumdaki arkadaşlardan.Çok da işime yaradı açıkçası.Ama henüz 1 yıl bile olmamasına rağmen pilin devamlılık süresi çok kötü,gerçi ilk aldığımda da iyi değildi ama 2 saat umuyordum en azından,şu anda açık bırakırsan 1 saat bile gitmiyor.Bir de birisi bir cep telefonunun pili ile aynı olduğunu söylemişti geçen yıl 432 nin pilinin,ama ne o başlığı bulabiliyorum ne de Yazıcıoğlunda sorup soruşturmama rağmen ona uygun bir Nokia pili bulabildim.Navitech yine pil satıyor ama zaten pilin hali ortada,ona 40 lr vermek sokağa atmak gibi geliyor.

Diğer konu da yukarıda başka bir arkadaşın da dediği gibi cihazı Bursa'da kapatıp İstanbul'da açtığımda İstnbul'da olduğunu anlaması o kadar uzun sürüyor ki bir sıkıntı olduğu belli...

• cihazım bugün elime ulaştı..h.burada bayağı sıkı iş yapıyor.bu ara reklem olmasın 16 küsür tl.ye kis siparişi vermiştim ikiside bugün geldi...
    hayret 2011 siparişim içinden 2012 çıktı ne yapalım bahtımıza..
    navigasyon cihazı ilk artıları;değişebilir pil...erken şarz(evde kendim yaptığım adaptörlr şarz ettim)menü sade ve anlaşılır ön kurulumdan sonra simule yaptım..köylük yerimi ve istanbuldaki evi doğru rotaladı..şimdilik bunlar bakalım yolda bir haltlar karıştıracakmı..bana şehir içinde lazım..yolları iyi biliyorum ömür o yollarda geçti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hezerfen

cihazım bugün elime ulaştı..h.burada bayağı sıkı iş yapıyor.bu ara reklem olmasın 16 küsür tl.ye kis siparişi vermiştim ikiside bugün geldi...
    navigasyon cihazı ilk artıları;değişebilir pil...erken şarz(evde kendim yaptığım adaptörlr şarz ettim)menü sade ve anlaşılır ön kurulumdan sonra simule yaptım..köylük yerimi ve istanbuldaki evi doğru rotaladı..şimdilik bunlar bakalım yolda bir haltlar karıştıracakmı..bana şehir içinde lazım..yolları iyi biliyorum ömür o yollarda geçti.

Hayırlı olsun tekrar cihazınız, rota ayarlarınızı Kolay veya Hızlı olarak kullanın alışana kadar. Naviextras Toolbox'a bağlayarak güncellemelerinizi alın.

• quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

quote:

cihazım bugün elime ulaştı..h.burada bayağı sıkı iş yapıyor.bu ara reklem olmasın 16 küsür tl.ye kis siparişi vermiştim ikiside bugün geldi...

Hayırlı olsun tekrar cihazınız, rota ayarlarınızı Kolay veya Hızlı olarak kullanın alışana kadar. Naviextras Toolbox'a bağlayarak güncellemelerinizi alın.

teşekkür ederim...cihaz asıl sınavını istanbulda verecek..cihazı yeni tanıyorum herhalde karıştırmayla bozmam.

• 5800 nokia telefonuma internetten garmin ve Sygic Mobile yükledim ikisi de gayet iyi çalışıyor. Harita güncellemeleri de aldığım sitede yayınlanıyor. 2011 en son güncellemesi de dahil yaptım.Formun bütün sayfalarını okudum. Navitech harita güncellemelerinin telefon navigasyon güncellemelerinden bir farkı varmı. Mesela deniliyor ki 81 il ve sayısını hatırlamadığım bütün ilçelerin güncelliği mevcut deniliyor. Bu güncellemeler yapılırken daha detaylı olarak köy, mezra vb. daha küçük yerleşim yerlerinin haritaları da yüklü geliyor mu. Bu tür arazilerde bir yere giderken rahatça yol bulabilirmiyiz. Bu soruyu sormamın asıl nedeni ben amatör balıkçılıkla ilgileniyorum. Genellikle avlanma yerleri böyle çok sapa ve özellikle patika ve arazi yollarından gidilmektedir. Bana bu konuda navitech haritaları yardımcı olur mu. 5800 telefonumla gitmek istediğim avlağa navigasyonla gidemediğimden kızdım ve navigasyon cihazı almaya karar verdim ve özellikle qx 512 serisini düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim.

• cihazı ilk ciddi test ettim..
    önce artılar:çok hızlı,çok çabuk rota hesaplıyor.galiba 533 mhz işlemci etkisi...sesli uyarısı çok doğal makine sesi deyil...ekran ışığı duruma göre tavır yapıyor...
    veee...hiç rota şaşırması (sapma)olmadı..hız sınırı uyarısı çok güzel..rotamı en ince ayrıntısına kadar gösterdi...
    yol uyarıları gayet doğru ve yerinde...bunlar 100 km.lik deneyimlerim...
    eksiler:w8 de bu kadar zorlanmıyordum..bazı menüler hala türkçe deyil.(benim ayar hatam veya güncelleme hatası oabilir).menüler tam açık deyil ne demek istediğini biraz tahmin edeceksiniz...yüklü harita bilgisi ve versiyonu ya yok veya ben bulamadım..
    bana göre en berbat yanı KLAVYESİ bulmaca sanki...
  • devam:eksileri,şu bilgi ekranını okuyamamamız için ne kadar uğraştılar...değiştirme (en azından rengini)imkanımız yokmu...
    hız sınırını aştınız uyarısı sınırlı bölgeyi geçtikten sonraya kalıyor....yaptığı iki yanlış:yan tali yollu üst yolları göstermiyor talii geçide zorluyor. yolu bilmeyen tali yoldan geçer...
    uyduyla irtibata saniyelerle geçiyor ve 7-8 hatta daha fazla sunucuya hemen bağlanıyor...
  • QX-352 Hepsiburada'da 129 TL'den satılıyor.
    Başlangıç düzeyi Navigasyon cihazı arayanlar için ucuz ve kullanışlı bir ürün olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bellsouth

