Şimdi Ara

NaviMex Navigasyon Klübü (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
975
Cevap
44
Favori
335.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

NaviMex Navigasyon Klübü

NaviMex Navigasyon Klübü

NaviMex Navigasyon Klübü
     NaviMex Navigasyon Klübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gs_KuRTuLuS -- 30 Nisan 2017; 11:1:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gs_KuRTuLuS kullanıcısına yanıt
    Cihazınız androidse Google playden airscreen yüleyin aynı işlemleri yapın

• gktgsyn G kullanıcısına yanıt
    Cihaz android

Cep telefonu ios hocam.

Dediğiniz program işe yarar mı bu şekilde

Yansıtma ios9 ile oluyor, ios10 ile olmuyor 😢
  • Teşekkürler arkadaşlar.

Ekstra bir uygulama, wifi bluetooth falan hiç çaresi yok yani bunun??

• catalunya5 kullanıcısına yanıt
    O kadar çeşit varki kullanabileceğin ücretsiz full sürümler İGO,Sygic,Navitel,Aklına gelen bütün navileri kullanabilirsin en son harita olanlarıhttp://www.androidhatti.org/forumdisplay.php?f=54 Navigasyonun piri Özüt üstattan hangisini yüklersen yükle eğer adresi verdim olurda silerlerse özelden de yardımcı olurum Kolay gelsin.
    İşe yarıyor airscreen indir google playden. Telin kişisel erişimini açıcaksın android cihazın wifisiyle eşleyip airscreen i açıp air play yansıtmayla eşliceksin bukadar.

Bende android smart tv de bile işe yarıyor iphone üzerinden görüntü ses apple müzik ne varsa açıyor

• yenersonmez kullanıcısına yanıt
    İphone 7 10.3.1 de sorun yok açıyor airscreen

• gktgsyn G kullanıcısına yanıt
    Saolasın hocam. Arabaya geçince deneyeceğim

• Uygulama linki:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ionitech.airscreen&hl=tr

Rica ederim kolay gelsin.

Bu arada bendeki cihaz navimex 4.4.4 ve bu cihazdan çıkan iphone 30 pin kablosuna lightning 8pine dönüştürücü aparat bağlayınca cihazın içindeki ipod uygulaması üzerinden iphonedaki apple music listeleri sorunsuz ve yüksek kalite sesle çalınabiliyor. Navimexin ekranından bütün müzikleri görüp listeler arası geçiş yapmakta cabası.

Bu bilgileri öğrenebilmek için baya uğraşmıştım benim gibi zorluk çekenlerin işine yarar umarım iyi forumlar

• Merhaba arkadaşlar. Qashqai aracımda navimex android cihazı mevcut. Cihaz sık sık donuyor ve resetlemek zorunda kalıyorum. Bunun kalıcı bir çözümü yok mu?

• Ben de arabaya navimex taktırdım ancak içinden igo çıkmadı, avisync pioneer diye bir yazılım var. navimex için igo nasıl yükleyebilirim? play store ürün ile uyumlu değildir diyor.
  • Arkadaşlar 2015 ford focus aracım için mavimex 6.0 multimedya cihazı taktirmayı duşunúyorum,urunu tavsiye edermisiniz.

• Merhaba arkadaşlar bende 2004 corolla aracıma navimex android 5.1 taktırdım.

Daha 2 gün oldu şimdilik bir sıkıntı yok, beklediğimden iyi çıktı. Yorum yapmak için daha erken inşallah memnun kalırım.
  • Navimex 9931 hd 5.1 üstatkara uzmanlık sorusu ilk sesi açtığında geç algılıyor daha sonra sorun kendilinden gidiyor tşk

• Tekrardan merhaba arkadaşlar,

Ürünü incelemeye ve tecrübelerimi paylaşmaya devam ediyorum. Kendi blogumda sürekli güncellenecek bir yazı paylaştım, cihazla ilgili karşılaştığım sorunlar veya güzel şeyleri orada paylaşacağım.

