Şimdi Ara

NAVİTECH QX SERİSİ SATIŞA SUNULDU (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.807
Cevap
7
Favori
215.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: karagozgilh

Ben, seçimimi Piranha Infiniti HD den yana kullandım, az önce Bimeks'e siparişimi verdim. Kargo dahil 282 TL.

Infiniti HD cihazdaki pil 3.7V/ 700 mAh nekadar verimli olur acaba???
  • Cihaz geldiğinde ışık sensörünü kontrol edip sonucu burada yazarsanız hepimiz durumu öğrenmiş oluruz...

Eğer 512 ler de de ışık sensörü varsa artık söylenecek hiç bir şey kalmadı derim...

Bir siparişte benden gelir...
    quote:

Orijinalden alıntı: hmtgezgin

delco da ürün karşılaştırmasında ışık sensörü yok görünüyor ama detaya girersen ışık sönsürünün olduğunu görürsün:)
  • kullanan arkadaşların yorumlarını ve resimli incelemelerini bende sabırsızlıkla bekliyorum. bende ona göre QX-513 sipariş vermeyi düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dammak

Cihaz geldiğinde ışık sensörünü kontrol edip sonucu burada yazarsanız hepimiz durumu öğrenmiş oluruz...

Eğer 512 ler de de ışık sensörü varsa artık söylenecek hiç bir şey kalmadı derim...

Bir siparişte benden gelir...
    quote:

delco da ürün karşılaştırmasında ışık sensörü yok görünüyor ama detaya girersen ışık sönsürünün olduğunu görürsün:)

cihaz gelir gelmez ilk ışık sensörüne bakıcam:)

• Navitech'e "Neden ürünleriniz sitenizde yok?!!!" diye sormuştum.
    Gelen cevap:

quote:

www.navitech.com.tr adlı sitemiz yapım aşamasında olduğundan dolayı bu yeni ürünümüzle alakalı bilgiye
    bu adresten maalesef ulaşamıyorsunuz. Fakat internet üzerinden satış sitemiz olanwww.delcoshop.com adlı
    sitemizde gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz.

Dedikleri gibi pek öyle yeni kurulan bir iteye benzemiyor.Herşey yerli yerinde gibi duruyor.
    Oldu mu yani şimdi?www.delcoshop.com da detaylı bilgi yok. Ayrıca fiyatlar da çok yüksek.

• quote:

Orijinalden alıntı: erd_eru

Navitech'e "Neden ürünleriniz sitenizde yok?!!!" diye sormuştum.
    Gelen cevap:

quote:

www.navitech.com.tr adlı sitemiz yapım aşamasında olduğundan dolayı bu yeni ürünümüzle alakalı bilgiye
    bu adresten maalesef ulaşamıyorsunuz. Fakat internet üzerinden satış sitemiz olanwww.delcoshop.com adlı
    sitemizde gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz.

Dedikleri gibi pek öyle yeni kurulan bir iteye benzemiyor.Herşey yerli yerinde gibi duruyor.
    Oldu mu yani şimdi?www.delcoshop.com da detaylı bilgi yok. Ayrıca fiyatlar da çok yüksek.

Belki tasarımı değiştireceklerdir. Zaten şu haliyle oldukça kullanışsız bir site görünümünde.

• İnşallah en kısa zamanda şu yorumlar gelir de biz de alırız navıgasyon cıhazımızı
  • bende siparişimi verdim.. primo olması benim isteğimi hayli hayli karşılayacaktır..
    ürün paketlenmiş kargoya verilmiş. yarın elim ulaşır
  • merhaba arkadaşlar,
    cihazım bugun geldi. (QX-B512 primo 5")
    öncelikle şekli şemali çok güzel öyle adi durmuyor. baya bir şık. ışık sensörü var:=))))
    video müzk felan skıntı yok. en uygulamalar sorunsuz trans mittere bakamadım. gps deneyemedim. sadece olduğum yeri belirledim ve eve giderken serviste biraz denedim sıkıntı yok. şuan itibari ile herşey güzel ilk seyahatimde gps için daha detaylı yorum yapabileceğim. sorusu olan varsa genede cevaplayamaya çalışırım.
  • quote:

merhaba arkadaşlar,
    öncelikle şekli şemali çok güzel öyle adi durmuyor. baya bir şık. ışık sensörü var:=))))
    video müzk felan skıntı yok. en uygulamalar sorunsuz trans mittere bakamadım. gps deneyemedim. sadece olduğum yeri belirledim ve eve giderken serviste biraz denedim sıkıntı yok. şuan itibari ile herşey güzel ilk seyahatimde gps için daha detaylı yorum yapabileceğim. sorusu olan varsa genede cevaplayamaya çalışırım.

Resimleri koyma imkanınız varsa çok iyi olur
  • quote:

merhaba arkadaşlar,

Öncelikle cihazın hayırlı olsun. Güle güle güzel yolculuklarda kullan.

Bir kaç ayrıntılı, cihazı ve aksesuarlarını tanıtıcı fotoğraf ekleyebilirsen seviniriz. Fotoğraflarda menü görüntüleri, harita görüntüleri falan da olursa çok daha güzel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pulstar -- 10 Şubat 2011; 22:16:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: _İMKANSIZ_

quote:

Orijinalden alıntı: karagozgilh

Ben, seçimimi Piranha Infiniti HD den yana kullandım, az önce Bimeks'e siparişimi verdim. Kargo dahil 282 TL.

Infiniti HD cihazdaki pil 3.7V/ 700 mAh nekadar verimli olur acaba???

Bugün pil ömrü yüzünden geri iade talabiyle bimekse başvurdum, bugün kargo ile iade ediyorum...Tek sorun para iadesi yerine hediye çeki verecekler, bimeksin navigasyon cihaz çeşidi az, yani Piranha firmasının yaptığı pil sorumsuzluğu yüzünden Bimekse istediğim ürün gelsin diye bekleyeceğim:(
  • ben Navitech, QX-B512 Primo almayı düşünüyorum ama alan arkadaşlara bir kaç sorum var
    1 hepsiburadadan aldığımızda cama tutturmak için vantuz çıkıyor paketten değil mi ürün özelliklerinde göremedim ben ama
    2 b512 arabada büyük kaçar mı acaba elinde olan biri aracının camında resim koyarsa çok sevinirim b432ile arasında kararsız kaldım
  • çihaz bu gun elim ulaştı. iş yerimde olduğum için detaylı yazamıyorum.. akşam eve gidince fikirlerimi beyan eder.. resim eklemeye çalışırım.
  • kotumuren merakla bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kotumuren

çihaz bu gun elim ulaştı. iş yerimde olduğum için detaylı yazamıyorum.. akşam eve gidince fikirlerimi beyan eder.. resim eklemeye çalışırım.

Hayırlı olsun. Güzel günlerde kullan.

Sayfanın başında ki mesajımda dediğim türde ki fotoğraflarını sabırsızlıkla bekliyoruz.
  • merhaba arkadaşlar cihazı merak eden arkadaşlar için resim gönderiyorum.
    umarım sizlere yardımcı olur. selamlar,

NAVİTECH QX SERİSİ SATIŞA SUNULDU
  • her seferin tek resim gönderebiliyormuşuz :))

• devam ediyorum:)))

• tek tek resim göndermek biraz sıkıcı ama neyse:))
    önemli olan yardımcı olmak....

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.