Şimdi Ara

NaviMex Navigasyon Klübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
883
Cevap
40
Favori
247.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen hafta
  • Cevaplayan Üyeler 327
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 7
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 gün 7 saat 23 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 40
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • esen38 (71 mesaj) josh-r (64 mesaj) aozaslan (30 mesaj) Navimex Car Multimedia (25 mesaj) JaCKaLL3678 (18 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (508 mesaj) Mobil (251 mesaj) Tablet (11 mesaj) Mini (5 mesaj) Uygulama (52 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    178 Mesaj

2016 Opel Insignia aracıma Navimex 3329 sistemi almak istiyorum 2015 üstü insignia'larda Vale modu , kilit ayarları , far ayarları

cam ayarları vs. aracın bütün ayarları radyodan yapılıyor. Bu navimex sisteminden alırsam bu ayarları navimex içinden yapabilecekmiyim?

|
    |
  • Er
    9 Mesaj

Tasker diye bir uygulama var onunla yapabilirsin. Youtube de ilgili videolar var dene istersen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Triumph58 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    9 Mesaj

Öncelikle hata yaptıysam özür dilerim. Yeni konu olarak açamadım. Citroen c4 2012 aracim navimex 5576 multimedia takılı aracımda. 5 gün önce sorun çıktı. Klavye açılmıyor hic bir uygulamada çıkmıyor. Google klavye yüklü idi kaldırdım kendi klavyesi de açılmıyor Park sensörleri çalışıyor lakin küçük araç resmi artık ekrana çıkmıyor. Araç gövdesinde menü tuşu ile ana ekrana dönebiliyordum artık o da yapmıyor. Sorun ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim. Reset denemedim. Fabrika ayar şifresi yok elimde.  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
bankacılar
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.