Şimdi Ara

NAVİTECH 2012 MODEL QXV SERİSİ NAVİGASYONLARI SATIŞA SUNUYOR (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
798
Cevap
14
Favori
109.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bunların arasında kaldım aradaki fark tam olarak nedir?

Navitech QXV-523

Navitech QXV-522W
  • Biri Beyaz. W eklentisi (White - Beyaz) anlamına geliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Performance.

Arkadaşlar bunların arasında kaldım aradaki fark tam olarak nedir?

Navitech QXV-523

Navitech QXV-522W

renk farkı bir de ikisinin arasında pil farkı var

Navitech QXV-523 1100mAh pil

Navitech QXV-522W 1500 mAh
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Çok teşekkür ederim
  • Bazı Qxv modelleri androidle uyumsuz denmiş ama Bendeki QXV 524 android telefonlarla sıkıntısız çalışıyor.
    Sony livewith walkman ve galaxy s2.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen günlerde;

NAVITECH QXV serisi bir cihazında "DOKUNMATİK EKRAN KALİBRASYONSUZLUĞU" yüzünden bastığı yerle işaretlenen yerin arasında 1-2mm fark olduğunu söyleyen bir arkadaş vardı. Bölümde çok görmediğim biri olduğu için adını hatırlayamadım. Kendisi bu mesajı gördüğünde bana özel mesaj-PM atsın lütfen.

"NAVITECH QX-QXV EKRAN KALİBRASYONU"
    cihazın menüsü kapalı olduğu için normal yollardan yapılamıyor. Firma bu sıkıntıya nasıl bir çözüm üretiyor bilmem ama bunun basit bir çözümü var. Bir ara ekran kalibrasyon yöntemini kodlarla ve mümkünse fotoğraflı olarak paylaşmaya çalışırım.

• Cihaza özel primo 2.4 sürümü yayınlandığını okumuştum..ama ne cihazda ne naviextra da ne yazılımda hiç bir şey bulamadım..cihazımın versiyonu nedir?nereden öğreneyim?nasıl yükselteyim??
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancanax

Cihaza özel primo 2.4 sürümü yayınlandığını okumuştum..ama ne cihazda ne naviextra da ne yazılımda hiç bir şey bulamadım..cihazımın versiyonu nedir?nereden öğreneyim?nasıl yükselteyim??

Eğer naviextrasa bağladığınızda yeni yazılım gözükmüyor ise zaten yüklüdür. cihaza göre menü değişmekle birlikte, Diğer-Yardım-Hakkında altında benim son versiyon yüklü olan QXV-714 te versiyon no 9.6.13.267029 olarak görülüyor.
  • Bu arada şimdi denedim de Naviextrasta global_cfg için güncelleme gözüküyor ama %29 takılıp kalıyor ve başarısız diyor, bir iki hafta önce de denemiştim aynı hatayı vermişti. Bu ara güncelleme deneyip bu tarz bir sorun yaşayan var mı?
  • Ben o güncellemeyi bir kaç gün önce yaptım sorun yoktu.Şimdi baktım cihaz güncel diyor belki sunucu kaynaklı sorun vardır yada Toolbox'ı kaldırıp tekrar kurun belki faydası olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

Ben o güncellemeyi bir kaç gün önce yaptım sorun yoktu.Şimdi baktım cihaz güncel diyor belki sunucu kaynaklı sorun vardır yada Toolbox'ı kaldırıp tekrar kurun belki faydası olur.

Biraz uğraşayım dedim,
    Naviextrası kaldırmaktansa, yükleme dizinindeki önceki denemeden kalan kalıntıyı sildim. Tekrar deneyince yükledi. Aynı sorunu yaşayabilecekler için aşağıdaki dizine benzer bir konumdaki yüklemeleri silince düzeliyor.

Application Data\naviextras\workingdir\download_cache\naviextras.com\60448
  • Beyler Navitech QXV-751T cihazda AV-in girişi var mıdır ? özelliklerinde göremedim ama yorumlarda var deniyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Beyler Navitech QXV-751T cihazda AV-in girişi var mıdır ? özelliklerinde göremedim ama yorumlarda var deniyor

bahsi geçen cihazda tv alıcısı var AV-in yok
  • Özelliklerinde hiç bahsedilmemesine rağmen QXW 714 te AV in girişi var, Navitech den kamera bağlayabilirsiniz diye mesaj da geldi, ama ben denemelerimde başaramadım. Kamerayı görmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogoksel

Özelliklerinde hiç bahsedilmemesine rağmen QXW 714 te AV in girişi var, Navitech den kamera bağlayabilirsiniz diye mesaj da geldi, ama ben denemelerimde başaramadım. Kamerayı görmüyor.

