Şimdi Ara

NaviMex Navigasyon Klübü (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
975
Cevap
44
Favori
335.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: wisher

Merhaba,

Radyo ekranı açıkken önce eq. ayarlarına girin. O ekranda bir toş daha var. Balance ya da fader ayarlarını yapabiliyorsunuz. Muhtemelen sadece önler açık kalmıştır. Aynı menüye ayarlardan ses ayarlarına girerek de ulaşabiliyorsunuz sanırım.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

akşama eve giderken deneyeceğim.
    çok teşekkürler
  • Linea Nav-9934 Usb den müzikler 2-3 sn bir kesilip geliyor cihaz durduk yere radyo moduna geçerek dosya yok diyor usbyi çıkarıp takınca düzeliyor bir süre sonra aynısını yapiyor kendi kendini formatliyor bu işlemler sonrası müşteri hizmetlerini aradım yapılanlar
    1-tam 3 ayrı usbde denendi bicimlendirildi aynı sonuç
    2-Müziklerin hepsi tt net muzige ucretlı abone olup lisanslı indirildi
    3-SanDisk sifir 32 gb Micro sd alındı usbdemi sıkıntı var diye denendi ondada ayni servisi yonlendirdim kargo ücretinide bana odettirdiler 1 hafta sonra geldi yaptik dediler sonuc ayni aldigim yere Son kez danisip hukuki süreç başlayacağım cihazın arızalı olduğuna dair elimde video kayıtları var kendilerinde gonderdim anlamiyorlar aracınıza navigasyon taktiracaksaniz NAVİMEX TEN KESİNLİKLE UZAK DURUN 2 YIL SÖZDE GARANTİLİ KARGO PARASI DA SİZÉ AİT olur gider gelir sonuç aynı alacaksaniz avgo navigold vb başka markalara yonlenin çok pişmanım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• utkuoztok U kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Bende de 2014 c4 var navimex taktırdım ve sizin belirttiğiniz sorunlar var. Siz çözüm bulabildiniz mi? Araç ayarlarına giremiyorum. Park sensörleri çalışmaz oldu.

• arabanın içi hep mavi ama benim aletin gece ışıkları kırmızı ayarlardan mavi yapıom yanmıyor mavi

sorunu nedir?
  • Arkadaşlar iyi geceler geri görüş kamerası geri vitese takınca çalışmıyor ve radyodan ses gelmiyor yardımlarınızı bekliyorum

• Cihazım navimex android fluence

• İyi günler, navimex 9902 hd kullananlar nasıl bu cihaz iyi mi? 2011 polo için alacağım ve fiyat olarak 2. el 650 tl ye buldum fiyatı uygun mu? teşekkürler
  • yahu okuduklarıma bakınca burası şikayetvar.çom a dönmüş. Ben de Navimex cihazı alıp 6-7 yıl kullanırım diyordum, bu ne yahu.. herkes aldıktan 6ay sonra buraya sorunu yazmış. en kroniği de sanırım usb sorunu. dokunmatiği bozulan var, var oğlu var.. ve anladığım kadarıyla bu cihazlar pure android değil satıcı da kitkat 4.4.4 den yukarı güncelleme yapılamadığını belirtiyor Androidde 5.0 lolipop var 6.0 marshmellow çıktı Navimex madem Beylikdüzünde Türk bir firma al cihazı güncelle.. bunların WinCE üstünde çalışan emülasyonlar olduğuna eminim. 5 sene önce çocuğa aldığımız android Casper tablet bile hala çalışıyor ve böyle abuk sabuk kart okumuyor vs. sorunları yaşatmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mursen

Linea Nav-9934 Usb den müzikler 2-3 sn bir kesilip geliyor cihaz durduk yere radyo moduna geçerek dosya yok diyor usbyi çıkarıp takınca düzeliyor bir süre sonra aynısını yapiyor kendi kendini formatliyor bu işlemler sonrası müşteri hizmetlerini aradım yapılanlar
    1-tam 3 ayrı usbde denendi bicimlendirildi aynı sonuç
    2-Müziklerin hepsi tt net muzige ucretlı abone olup lisanslı indirildi
    3-SanDisk sifir 32 gb Micro sd alındı usbdemi sıkıntı var diye denendi ondada ayni servisi yonlendirdim kargo ücretinide bana odettirdiler 1 hafta sonra geldi yaptik dediler sonuc ayni aldigim yere Son kez danisip hukuki süreç başlayacağım cihazın arızalı olduğuna dair elimde video kayıtları var kendilerinde gonderdim anlamiyorlar aracınıza navigasyon taktiracaksaniz NAVİMEX TEN KESİNLİKLE UZAK DURUN 2 YIL SÖZDE GARANTİLİ KARGO PARASI DA SİZÉ AİT olur gider gelir sonuç aynı alacaksaniz avgo navigold vb başka markalara yonlenin çok pişmanım

