Şimdi Ara

NAVİGASYON ÖNERİSİ..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR BANA İYİ BİR NAVİGASYON CİHAZI ÖNERİN..

• Bu konuda en az 100 tane başlık vardır,neden oralara bakmadınız ? 1000 kişi navigasyon istese ve açsa böyle ne olur burası ?
  • Ya ne istediğini bildikten sonra insan sonuca ulaşıyor kısa zamanda.... Bir Navigasyon Cihazından beklentin nedir? Bunları belirle

1. Kaç " ekran sitiyorsun ?
    2. Bluetooth bağlantısı olsun mu ?
    3. Tv Özelliği olsun mu ?
    4. Fm Transmitter özelliği olsun mu ?
    5. Video , fotoğraf, flash vs. oyantsın mı ?
    6. Mp3 çalsın mı ?
    7. Satış Sonrası Teknik destek

Genel bir kullanıcı fazla ayrıntıya girmeden (mesela kullandığı yazılım yada dahili hafıza gibi ) bu özelliklere bakmalı bence ve zaten bunları atıyorum Hepsiburda.com 'a girsen Navigasyon Cihazlarında soldaki sekmelerden tek tek seçebiliyorsun. Seçtiğinde de sana istediğin özelliklerde birkaç cihaz sunuyor onlardan birini seçebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quadriceps -- 30 Temmuz 2011; 12:14:27 >
  • hocam ilk başta alırken şu olsun , şu da olsun diye fazla para verme.
    açıkça söyleyim sadece navigasyon ve bluetooth için alacaksan ben sana navitech Qx-432 yi tavsiye ederim. ben aldım yeni çok da memnunum.
    kavşak görüntü problemini de çözmüşler zaten.
    4.3'' ekran bence navigasyon için çok çok iyi. genelde 5'' alanlar çocukları uzun yolda rahat dursun çizgi film falan izler diye alıyor. yok göz çıkarmaz alacam dersen bilemem. asıl amaç önemli olan burda. yer bulmak.

onun dışında tek söyleyeceğim internetten alma derim. 3 firmadan aldım hepsi de açık ürün yolluyolar. yani müşteriden geri dönenleri.
    HepsiBuradadan 1 sene içinde 3 kere sipariş verdim başka ürünleri hepsi açılmış kullanılmış ürün yolluyor. yanındaki hediyeler de dahil.
    HızlıAl sitesinden de aldım aynı şekil. açık ürün.

sinirin bozulsun istemiyorsan git arkadaşım elinle dokunduğunu al. 20 lira fazla ver. ben mediamarketten aldım. kafam rahat. yanında da saatli radyo hediyesi vardı.

neyse karar senin.

• arkadaşlar bana yolumu göstersin rota hesaplaması olsun satış sonrası desteği güncellemeleri falan en iyisi olsun 5 inch olsun bide daha sonra arka görüş kamerası taktırcam onuda ekranda görmek isterim
  • bide fiyatı 300 tl yi geçmesin :)
  • yukarda arkadaşın yazdığı gibi 1000 tane konu var.
    önce inceliceksin , satış sitelerinden özelliklere bakacaksın kafanda birkaç cihaz belircek sonrda tavsiye alıp kafana takılanları soracaksın.
    biz pazarlamacı değiliz ki abi al sıkıntı çekmezsin diyecek.
    yani oturduğun yerden araştırma yapmadan bizim işimiz gücümüz yok sana buraya araştırmalı tablo koyacak değiliz.
  • Navitech QX-B513 5.0'' Navigasyon Cihazı (Bluetooth)
    Navitech QX-F403
    PIRANHAFUGA 5" GPS NAVİGASYON CİHAZI (BLUETOOTH - FM TRANSMITTER)

BU 3 ÜRÜN ARASINDAYIM HANGİSİNİ ÖNERİRSİNİZ.
  • quote:

Orijinalden alıntı: liberta12

yukarda arkadaşın yazdığı gibi 1000 tane konu var.
    önce inceliceksin , satış sitelerinden özelliklere bakacaksın kafanda birkaç cihaz belircek sonrda tavsiye alıp kafana takılanları soracaksın.
    biz pazarlamacı değiliz ki abi al sıkıntı çekmezsin diyecek.
    yani oturduğun yerden araştırma yapmadan bizim işimiz gücümüz yok sana buraya araştırmalı tablo koyacak değiliz.

HOCAM YORUMUN İÇİN SAĞOL AMA BEN KİMSEYİ BU KONUDA BANA YARDIM ETSİN DİYE ZORLAMIYORUM. KONUYA BAKARSIN İŞİNE GELİRSE CEVAPLARSIN İŞİNE GELMESSE SAYFAYI DEĞİŞTİRİRSİN BU KADAR BASİT.
  • Arkadaşlar lütfen olayı kişisel tartışmaya çevirmeyin mesajları silmek durumunda kalmayalım.

• Navitech QX-B513 5.0'' Navigasyon Cihazını almaya karar verdim herkese teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersinbektas

Navitech QX-B513 5.0'' Navigasyon Cihazını almaya karar verdim herkese teşekkürler.

hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: semih37

quote:

Orijinalden alıntı: ersinbektas

Navitech QX-B513 5.0'' Navigasyon Cihazını almaya karar verdim herkese teşekkürler.

hayırlı olsun

teşekkürler
  • hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: navitechservis

hayırlı olsun

teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.