Şimdi Ara

NAVİTECH 2012 MODEL QXV SERİSİ NAVİGASYONLARI SATIŞA SUNUYOR (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
798
Cevap
14
Favori
109.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: umut88

X- Calibur eminsin değil mi 32 gb olduğundan hafıza kartı siparişini veriyorum???

Sn.umut88,

Hocam emin değilim, neden eminim neden değilim ben bile bilmez oldum :) Bu konuda bakın Tolga_Savas nickli üye var, yazılarında Navitech Ürün Müdürü yazıyor o daha iyi bilir. İsterseni ona PM atın yada garanti olsun diyorsanız esas NAVİTECH Firmasına telefon yada emaille ulaşın

Kusuruma Bakmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: x-calibur

quote:

Her ne kadar cihazın işlemcisi ile alakalı yanlış bir durum olsada ( Navitech CPU Hızı açıklama bekleniyor) alanların belki sesli komutla alakalı kullanma kılavuzlarında yazıyordur ama yazmıyorsa diye bir kaç tip vereyim. Google translate kullanıp tercüme edebilirsiniz. Orjinali bu

Tips to improve address recognition results

1. You must always say City Name before address
    2. Always say the entre street name, never forgetting titles (Doctor, President,...) neither its type (Avenue, Street,...)
    3. Say the destination without pauses in the speech. The software recognizes pause as the end of the speech
    4. Never say the word "number" before a number
    Sao Paulo, Avenida da Praia, number 200 ( wrong )
    Sao Paulo, Avenida da Praia, 200 ( correct )
    5. Say the complete name of the cities. Saint Petersburg instead of Saint Pete

Thanks to Sherlock

Yukarıda daha önceden kullananlara VR konusunda TIP vermiştim işlerine yarar diye ama VİDEO çekimi var bu çekimdeki ile vermiş olduğum TIP aynı değil, özellikle 4. MADDE arkadaşlar, Firma en doğrusunu bilir, NUMARA 200 söylemeyin diyor direk 200 söyleyin diyor ama siz söylemeye devam edin

Keşke bu sistemi başka cihazlarda deneme imkanımız olabilseydi, en azından MİKROFON hassasiyeti konusunda da bir fikrimiz oluşabilirdi

• merhaba
    Navitech QXV-714 Primo 7’’
    Navitech QXV-524 Primo 5’’

modellerinin en boy ölçüleri nedir acaba
  • Merhaba arkadaşlar, dün mediamark'tan navtechQXV-713 Primo, navigasyon cihazı aldım ve orda güncellemesinide yaptırdım. Ordan çıkışta ev adresimi yazdım bir kaç sefer değişik yerlerden gelsemde yeniden hesaplayıp adrese beni getirdi. Buraya kadar her şey normal, bugün yine adres gireyim dedim fakat sesi çıkmıyor, o kadar karıştırdım ayarları fakat çözemedim sesin gelmesini. bu cihazı kullanan varmı ayarlardanmı sesi pasife ettim acaba? yoksa programında veya cihazda bir sorunmu vardır.
    Tardımlarınız için şimdiden teşekkürler
    Arslan
  • FM Verici aktif veye Pasif kısımlarını kontrol edin. FM verici aktif olduğunda sesi kendi hoparlöründen vermiyor olabilir. Yada Ses ayarlarını kontrol edin
  • quote:

FM Verici aktif veye Pasif kısımlarını kontrol edin. FM verici aktif olduğunda sesi kendi hoparlöründen vermiyor olabilir. Yada Ses ayarlarını kontrol edin

Tahmin edebiliyorsunuzdur ne sinir harbi yaşadığımın. Dediğiniz gibi FM den kaynaklanıyormuş. Teşekkürler sayın x-calibur

Edit: Eksik mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trem41 -- 8 Ağustos 2012; 21:51:35 >
  • Allah Allah trem41 mesajımdan alıntı yaptı diye uyarı geldi ama mesajı göremiyorum

Edit : Tamam şimdi gördüm. Bişi değil Sn.trem41. Güle Güle kazasız belasız günlerde kullanın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x-calibur -- 8 Ağustos 2012; 22:13:37 >
  • Cevaben mesajım, yazdığınız mesajı alıntı olarak aktardım + aşağıdaki cevap mesajım.

(Tahmin edebiliyorsunuzdur ne sinir harbi yaşadığımın. Dediğiniz gibi FM den kaynaklanıyormuş. Teşekkürler sayın x-calibur)

Tekra teşekkürler
  • Bu modelleri Navitech tanıtsa kac yazar. hayatımda bu kadar hantal calısan bir cihaz görmedim.
    cihaza adres girmek icin evliya sabrı gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Huseyin.79

Bu modelleri Navitech tanıtsa kac yazar. hayatımda bu kadar hantal calısan bir cihaz görmedim.

Bu benim ilk navigasyon tercübem, anlık bir karardı ihtiyaçtan dolayı aldım. Dediğiniz gibi yazılım menüsü hiçte sade anlaşılır değil, hoş başka navigasyonlarla karşılaştıma imkanım yok, cünkü bu ilk cihazım. Menü daha sade ve anlaşılır olabilirdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: trem41

quote:

Bu modelleri Navitech tanıtsa kac yazar. hayatımda bu kadar hantal calısan bir cihaz görmedim.