http://www.oktaybozaci.com/inceleme/navimex-android-arac-multimedia-inceleme.html
  • arkadaşlar ürüne diyecek bir şey diyemiyorum ama destek pek iyi değil(genel merkez desteği) bir yılı geçti android 9912 HD focus 3 aracımda takılı genel bir sorun yaşamadım diyebilirim.tek sorun aracımda otomatik park sistemi var ve yazıların İngilizce olması. her iki üç ayda bir güncellem ile dil değişikliğini gelip gelmediğini soruyorum.cevap olarak bir telefon numarası veriyorlar ve ergin bey le görüşün diyorlar her görüşmemde Türkçeleştirilemedi cevabını alıyorum.iyi güzelde iki yıldır bir çözüm bulamadınız mı demezler mi adama aynı ayardaki birçok cihazda mevcut.inanın sırf bundan dolayı pişmanlığım arttı.(taktırdığım yer EMR grage.ordaki arkadaşlar gerçekten gerek takılınca gerek birbuçuk yıldır telefonla hertürlü desteği verdiler ancak dil konusu onları aştığı için yapacakları pekte bir şey yok ancak müşteriler bize baskı yapıyorlar çözüm bulalım diyebilirler mi onuda bilemiyorum.)

• quote:

Orijinalden alıntı: aozaslan

arkadaşlar ürüne diyecek bir şey diyemiyorum ama destek pek iyi değil(genel merkez desteği) bir yılı geçti android 9912 HD focus 3 aracımda takılı genel bir sorun yaşamadım diyebilirim.tek sorun aracımda otomatik park sistemi var ve yazıların İngilizce olması. her iki üç ayda bir güncellem ile dil değişikliğini gelip gelmediğini soruyorum.cevap olarak bir telefon numarası veriyorlar ve ergin bey le görüşün diyorlar her görüşmemde Türkçeleştirilemedi cevabını alıyorum.iyi güzelde iki yıldır bir çözüm bulamadınız mı demezler mi adama aynı ayardaki birçok cihazda mevcut.inanın sırf bundan dolayı pişmanlığım arttı.(taktırdığım yer EMR grage.ordaki arkadaşlar gerçekten gerek takılınca gerek birbuçuk yıldır telefonla hertürlü desteği verdiler ancak dil konusu onları aştığı için yapacakları pekte bir şey yok ancak müşteriler bize baskı yapıyorlar çözüm bulalım diyebilirler mi onuda bilemiyorum.)

Ürünü Türkiye'de satanlar tek satır değişiklik yapmadan satışa sunuyorlar :) ürün rockchip 3188 mimarisi ile yapılmış çin üretimi bir cihaz. Farklı marka adında aslında tek ürün satılıyor. Cihazın Türkçe olmasının tek sebebi Android'in Türkçe desteği olmasıdır. Yani yazılımsal olarak hiç geliştirme yapamamaları normal.

• Arkadaşlar 2009 peugeot 3008 aracımın teyp ekranı güneşten dolayı bozuldu servise yenisini sorduğumda 550 TL gibi bir rakam istediler bende biraz araştırıp navimex de karar kıldım
    NAV 9974 cihaz satın aldım. kutudan çıkan kamerası tampona (aracın orjinalinde kamera yeri varmış) uygmadığı için yetkili satıcısı bana başka kamera verdi.
    Doğubank Özen elektronik den satın aldım. Son derece ilgili ve cihaz konusunda bilgililer
    cihaz 2 gb ram 32 gb dahili bellek sd kart, 2 usb çıkış ve android 6.0
    geri görüş kamerası görüntü olarak harika orjinal geri görüş kameralı üst sınıf arabalarda kine taş çıkartır
    radyo orjinalinden daha iyi ve net, ses kalitesi ve gücü de öyle
    USB müzik okuması listelemesi çok hızlı
    DVD den mp3 çalarken biraz yavaş (bunun nedeni titreşimden etkilenmemesi için öncelikle belleğe yükleyip şarkıyı bellekten çalıyor olması diye düşünüyorum)
    internet bağlantısı ile yandex navigasyon kullanıyorum.
    yandex navigasyon telefondaki gibi gayet güzel çalışıyor üzerine yükledikleri kendi navigasyonu offline çalışabiliyor lakin bir hedef girdiğimde arka planda hep yol tarif ediyor offline için here maps i yükleyip onu deneyeceğim türkiye haritası hem offline hem trafikli online olarak kullanılabiliyor.
    telefonum iphone bluetooth ile telefon ve müzik de sıkıntı yok ancak usb lerde iphone u tanımıyor şarj bile etmiyor.
    Bunun yazılımsal olduğunu düşünüyorum. İşletim sistemi android olduğu için kolayca çözülebileceğini düşünüyorum teknik servise de sordum telefon şarj etmeyin bellek için kullanın tavsiyesi aldım.
     NaviMex Navigasyon Klübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noname2040 -- 25 Mayıs 2017; 12:26:44 >

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.