Şimdi Ara

NaviMex Navigasyon Klübü (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
975
Cevap
44
Favori
335.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kamerayla çok uğraştım ama olmadı yanmışta olabilir 12 v verince. Çünkü bazı yerlerde 5v ile çalışır diye bir bilgi almıştım.
    Önceki aracım Nissan Juke tu ve full su kendi geri görüş kamerası vardı, şimdiki aracım 2018 focus bu aracıma android navigasyon cihazı taktırdım. Netten 7-8 tane geri görüş kamerası aldım ama eski aracımdaki o net ve kaliteli görüntüyü elde edemedim nedense. Işıkta güneşte çok berbat görüntü. Normalde de pikselleri belli nerdeyse. Android cihaz olduğu için mi aceba kaliteli görüntü alamıyorum?
    50 tl den 250 tl ye kadar kamera aldım hepsinin görüntüsü çamur gibi.
    Eski aracımın orjinal kamerası olduğu için mi o kadar netti anlamadım ama o görüntüyü bir türlü elde edemedim maalesef.
    sizdeki kameralar nasıl? Sizlerde de mi kaliteli görüntü yok?

bu arada ön tampon kamerası park kamerası da yaptım onun da vidyosunu ekliycem yakında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• canberkhepsev C kullanıcısına yanıt
    Ben de usb de sürekli kopma lar oluyordu onun için yükledim ve sıkıntı da bitti farklı tema lar var sıkıldığında aynı arayuzu kullanmaktan iyi oluyor birde ekran koruyucu lar var.bu en son yüklediğim hal9k değil normal android 9.0. Ama fazla merak ve karıştırmak iyi değil teyp yanlış bir yazılım yükledim şuan açılmıyor PC yazılım yuklemeyi deneyeceğim bakalım bu problemi çözebilecek miyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esen38 -- 27 Kasım 2019; 0:39:43 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende versiyon bu şekilde.

NaviMex Navigasyon Klübü

NaviMex Navigasyon Klübü

• Merhabalar. Navimex 9974 multimedya yı 1 ay önce aldım. Android 6.0 ve 1 gb belleğe sahip. Yalnız bu cihazı taktım takalı RADYO ile problemim var. Antalya'da şehir merkezinde yaşıyorum. 6-7 tane radyo kanalı buluyorum onlarda parazitli. Tam anlamıyla adam gibi radyo dinleyemiyorum. Aracın radyo antenini bile değiştirdim. Antenin içerisine bakır tel bile sardım. Bu multimedyanın radyosu gerçekten kötü mü yoksa montaj da yanlışlık mı yapıldı. YARDIM LÜTFEN:
  • Arkadaşlar merhaba, Hyundai İ20de Navimex nav 9939 HD var ne yaptımsa Bluetoth ve Wifi bağlanmıyor en ince ayarlarına kadar girdim acaba bir yer kapalımı diye yinede olmadı. Wifi bağlanıyor gibi duruyor ama aktif olmuyor Bluetoth ise hiç bağlanmıyor..

Bu konuda yardımcı olacak varmı yada bilgisi olan.
  • Navimex HD 9999 yazıyor kutu üzerinde. Bu cihaz android mi değil mi arkadaşlar? Sitesinde android yazıyor ama cihazda androidle alakalı hiçbir uygulama yok.
  • Merhaba. Navimex zx225 r kullanıyorum. Qashqai aracim için bayide taktirmistim. Cihazdan hiç randıman alamıyorum. Ne radyo çekim kalitesi, ne ekran parlaklığı, ne ses vs ..navigasyonu zaten hiç kullanmadım. Bu cihazı kullanan ve randıman için tavsiyesi olan varsa paylaşın ltf. Çok teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: bozli

Merhaba. Navimex zx225 r kullanıyorum. Qashqai aracim için bayide taktirmistim. Cihazdan hiç randıman alamıyorum. Ne radyo çekim kalitesi, ne ekran parlaklığı, ne ses vs ..navigasyonu zaten hiç kullanmadım. Bu cihazı kullanan ve randıman için tavsiyesi olan varsa paylaşın ltf. Çok teşekkürler
    merhaba siz eminmisiniz bu nun navimex olduğuna
  • quote:

Orijinalden alıntı: HHGUNEY

Merhabalar. Navimex 9974 multimedya yı 1 ay önce aldım. Android 6.0 ve 1 gb belleğe sahip. Yalnız bu cihazı taktım takalı RADYO ile problemim var. Antalya'da şehir merkezinde yaşıyorum. 6-7 tane radyo kanalı buluyorum onlarda parazitli. Tam anlamıyla adam gibi radyo dinleyemiyorum. Aracın radyo antenini bile değiştirdim. Antenin içerisine bakır tel bile sardım. Bu multimedyanın radyosu gerçekten kötü mü yoksa montaj da yanlışlık mı yapıldı. YARDIM LÜTFEN:
    ben yaklaşık 1,5 yıldır kullanıyorum ama bir sıkıntı yok bende kendi antenini de kullanmıyorum ama çok sıkıntı yok bağlantılarının düzgün yapıldığına emin misiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: esen38

Ben de usb de sürekli kopma lar oluyordu onun için yükledim ve sıkıntı da bitti farklı tema lar var sıkıldığında aynı arayuzu kullanmaktan iyi oluyor birde ekran koruyucu lar var.bu en son yüklediğim hal9k değil normal android 9.0. Ama fazla merak ve karıştırmak iyi değil teyp yanlış bir yazılım yükledim şuan açılmıyor PC yazılım yuklemeyi deneyeceğim bakalım bu problemi çözebilecek miyiz.
    uzun uğraşlar sonunda servise göndermeden sıkıntıyı çözdüm ama şunu söyleyim navimex servise işiniz düşmesin kesinlikle çözüm yok sök teyibi gönder ne kadar kolay .