Bu benim ilk navigasyon tercübem, anlık bir karardı ihtiyaçtan dolayı aldım. Dediğiniz gibi yazılım menüsü hiçte sade anlaşılır değil, hoş başka navigasyonlarla karşılaştıma imkanım yok, cünkü bu ilk cihazım. Menü daha sade ve anlaşılır olabilirdi

Menüden kastınız hangisi bilmiyorum ama diğer başka modeldeki gibi cihazınızı açar açmaz Navigasyon yazılımı geliyorsa o görmüş olduğunuz kısım PRİMO yazılımıdır, navigasyon için kullanılır. Ve PRİMO kullanan tüm cihazlarda aynı şekildedir

• QXV-522W Primo (2.1) cihazına Speedcam dosyasını ayrıca yüklememiz gerektiği anlaşılıyor. Bu cihaza uygun güncel Speedcam dosyasını nasıl bulabiliriz. Çünkü yaptığım kısa bir araştırma sonucunda karşıma birbirinden karışık dosyalar geldi. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Ayrıca burada bu cihazlarla ilgili daha güzel konuların paylaşılmasından yanayım. Örneğin cihaz usb kablosuyla pc ye bağlıyken cihazın menüsüne ulaşmamız mümkün mü? Yada menüdeki bağlantı seçeneklerinde bellek ve eşzaman fonksiyonlarının tam olarak ne işe yaradığı, video oynatmada ortaya çıkan donmaların çözümü gibi değişik konuların gündeme gelmesini istiyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: trem41

quote:

Menüden kastınız hangisi bilmiyorum ama diğer başka modeldeki gibi cihazınızı açar açmaz Navigasyon yazılımı geliyorsa o görmüş olduğunuz kısım PRİMO yazılımıdır, navigasyon için kullanılır. Ve PRİMO kullanan tüm cihazlarda aynı şekildedir

Aman aman yanllış bilgi vermeyelim pek aynı değil, üstelik Navitech'lerde helede bu muhteşem yeni modellerde ana sürüş ekranında haritanın neredeyse %30'unu göremiyorsunuz.iGO8 tarzı hız,pusula vs. solda sabit kalıyor, ve kaldırılamıyor. Oysa normal primo'da ana sürüş ekranında sağ altta çıkan bu bilgiler dokunduğunuzda 1 tanesi kalacak şekilde ekranda kalıyor. Bir ara ekran kopyası koyarım daha iyi anlaşılır. Yani işin özü harita ekranı sanki cihaz 4" filan gibi görünüyor ve değişmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: gps.navigation
    Aman aman yanllış bilgi vermeyelim pek aynı değil, üstelik Navitech'lerde helede bu muhteşem yeni modellerde ana sürüş ekranında haritanın neredeyse %30'unu göremiyorsunuz.iGO8 tarzı hız,pusula vs. solda sabit kalıyor, ve kaldırılamıyor. Oysa normal primo'da ana sürüş ekranında sağ altta çıkan bu bilgiler dokunduğunuzda 1 tanesi kalacak şekilde ekranda kalıyor. Bir ara ekran kopyası koyarım daha iyi anlaşılır. Yani işin özü harita ekranı sanki cihaz 4" filan gibi görünüyor ve değişmiyor.

Ekran görüntüsü yukarıdaki videodaki gibi mi yani? Hiç dikkat etmemiştim.

Video derken sesli komut ekranından sonra çıkan ekrandaki hibi sol taraf siyahımsımı?

• quote:

quote:

Video derken sesli komut ekranından sonra çıkan ekrandaki hibi sol taraf siyahımsımı?

Aynen dediğiniz gibi ve öyle vasat bir alan kalıyor maalesef,alırken bunada dikkat etmek lazım Hatta şimdi ölçtüm 4.3" bile büyükmüş o alandan Unutmadan o alan öylece kalıyor yani normal Primo'daki gibi dokununca filan kaybolmuyor Kırmızı alan sizin göreceğiniz alan ,güle güle kullanın.

/>

Mesela buda Next'in ekranı bir yerde verilmişti zaten yayla gibi ekran

/>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gps.navigation -- 11 Ağustos 2012; 21:42:11 >

• quote:

quote:

quote:

Aynen dediğiniz gibi ve öyle vasat bir alan kalıyor maalesef,alırken bunada dikkat etmek lazım Hatta şimdi ölçtüm 4.3" bile büyükmüş o alandan Unutmadan o alan öylece kalıyor yani normal Primo'daki gibi dokununca filan kaybolmuyor Kırmızı alan sizin göreceğiniz alan ,güle güle kullanın.

/>

Mesela buda Next'in ekranı bir yerde verilmişti zaten yayla gibi ekran

/>

Çok ilginç skin seçmişler görülen harita ekranı 3.5" ancak var.

• quote:

Yazılımsal şeyler düzeltilir hocam, muhtemelen brandinglerini silince düzelir. Olmadı kullanıcıları bir araya gelir çözüm bulurlar tam ekran yaparlar :)

Yeterki DONANIMSAL YAMUK olmasın

• Navitech QXV-751 modelinde video IN var mı arkadaşlar?
    Diğer marka ve modellerde de video girişi olan uygun fiyatlı bildiğiniz cihaz varsa yazarmısınız?Teşekkurler.
  • Arkadaşlar QXV-441 modelini almayı düşünüyorum. Bugün hızlı al da 188 TL biraz uygun geldi. Aklıma tek takılan ekran boyutu. Acaba 4.3 inç yeterli olur mu? Şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: siirle

Arkadaşlar QXV-441 modelini almayı düşünüyorum. Bugün hızlı al da 188 TL biraz uygun geldi. Aklıma tek takılan ekran boyutu. Acaba 4.3 inç yeterli olur mu? Şimdiden teşekkürler

Resimdeki cihaz 5" ekranda görülen harita boyutunu göz önüne alın birde 4.3" cihazda bu alanı göz önüne getirin baya bir küçük kalacaktır.En güzeli elektro markete gidip cihazı yakından inceleyin derim

/>

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.