yaşadığın sorunun aynısını bende yaşadım. Herseferinde oylayıcı cevap verdiler. Sonuç kendim işi çözdüm. Benim denediğim 5 farklı usb'ninde markası sandisk idi kafam ona takıldı gittim kinston marka bi usb aldım. Yaklaşık 7 aydır kullanuyorum hiç sorun yok. Acaba dedim kendiliğinden mi düzeldi sandiski tekrar taktım sonra aynı sorun gene oldu. Serviside aradım dedim sorunu çözdüm olayı anlattım şaşırmış gibi Allah Allah dedi. Dedim aynı sorun olursa insanlara bana yaptığınızı yapmayın. Servisseniz servisliğinizi yapın bak dedim ben kendi başıma çözdüm. Ağzıma geleni saydım

• Navigayon ihtiyacı olan değerlendirebilirhttp://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/tomtom-via-135-sifir-urun-sok-fiyat-230011711

• quote:

Orijinalden alıntı: EgemenBilgen

Merhaba benim de aracım 2015 leon ve navimex android cihaz var. Lastik basınç menüsü yok cihazda ve bunu sorduğumda teknik servisten Ergin beye kontrol ayarları (aracın özelliklerini asr - yağmurda far - yorgunluk tespit vs. gibi ayarların yapıldığı yer) bölümünde hız kontrol diye bir kısım var eski 5" ekranda kış lastiğinde hız sınırı belirliyorduk ve o hıza ulaştığında araç uyarı veriyordu kış lastiği hız uyarısı gibi işte navimex cihazda ki o menüyü aktif ederek lastik uyarısını sileceğimizi söyledi. Bana pek inandırıcı gelmedi zira onu aktif ettiğimde sabit 100km hıza ulaşınca kış lastiği uyarısı veriyor. Ama bir ihtimal deneyin isterseniz. Ben de lastik basınç uyarısı vermediği için henüz deneyemedim maalesef. Denerseniz lütfen buradan da bilgi verin zira çok merak ettiğim ve kafamı kurcalayan bir durum bu.

Merhaba,

Benim Golf 7 aracımda 9970 takılı ve bende aynı sorunu yaşıyorum. Lastik basıncını kaydedebileceğim menüyü bir türlü bulamıyorum. Acaba siz bulabildiniz mi ?

• Arkadaşlar navigasyon da yanlış bilinen ve hayati önem taşıyan bir konuyu paylaşmak istiyorum.. En iyi navigasyon diye araştırmanıza gerek yok.. Çünkü en iyisi bile işe yaramıyor.. Biz Konya da nerede ise navigasyona güvenerek kaza yapıyorduk.. Hata cihazımızda değil.. Meğer Belediye yolu kapatmış ama güncelleme yapmıyor.. Ve Konya belediyesinde şoförlük yapan yakın bir akrabam belediyenin sinyalizasyonu güncellemediğini belirtti.. Ondan bir ay sonra tatil sezonu kapanırken haberlerde ayna sebepten yurdun değişik yerlerinde ölümle sonuçlanan kazalar olduğunu gördüm..
  • kayaserhat K kullanıcısına yanıt
    malesef yok. bazı modellerde olan bir problem hata kodunu servis bile bilgisayarla silmeyi başaramadı. eski cihazı takıp silmek lazım sanırım.
  • slm arkadaslar navimex cihazim gps karti yeri karti tanimiyor neden olabilir yardimci olurmusunuz.tesekkurler.
  • Cihazı fabrika ayarlarına dondererek şansınızı deneyin

• quote:

Orijinalden alıntı: savahtey

slm arkadaslar navimex cihazim gps karti yeri karti tanimiyor neden olabilir yardimci olurmusunuz.tesekkurler.

Bende de aynı sorun var. navigasyon dosyalarını bilgisayar okuyor ama cihaz okumuyor. başka bir karta kopyaladım şimdi okuyor sorun yok.
  • Honda civic aracım için 9914 model android navimex dün itibari ile montajı yapıldı. Cihaz kalite algısı olarak avgo (android) modelinden daha kötü ama kalitesiz diyemem.
    Cihazı alacak arkadaşlara kısaca bakabildiğim kadarı ile anlatmaya çalışayım.

