Şimdi Ara

navımex, navıgold, navıx, navın, navımate, xetec, navıtech??? fark nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkese iyi calismalar. bir sürü double din markası var. ve hemen hemen hepsinin özellikleri aynı. ama incelediğinizde navimex marka ürünlerin diğerlerinden 200 tl kadar pahalı olduğu görülüyor. bunun nedeni nedir? bu tür ürünler alırken aynı özelliklere sahip olanlar arasında, en ucuzunu almak mantıklı değil midir? sonuç olarak hiçbirinin üzerinde marka etiketi bile yok. aynı altyapıyı ve programları aynı ekran ve malzemeyi kullanan ürünler arasında niye bu kadar fiyat farkı var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barantula -- 7 Kasım 2016; 13:35:31 >

• Bu marklardan, androidli urun kullanan var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekran dokunmatik hassasiyetleri, malzeme kalitesi, menüsu, ses çıkış gücü gerçekçiliği (çoğu 4*20 w dir) gerçek 4*50 çok azdır. Bu ürünlerde en ucuzu gerçekten çöplük.

• mr.big kullanıcısına yanıt
    Uzerlerinde marka bile yazmiyor. bence hepsi ayni. Pahaliya kacmamak lazim bence

• quote:

Orijinalden alıntı: barantula

Uzerlerinde marka bile yazmiyor. bence hepsi ayni. Pahaliya kacmamak lazim bence

Hepsi aynı değil. Birinin menüsu vcd player menüsü birinin adam gibi. Birinin tuşları çatır çutur ses yapar ötekisi düzgün basar. Birinin ekranı basınç sensörlü birinde kapasitif. Ve aralarında 200 den fazla fiyat farki var.

Bir de: fikriniz sabit ise ne diye konu açıp soruyorsunuz ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: mr.big

quote:

Hepsi aynı değil. Birinin menüsu vcd player menüsü birinin adam gibi. Birinin tuşları çatır çutur ses yapar ötekisi düzgün basar. Birinin ekranı basınç sensörlü birinde kapasitif. Ve aralarında 200 den fazla fiyat farki var.

Hepsi de ayni

ithalat yapanlar navix i getiremedikleri için navimate ismiyle getiriyorlar çindeki fabrikalarin hepside ayni yerlerden parça aliyor

bu işin içinde olarak söylüyorum navigold markasi bizim markamiz

Ali veli mehmet osman ahmet isimleri neyse

teyp de de

navix navigold navimex navgo avgo necvox cyclone hepsi ayni tas ayni hamam

biri 200 tl daha pahali diye kaliteli diye birşey yok yerleştirdiklerine artik

• Çok pahalıya kaçmayın 2. el alsanız da olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: SKRlllEX

quote:

Orijinalden alıntı: mr.big

quote:

Hepsi de ayni

ithalat yapanlar navix i getiremedikleri için navimate ismiyle getiriyorlar çindeki fabrikalarin hepside ayni yerlerden parça aliyor

bu işin içinde olarak söylüyorum navigold markasi bizim markamiz

Ali veli mehmet osman ahmet isimleri neyse

teyp de de

navix navigold navimex navgo avgo necvox cyclone hepsi ayni tas ayni hamam

biri 200 tl daha pahali diye kaliteli diye birşey yok yerleştirdiklerine artik

Çin piyasasını ben de bilirim. İmalat mantığını da biliyorum. Üzerinde dantelli don yaz desen yazar gönderirler. Ben ürünlerin birebir aynı olmadığını söylüyorum. Aynı olanlar var ama çok daha kaliteli olanlar da var. İfade ettiğim bu. Firmadan ne istersen o kalitede ürün üretiyorlar.

Ben navi multimedia sistem arayışında iken birebir aynı görünümlü iki cihazı inceledim. Cihaza güç verip açtık, birinde kapasitif ekran varken diğeri halk diliyle "basmatik" idi. Fiyatları da farklıydı.

Yani pahalı olan her zaman iyi olmadığı gibi hepsi de aynı değil.

• Servis agi ve garanti de etken galiba fiyatlandirmada.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.