Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

NaviMex Navigasyon Klübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı
423
Cevap
23
Favori
96.535
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      737 Mesaj
      02 Aralık 2018 15:34:20
      Arladasla andrpid 7.1 ile bluetooth uzerinden internet paylasimi oluyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Biri intelmi dedi böö (AMD Rullaz)
    • Er
      2 Mesaj
      05 Aralık 2018 20:25:24
      2012 c4 excelusive aracıma navimeks taktirdim hafta sonu. an itibari ile radyo berbat, bltt çok iyi fakat telde görüşme yaparken sesi karşıya iletecek bi mikrofon vs gerekiyor gibi.. ama önemli iki problem var 1. direksiyondan olan park yeri ölçme fonksiyonu ekranda görünmüyor artık 2. sinyal vb uyarı sesleri çok güzel iken artık iğrenç bi tonda çalıyor ve çok karıştırdım değiştirmedim. araç donanım bilgilerine ilişkin menu vs tuşu devrede değil, basınca başka bişeyler çıkıyor.. bu sorunlar ile ilgili yardımci olabilirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Teğmen
      129 Mesaj
      06 Aralık 2018 10:53:37
      lınktekı urunu almak ıstıyorum. fakat yazdıgı gıbı 8 cekırdek.2 gb ram 32 gb hafızalımıdır.satıcı cevap vermıyor.alan varmı daha once .tesekkurler
      https://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/navimex-and-9925-android-6-1-universal-double-din-oem-multimedya-navigasyon-full-dokun-ekran-ckst-322974342#product-seller-info
      |
      |

• Er
      1 Mesaj
      07 Aralık 2018 00:07:10
      İyi günler arkadaşlar 2017 model civic aracıma navimex multi medya aldım genel itibariyle memnunum beni üzmedi şimdiye kadar yanlız tek sorunum var ilk calistirmada geri vitese takınca kamera görüntüsü gelmemeye başladı enaz aracın 5-6 dk çalışması gerekiyor ki ekran gelsin dediğim gibi sadece ilk calistirmalarda oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alparslan_23 -- 8 Aralık 2018; 18:42:54 >
      |
      |
Reklamlar
doğum sigortası, doğum paketi, çocuk sigortası
paykasa
millenicom;internet;servis
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.