Kapanıp açılma süresi hızlı
    Ses kalitesi vasat (eski hoparlörleri çıkartıp yerine sony xs-gs1621c mid takımı ve iki kanal sony amfi bağlattım ama subwoofer yok o nedenle iyi ses duyamıyorum)
    Bluetooth müzik aktarım kalitesi vasat hatta yüksek seslerde çalan parça bitince aradaki paraziti duyabiliyorsunuz
    Navigasyon güzel
    Saat tarih ayarı arkadaşların dediği gibi sorunlu ama manuel olarak yapılabiliyor
    Uygulama indirmede sorun yaşadım (ilk denememdi tekrar deneme için zamanım olmadı, muhtemelen internet bağlantısı ile ilgiliydi)
    Radyo parazitli (net çeken kanallarda var)
    Dvd sorunsuz çalılıyor ses kalitesi iyi
    Direksiyon kumandaları sorunsuz çalışıyor
    Kutu içinden çıkan kamera honda civic için uygun olmadığından taktıramadım yeni kameranın gelmesini bekliyorum
    Dokunmatik gayet iyi çaşılıyor hassasiyet güzel
    Detay ayarları fazla olduğu için kullanıcı dostu değil
    Menüler çok karışık (ayar menüleri) sade olsaymış daha güzel olurmuş
    Aracıma tam oturdu ama klima düğmelerinden biri zor basıyor kasası kasmış, tekrar söktürüp montajı yeniden yaptıracağım inş düzelir, eğer düzelmezse ciddi sıkıntılı bir durum. Düğme çok sert basılmıyor.

Kısaca şimdi olsa alırmıydım diye sorarsanız kesinlikle almazdım.

Avgo andorid tavsiye ederim

Telefon ile Teknik servisten yardım almak istediğiniz zaman bildiğiniz pasaj dükkanını aramış gibi telefonlara cevap veriyorlar soru sormaya cesaret edemiyorsunuz :) her an terslenme ihtimaliniz var

Alacak arkadaşlara tavsiye etmiyorum. Cuclone veya avgo android almaları tavsiyemdir.

Bluetooth ile ilgili bir sorunum var: karşı tarafın arama sırasında sesi gelmiyor. Montajı yapan hoparlörler anfiye bağlandığı için ses gelmez diyor ama bana saçma geldi öyle olsaydı müzikte dinleyemezdim, muhtemelen bağlantıyı yanlış yaptı en azından navimex teknik servisi öyle dedi. Durum bu arkadaşlar. Alacak kişiler 100₺-200₺ Daha fazla verip diğer modellere yönelsinler. Acizane tavsiyemdir.

Alış fiyatım: 1080₺ android navimex 9914 modeli

• Arkadaşlar radyoda şarkı dinlerken alarm diye birşey devreye girerek müzigi 2-3 sn kesip duruyor bunu sadece 2 radyo istasyonunda yapıyor eğer o istasyondayken usb ye veya hafıza kartina geçerek müzik dinlersem ordada alarm uyarisi girerek sesi 2-3 sn kesip geri geliyor radyo af ayarlarını kapadım servise gitti ana kart değişti sorun aynı müşteri hizmetleride anlamıyor radyo istasyonunun yayınında sikinti var diyor bazi radyolar gittiğiniz yolun yol bilgisini veriyormuş sözüm ona o alarm bu hizmeti veren istasyon sıkıntılı oluncada o hatayi veriyormuş totelde bu sorunu 2 radyoda yapıyor bu iki radyoyu dinlerken usb veya microsd karta geçincede müzikler 2-3 sn bir gidip geliyor ve bunu araliklarla surekli yapiyor bazen bir sarki tam 8-10 defa bolunuyor ayrica cihazin radyosuda genel anlamda çok vasat 100 TL'lik teyp bile radyo bakımından daha iyi tam 4 defa servise gitti kargo parasinida bana odettirdiler artık dayanamadım yasal süreci baslattim sonuçları burdan paylasacağim hadi hayirlisi olsun navimex ten uzak durunnnnnn paranizi çöpe atmayın bulundugum yerde tam 3 yere gösterdim onlarda çok şaşırdı bu sıkıntıya ve bana abi keşke başka marka alsaydın dediler navigasyon ların içindeki en adi en sorunlu marka dediler avgo navitech navigold önerdiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mursen -- 17 Ağustos 2016; 1:12:23 >

• cihaza 3G usb modem bağlayarak internete çıkarabilen varsa modemin marka modelini ve nasıl başardığını aktarabilir mi?
  • bende yenı bır mazda3 aldım uzerınde navimex var windowsce mevcut
    sd kart okumuyor,mp3 lerı dırek sd kartın içine atıyorum sureklı sd kart donuyor ama açmıyor
    usb takıyorum farklı usbler fat32 formatında ve ıcınde klasorsuz mp3 ler var klasorlulerde var onuda okumuyor sureklı donuyor
    bendekı eskı bır surum ama
    cd takıyorum oda %30 u dışarıda kalacak sekılde kalıyor.

hiç biri çalışmıyor cihazın ya baglantılarını yapmamışlar yada cihaz rezalet
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.