Şimdi Ara

Navigon 1400 brick mi oldu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Navigon 1400 navgasyon cihazıma, navigon sitesinden indirdiğim navigon fresh ile harita güncellemesi yapmaya çalıştım, ancak güncellemeyi bir kaç kez yarıda keserek yapmadı ve cihazım şimdi açılmıyor, bütün hafızayı silmiş, bilgisayarıma bağladığımda 890 mb boş alan görünüyor kullanılan alan 0 , reset tuşuna bastığımda da etkisiz(ihtimalle içindekilerin hepsi gitti) backup da almamıştım, nasıl cihazı kurtarabilirim, elinde full backup olan var mı ya da backup olsa da bunu cihaza nasıl atıp çalıştırabilirim, navigon türkiye kontak olarak bir telefon numarası vermiş o da az önce aradım veteriner çıktı telefona, yardım edin..

• Sorunu çözdüm, aleti çöpe atıp 100 tl'ye hepsiburadadan yeni bir navigasyon aldım, bilgisayar başında uğraşmaktan ve değerli zamanımı bu aptal alete harcamaktan kurtulmuş oldum, 10 aylık oğlumla uğraşmak çok daha eğlenceli..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemilYkY

Sorunu çözdüm, aleti çöpe atıp 100 tl'ye hepsiburadadan yeni bir navigasyon aldım, bilgisayar başında uğraşmaktan ve değerli zamanımı bu aptal alete harcamaktan kurtulmuş oldum, 10 aylık oğlumla uğraşmak çok daha eğlenceli..

Mantikli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemilYkY

Sorunu çözdüm, aleti çöpe atıp 100 tl'ye hepsiburadadan yeni bir navigasyon aldım, bilgisayar başında uğraşmaktan ve değerli zamanımı bu aptal alete harcamaktan kurtulmuş oldum, 10 aylık oğlumla uğraşmak çok daha eğlenceli..

çok doğru bi tespit dostum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.