Android 9,0 geçtim gayet güzel şuan

NaviMex Navigasyon Klübü
     NaviMex Navigasyon Klübü

• Arkadaşlar iyi akşamlar 2016 astra sedan kasa android cihaz tavsiyeniz ne olur
    Şimdiden teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: @kzynp_cnk

Arkadaşlar iyi akşamlar 2016 astra sedan kasa android cihaz tavsiyeniz ne olur
    Şimdiden teşekkür ederim
    Benim araç da astra j navimex 9924
  • Benim cihaz bilgilerine uygun mu acaba yüklediğiniz. android 9.

NaviMex Navigasyon Klübü NaviMex Navigasyon Klübü NaviMex Navigasyon Klübü

• quote:

Orijinalden alıntı: anti236

Benim cihaz bilgilerine uygun mu acaba yüklediğiniz. android 9.

Buna yüklenmez gibi çünkü benim kisi px5 diye geçiyor ve mtcd-e-d olması gerek.

• Arkadaşlar cihazıma buradan bakabilir misiniz :https://forum.donanimhaber.com/arac-ici-android-tabletim-ve-yasadigim-sorunlar-yardim--141262728

NaviMex mi yoksa başka bir şey mi?
  • esen38 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevabınız için.
    Anlaşılan benim cihaz için rom yok ya da ben bulamadım.

Model numarası ile internette arayınca
    https://www.amazon.com/ask/questions/Tx2C8BNXGD7QV3/ref=ask_ql_ql_al_hza şu bağlantıda

android 8.1 versiyonunu buldum.
    ilk yorumda şu link var.https://drive.google.com/file/d/1PZ6djtgAzpFGdyvlaDJz3HVWM3Mqfx94/view?usp=sharing

Sıkı bir teknoloji sever olduğum için android 6.0 çok itici geliyor :)

Bildiğim kadarıyla benim cihazın 8.1 lisi de var ama aceleye getirdim. Android 6 lisini taktırdım.

Bunu nasıl yükleyebilirim acaba?
    model no mu önemli... uyumsuz olma ihtimali var mı?

• anti236 A kullanıcısına yanıt
    Ya aslında çok zor değil deneye bilirsiniz ama sıkıntı olurmu bilmiyorum yani ben yükleme yaptığım zaman uygun olmayan yazılımlarda genelde yükleme yapmadı ama bir şey diyemem sorumluluk sana ait deneye bilirsin ama yinede dikkatli ol sıkıntı olursa basın ağrıya bilir

• quote:

Orijinalden alıntı: anti236

Teşekkür ederim cevabınız için.
    Anlaşılan benim cihaz için rom yok ya da ben bulamadım.

Model numarası ile internette arayınca
    https://www.amazon.com/ask/questions/Tx2C8BNXGD7QV3/ref=ask_ql_ql_al_hza şu bağlantıda

android 8.1 versiyonunu buldum.
    ilk yorumda şu link var.https://drive.google.com/file/d/1PZ6djtgAzpFGdyvlaDJz3HVWM3Mqfx94/view?usp=sharing

Sıkı bir teknoloji sever olduğum için android 6.0 çok itici geliyor :)

Bildiğim kadarıyla benim cihazın 8.1 lisi de var ama aceleye getirdim. Android 6 lisini taktırdım.

Bunu nasıl yükleyebilirim acaba?
    model no mu önemli... uyumsuz olma ihtimali var mı?
    hocam
    https://forum.xda-developers.com/android-auto

dan da araştır cihazına uygun rom

• Beyler navimex android 8 yüklü cihazımda bir kere USB ile easy connection programını kullandım ondan sonra bir daha wifi üzerinden telefonu cihaza görüntü aktaramiyorum . Cihazın üzerindeki easy connection programını da silinmiyor silip tekrar kurayım desem . Aynı işi yapan telefon ekranını cihazın ekranına yansitan başka bir uygulama bilen var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ZevkiSefa

Beyler navimex android 8 yüklü cihazımda bir kere USB ile easy connection programını kullandım ondan sonra bir daha wifi üzerinden telefonu cihaza görüntü aktaramiyorum . Cihazın üzerindeki easy connection programını da silinmiyor silip tekrar kurayım desem . Aynı işi yapan telefon ekranını cihazın ekranına yansitan başka bir uygulama bilen var mı ?
    onu kaldıramıyorsun ama yinede ben size yeni en son apk sını atayım bir dene
    https://drive.google.com/file/d/1B1GM3K1WKliDftB-jZUMrbJb_QLRWECK/view?usp=sharing

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.