Şimdi Ara

NaviMex Navigasyon Klübü (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
974
Cevap
44
Favori
335.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lordxai

quote:

Orijinalden alıntı: omerkartalfb

Navimex 6.0 recovery moda nasıl alınıyor?

açma kapatma düğmesine 10sn den fazla basılı tutun. teyp ışıkları sönüp en sonunda devamlı yanacak. elinizi çekin ve tekrardan açma kapama düğmesine basıp cihazı başlatın. recovery mod karşınızda.

recovery mode ne işe yarıyor
  • Astra j ye navimex 7.1 taktiran var mı aranızda acaba? Ne gibi sorunları oluyor. Tavsiye eder misiniz?
  • Merhaba arkadaşlar. 2012 model ford focus aracıma navimex android cihaz bağlattım. Bluetooth ile bağlandığımda müzik çalarken takılmalar oluyor. 10 15 saniyede bir. Bunun nedeni ne acaba bilgisi olan var mı?
  • Bluetoohla müzik açınca ses bozuk ve cızırtılı geliyormu sizde de? Astra j. Çözümü varmı?
  • quote:

Sa cümleten. Bende vwjetta için 9902 modelini taktırdım. Öncelikle wifi si berbat 2 metre mesafeden nerdeyse çekmiyor. Müzik dinlerken devamlı ses kesilmeleri oluyor. Araca 5 bin liralık ses sistemi bağlattım. Bi 5000 de çakma ustalara kablolara servis bedellerine verdim. Bilseydim en başta xenec alırdım. Evet şu anki cihazımda android 6.0.1 yükle ve 2 gb ram var ama hiiiiiiç bir işime yaramıyor. Profesyonellikle alakası bile olmayan çok basit kullanımlar için hiç birley dert etmeyen kulanıcılara hitap ediyor. Bildiğiniz çin malı teyplere android güncelleyip satıyorlar. Yarın artık servisin kapısına çekicem alın şunu düzeltin dicem. Baktım sorun çıkarıyorlar şu dakkadan sonra el mi yaman beymi yaman görücez. İnşaALLAH yarın oraya gidene kadar kırmam bu teybi

Aleykümselam...

Bugün vw jetta aracima zenec 2011D navigasyon teyb taktırdım. Fiyat olarak navimex 9902 cihazdan ucuza taktım güncel olması ve daha fazla seçenek sunması açısından acaba Biraz daha para verip navimex 9902 mi taktirsaydim diye hayiflanirken navimex in sorunlarına denk geldim.. Zenec 2011D Eski de olsa bence Çin malı android cihazlardan iyidir en azından kendi yazılımını kullanıyor. Malesef Android sistemler zamanla güncelliğini yitiriyor...

• Bu teypler sorunlu galiba yorumlarda sık sık hata verdiği yazıyor.
  • selam arkadaşlar iki yıldır navimex 9912 hd android kullanıyorum.elimde 1TB harici harddiski taktığımda içindeki video ve müzikleri dinleyebiliyordum.harddiski çocuğum aldı bende elimde bulunan 250 GB laptop harddiskine kasa alarak harici harddisk haline getirdim.normal usb ler FAT 32 olarak biçimlendiriliyor.bu harici harddisk ise NTFS(Varsayılan ) oalarak biçimlendirdim bilgisayarda harici harddisk olarak görünüyor bunu multimedya ya taktığımda tanımıyor.diğer hardiski tanıyıp bunu tanımıyor nasıl bir yok izleme gerekir.ayrıca usb bellekler direk tanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aozaslan -- 23 Şubat 2018; 14:38:33 >
  • Benimde 9903 hd 7.1.2 var benim sistemde televizyon anteni,sd kart, kumanda çıkmadı sizde var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagatay_16 -- 23 Şubat 2018; 23:15:44 >
  • astra j navimex 7.1 montaj dahil 1600 tl normal fiyatmıdır.birde yükseltici takıldığı halde radyodan şikayetçi olan varmı acaba cevaplarsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender200279

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: omerkartalfb

Navimex 6.0 recovery moda nasıl alınıyor?

açma kapatma düğmesine 10sn den fazla basılı tutun. teyp ışıkları sönüp en sonunda devamlı yanacak. elinizi çekin ve tekrardan açma kapama düğmesine basıp cihazı başlatın. recovery mod karşınızda.