Bu kısım ilginç Çünki AT V işlemci de AV-İN desteği yok demekki donanımdan destekli yapmışlar.Hocam kamerada sorun olabilirmi yada kabloda kabloyu uydu alıcısına takıp o görüntüyü aktarmayı denedinizmi?
  • quote:

quote:

Özelliklerinde hiç bahsedilmemesine rağmen QXW 714 te AV in girişi var, Navitech den kamera bağlayabilirsiniz diye mesaj da geldi, ama ben denemelerimde başaramadım. Kamerayı görmüyor.

Bu kısım ilginç Çünki AT V işlemci de AV-İN desteği yok demekki donanımdan destekli yapmışlar.Hocam kamerada sorun olabilirmi yada kabloda kabloyu uydu alıcısına takıp o görüntüyü aktarmayı denedinizmi?

Ben açıkçası gelen mesajda bir hata olduğunu düşündüm. Kablo sağlam başka cihazda denedim, kamera da sağlam. Belki yazılım olarak bir eksiklik var veya başka birşey, açıkçası geri vites kamera kullanmadığımdan çok üzerinde durmadım. Denemede çalışsaydı evdeki dvr kamerayı geri vites olarak kullanabilirdim. ama sizin de dedğiniz gibi işlemcide bu destek yok ayrıca cihaz özelliklerinde de belirtilmemiş, gerçi yine özelliklerde belirtilmemiş ama fazladan usb host var. doğrudan usb hafıza yada hdd bağlayabiliyorsunuz.

• quote:

quote:

quote:

Ben açıkçası gelen mesajda bir hata olduğunu düşündüm. Kablo sağlam başka cihazda denedim, kamera da sağlam. Belki yazılım olarak bir eksiklik var veya başka birşey, açıkçası geri vites kamera kullanmadığımdan çok üzerinde durmadım. Denemede çalışsaydı evdeki dvr kamerayı geri vites olarak kullanabilirdim. ama sizin de dedğiniz gibi işlemcide bu destek yok ayrıca cihaz özelliklerinde de belirtilmemiş, gerçi yine özelliklerde belirtilmemiş ama fazladan usb host var. doğrudan usb hafıza yada hdd bağlayabiliyorsunuz.

Peki hocam navitech'ten bir model önerebilirmisin Av-in girişli

• quote:

quote:

quote:

quote:

Video girişi ile ilgili teknik servislerine mesaj attım cevap gelince buraya yazacağım

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Video girişi ile ilgili teknik servislerine mesaj attım cevap gelince buraya yazacağım

Ben direk telefondan arayıp sordum Av-in girişi var dedi telefona cıkan eleman geri görüş sistemi bağlayabilirsiniz dedi

http://www.hizlial.com/navitech-qxv-751t-primo-7-navigasyon-cihazi/22.011.4310.0037

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 25 Nisan 2013; 14:29:42 >

• Elimde emanet 2 adet navigasyon var..
    Ayrıca Nokia E72...
    Tom Tom XL ve Navking Mini S320(oyuncak gibi)
    Navking(Sygic harita kullanıyor sanırım) cihazı dışarıda bile GPS'yi 3 saatte anca görüyor.yollar rezalet.Hiçbir güncelleme yok...
    Eve bile sokulmamalı...
    Tom Tom fena değil.Ama güncellemelerde biraz daha seri olmalılar...
    En güncel harita Nokia E72'de var...ama ekranı biliyorsunuz...
    Şimdi Araç için navigasyon düşünüyorum...
    Kafam Android+Navigasyon Next Piri Reis ve Piri Reis2'ye Piranha GPS Business tabletlere takıldı...
    Acaba bu cihazların dokunmatikleri nasıl?Navigasyonları başarılı mı???

İstediğim özellikler aslında şunlar;
    1-Kesinlikle Başarsoft harita olacak...
    2-Dokunmatik'ten taviz vermeyecek
    3-Cihaza adres elle girilebilecek,konuşma çok şart değil..
    4-Navigasyon cihazı Cep telefonu ile eşleşecek ve gelen çağrı ismi(rehberde kayıtlıysa tabiki) görünebilecek...
    (Yani hansfree konuşabileyim ki güvenliğim tehlikeye girmesin-Ama cızırtı falan filan olmayacak)
    5-Cihaza attığım müzikleri araç hoparlör sisteminden gümbür gümbür dinleyebileceğim(Cızırtı minimum olacak)
    6-Ayrıca sorum şu;cihazınızdaki müziği araç hoparlöründen dinlerken aynı anda navigasyon çalışabiliyor mu?
    Telefon geldiğinde müzik durabiliyor mu?Navigasyon ile müzik birlikte nasıl uyum sağlayabiliyor???
    7-Navitech QX-515(Bimekste 149 TL) ile QXV-522 arasındaki fark nedir???
    8-Sesli adres aranan QXV serilerinde adres elle girilemiyor mu???
    Şimdiden emeği geçenlere teşekkürler...

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.