Şimdi Ara

Navitech LD-4022 40' 102 Ekran Full HD LED TV~980 tl~amazon (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
3
Favori
15.243
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Başka bir Bilindik bir markanın 4k sı var onunla kıyasladığımda kişisel görüşüm daha iyi. Parlaklığı özelliklede. Uydu ve akılsız olması negatifi ancak diğer bilindikte aklı var o da çok kullanışlı değil. Awox hakkında kıyaslacak bilgim yok. Smart bi ek donanımla daha kullanışlı olabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • her önüne gelen artık teknolojik ürün üretiyor ,tabi aslında içinde ve dışında ne kullanmış artık önemli olan bu
    yoksa zaten az sayıda üretici parçalarını üretiyor ,firmalar parça alıp toparlayıp bir isimle satıyor

bu tür ürünlerde alınır mı diye sormak da tuhaf ,çünkü beklentiler değişiyor
    eğer sadece görüntüsü güzel olsun dersen yeterli gelebilir
    ama yeni nesil bu tür ürünlerin yüzüne bile bakmıyor ,ilk başlarda baksa bile niye şu yok ,niye bu yok diye isyan ediyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.CEMİL -- 12 Kasım 2018; 21:23:42 >
  • Yine 980 TL'ye dusmus. Son bir saat:

https://www.amazon.com.tr/Navitech-Ld-4022-Ekran-Full-Siyah/dp/B07BS7XYPC

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Huysuz İhtiyar

Yine 980 TL'ye dusmus. Son bir saat:

https://www.amazon.com.tr/Navitech-Ld-4022-Ekran-Full-Siyah/dp/B07BS7XYPC
    980 zaten bilinen fiyatı
  • BİTMEDEN YAKALA DENEN ŞEY NEDİR SEPETE ATINCA 1350 TL OLUYOR ÖDEME EKRANINDA DA AYNI ŞEKİLDE 1350 TL GÖZÜKÜYOR.
  • fiyat çok değişken. geçen gün 980'den 1057'ye çıktı. bir kaç saat sonra 1350 oldu. bu sabaha kadar 1350'den satıyolardı bu sabah 980'e düştü aldım. şimdi tekrar 1350 olmuş
  • aldım kullanıyorum. sunny marka televizyonların görüntü kalitesiyle aynı diyebilirim. 1080p çıkışla pc ye bağlayıp kullanıyorum. oyunlarda başarılı.
  • bu site ne zaman kredi kartı puanı kampanya başlar.
  • berberde navitech tv var oldukca kaliteli ama girişleri biraz hassasmıs bozmamaya ozen gosterın
  • quote:

Orijinalden alıntı: fifti

Memnun musunuz hocam? Awox ile arasında kaldım
    40 lık awox full hd ise awoxu tercıh ederdım cunku parlaklıgı guzel ve forumda 6-7 yıldır kullanan biri vardı hiç arıza vs yapmamıs hergun kullanıyormus. bene 32 lık full hd olmayan awox var ondan da memnunum
  • fiyat düşmüş 1090 TL yine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Servisi aradim kendiniz kurun dedi dun kurulum yaptim ekranin altinda nokta var yazdim yetkili servise fotograf attim panelde plastik cabak kalmis olabilir gonderin dediler sifir televizyon icini acmalari sıkıntı yenisini vermeleri gerekmez mi? Ayipli mal olmuyor mu?

Navitech LD-4022 40" 102 Ekran Full HD LED TV~980 tl~amazon

• ürün geldi, fiyatına göre gayet başarılı. 100 liraya uydu alıcı aldım taktım dizi, haber vs izlemek için yazlığa koyacağım. uydu alıcı dahil 1100 liraya geldi. n11'de awox var aynı segment 1300 liraya dahili uydu alıcılı. kuponla falan oda alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soylu55

Servisi aradim kendiniz kurun dedi dun kurulum yaptim ekranin altinda nokta var yazdim yetkili servise fotograf attim panelde plastik cabak kalmis olabilir gonderin dediler sifir televizyon icini acmalari sıkıntı yenisini vermeleri gerekmez mi? Ayipli mal olmuyor mu?

Ürünü amazon.com.tr den aldıysanız iade edebilirsiniz ya da ürün fiyatının %15 ini iade ediyorlar. Benim ilk siparişimde üründe ölü piksel mevcuttu iade ettim yenisini aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daredevil60 -- 8 Aralık 2018; 16:53:1 >

• quote:

Orijinalden alıntı: daredevil60

Ürünü amazon.com.tr den aldıysanız iade edebilirsiniz ya da ürün fiyatının %15 ini iade ediyorlar. Benim ilk siparişimde üründe ölü piksel mevcuttu iade ettim yenisini aldım.

Alıntıları Göster
    Tesekkur ederim deneyelim bakalim

• quote:

Orijinalden alıntı: huzyin67

aldım kullanıyorum. sunny marka televizyonların görüntü kalitesiyle aynı diyebilirim. 1080p çıkışla pc ye bağlayıp kullanıyorum. oyunlarda başarılı.
    dahili hoporlor var mı üründe arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

dahili hoporlor var mı üründe arkadaşlar ?

Alıntıları Göster
    Var.

• ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    hocam ürün normal tv. anten girişi yok sadece.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.