recovery mode ne işe yarıyor

kurtarma modu
  • ferhat3538 F kullanıcısına yanıt
    Radyo konusunda benim bir şikayetim yok orjinalde nasılsa öyle çalıştı yine sizinkinde kumanda var mı? Benim corsaya 9 taksitli 1400 tlye taktım montajı ben yaptım. Sizin geri görüş kamerası ünivesal mi takıldı yoksa plakalık lambasıyla birleşik mi? Bana gönderdikleri üniversalin görüntüsü çok güzel gece görüşüde var fakat benim corsaya olmadı.
  • İyi elinden gelmiş 150 TL montaj parası vermemissin geri görüş Universal takıldı corsaya niye olmadı anlamadım yermi müsait degil plakalik lambalı kamera dahilmi 1400 TL ye.senin anten köpek baligimi benim radyo oyuzden mi kötü acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferhat3538 -- 25 Şubat 2018; 22:03:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhat3538

İyi elinden gelmiş 150 TL montaj parası vermemissin geri görüş Universal takıldı corsaya niye olmadı anlamadım yermi müsait degil plakalik lambalı kamera dahilmi 1400 TL ye.senin anten köpek baligimi benim radyo oyuzden mi kötü acaba

Aslında zor bir yanı yok soketleri yerine oturtuyorsun o kadar. Kamera benim tampona uymadı biraz kalın geldi plakalık kısmı daha ince dışarıda kalıyor. Benim anten çubuk şeklinde. Köpek balığı anten orijinal mi yoksa çinden gelenlerden mi? Çinlilerin içindeki yay zamanla paslanıyor. Sizin kinde uzaktan kumanda var mı?
  • kullanan arkadaslar, bu cihazdan memnun musunuz ?

Linea ya düşünüyorum ama 1500 tl civarında para ziyan olsun istemem.
  • Hkkaptan H kullanıcısına yanıt
    Valla radyosu dışında guzel.ben öneriyorum.
  • cagatay_16 C kullanıcısına yanıt
    Standart donanaim köpek balığı anten sanırım yükseltici olayını deniycem kumanda bende de yok ama kutusunda da yazmıyordu zaten kumanda var diye hatirliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hkkaptan

kullanan arkadaslar, bu cihazdan memnun musunuz ?

Linea ya düşünüyorum ama 1500 tl civarında para ziyan olsun istemem.

Ben tavsiye ederim. Benim radyo kalitesi orjinal teyple(cd30mp3) aynı videolar çok net 3.5 g vınla kullanıyorum yolda giderken internetten dünyadaki bütün kanalları takılmadan izleyebiliyorsun. Eğer tampon musaitse bana gönderdikleri kameradan çıkarsa sanada gece çekimi müthiş evimdeki 24 güvenlik kamerasının hiç birinde o kalite yok yani. Birtek dvd bölümünü denemedim. Ayrıca obd2 ortuna alm327 civazını taktığımda blutoothla bağlanıp aracın hareket halindeki büyük verileri karşına çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhat3538

Standart donanaim köpek balığı anten sanırım yükseltici olayını deniycem kumanda bende de yok ama kutusunda da yazmıyordu zaten kumanda var diye hatirliyorum

Anten farkından olabilir içindeki tuner aynıdır diye düşünüyorum. Birde şu var ben Mudanyadayım örneğin number one fm kanalının vericisi Gündoğdu köyünde kuş uçuşu 10 km yok. Number one Mudanyada kime sorduysam radyolarda parazitli çıkıyor. Ama 30 km ilerdeki Bursa merkezde çok net. Kanala görede değişebilir. Benim kutu 5.1 içindeki cihaz 7.1 geldiğinden aklıma takıldı. Gps için hafıza kartıda yoktu bende
  • aracım skoda yeti. ben de 5-6 ay kadar önce navimexin android 7.1 olanını taktırdım. ancak cihazımda telefon bağlantısında sorun yaşadığım için müşteri hizmetlerini arayıp destek aldım ve cihazımı güncelledim. navigasyon programım silindi güncellemeden sonra (tüm veri silindiği için) navigasyon programı indirebileceğim link paylaşırsanız sevinirim. Bir de ben bir türlü android telefonumu bağlamayı başaramadım.
    Telefonumun hotspot özelliğini açıp internete bağlanıyorum. Sonra USB kablosunu takıyorum bu sırada telefonuma sürüş modu adında bir program yüklendi. ancak telefona bağlanıyor diyor ve orda kalıyor. sonra başarısız oluyor ve tekrar dene seçeneği çıkıyor.
  • ferhat3538 F kullanıcısına yanıt
    Radyoda bağlantı hatası olmasın. Benim taktırdığım zaman da radyo çok kötüydü, sadece cırıltı geliyordu. Servisi aradım, " Beni takan kişiyle görüştürün" dedi. Ona bir kabloyu kestirdi ve başka bir kabloyla bağlantı yapmasını söyledi. Radyo orijinali gibi çekmeye başladı. Bence siz de servisle görüşün derim. Tel: 0 532 611 11 50
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.