QX-352 Hepsiburada'da 129 TL'den satılıyor.
    Başlangıç düzeyi Navigasyon cihazı arayanlar için ucuz ve kullanışlı bir ürün olabilir.

ben o cihazdan aldım...başlangıç düzeyi ile kasit ömrümce hiç kullanmayacağım özelliklerse doğrudur..
    amma benim için iyibir NAVİGASYON SİSTEMLİ MAKİNEDİR...
    daha önceki cihazlarımdan çok çok iyi..buna birde yerli üretim harita eklenince yurtiçi için aradığım özellik olmuş oldu.....
    ed:ben biraz daha ucuza aldım......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hezerfen -- 4 Kasım 2011; 15:18:09 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bellsouth

QX-352 Hepsiburada'da 129 TL'den satılıyor.

ben o cihazdan aldım...başlangıç düzeyi ile kasit ömrümce hiç kullanmayacağım özelliklerse doğrudur..
    amma benim için iyibir NAVİGASYON SİSTEMLİ MAKİNEDİR...
    daha önceki cihazlarımdan çok çok iyi..buna birde yerli üretim harita eklenince yurtiçi için aradığım özellik olmuş oldu.....
    ed:ben biraz daha ucuza aldım......

Ben de QX-352 kullanıyorum.

Başlangıç düzeyi ile anlatmak istediğim şey tam anlamıyla hayat boyunca BELKİ bir defa kullanılacak özellikleri taşımıyor olması.

129 TL ile fiyatına göre yeterli performansı veriyor.

Kullanmayacağı özelliklere para vermek istemeyenler için ideal bir ürün olduğunu düşünüyorum.

• 3.5" Ekran boyutuyla, gömlek cebinde kullanılacak cihaz.
  • Ürünü 1-2 gündür kullanıyorum.
    Elektronik cihazların kullanış amacı doğrultusunda kullanılması gerektiğine inanan biri olarak
    navigasyon cihazından navigasyon dışında başka bir beklentim yoktu.

Yeniden rota hesaplama hızı beklentimin üstünde.

Fazla para vermek istemeyenler için kesinlikle tavsiye ederim
  • Merhaba arkadaşlar 150 tl ye kadar bana cihaz tavsiyesinde bulunursanız çok sevinirim.(Çok çok böyle dıdının dıdısı özellikli olmasına gerek yok,işini düzgün ve hızlı yaptığı sürece.)Ama tavsiyeleriniz bekliyorum arkadaşlar bu hafta içinde bir tane alıcam önerilerinize göre.
  • Tam Üç Mesaj yukarıda
  • quote:

Tam Üç Mesaj yukarıda

Arkadaşlar aşağıdaki iki cihaz arasında kaldım ikiside aynı gerçi ama iki sitede de fiyatlar çok farklı :S Bi yardımcı olursanız çok sevinirim hediye olarak alıcam.

http://www.hizlial.com/outdoor/gps-navigasyon-cihazlari/navitech-qx-f403-4-3-fm-transmitter-ozellikli-yeni-nesil-navigasyon-cihazi_22.011.4310.0020.htm

http://www.hepsiburada.com/Liste/navitech-qx-f403-43-yeni-nesil-navigasyon-cihazi/productDetails.aspx?productId=otdelqx-f403&categoryId=257643

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi husnu89 -- 4 Kasım 2011; 23:26:28 >

• quote:

3.5" Ekran boyutuyla, gömlek cebinde kullanılacak cihaz.

efendim;transmitter-bluetout(yazmasınıda beceremiyorum)film izlemem video kullanmam(evdeki allemei cihazlar yetiyor).resim saklamamın anlamı yok..
    yolda zaten MÜZİK dinlemem.benim müziğim aracımdan gelen seslerdir.gerekiyorsa radyo ve cd çalar mevcut o iş için ve yeterli...bu kullanmayacağım özellikler için niye para ödiyeyim..şahsa münhasır görüştür kimse için deyildir...büyük ekran olmasının benim için eksisi var artısı yok.taşıması kolay.çalınırsa CANIM YANMAZ.. ve bana çok fazlasıile yeterli.
    NAVİGASYON HIZI VE HARİTASI SÜPER.bundan iyisi can sağlığı......rizenin bir ilçesinin köy yolunu benden iyi tarif ediyor(o yol benim yolum olur).

• Arkadaslar ben Navigasyon+TV+Video+Büyük Ekran özellikli ve Büyük Ekran olan iyi bir cihaz arıyorum. Tavsiye edeceginiz bir model var mı?tesekkurler
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.