Şimdi Ara

Naughty Dog Yeni Nesilde Aynı Motorunu Kullanacak (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Neslin ilk oyunlarında yeni motor olmasına çok gerek yok zaten. Konsolların asıl gücü çıktıktan 2-3 sene sonra belli oluyor.
  • NAUGHTY DOG'un yaptığı hertürlü yapıma ben kefilimdir herzaman..
    Ben bugüne kadar çok oyun oynadım ama Uncharted'ta yaşadığım zevki hiç bir oyunda yaşamadım hala oynamamış olanlar için şunu söylüyorum sadece oynayın onun gibisi yok gerçekten.

PS Türkçe yapınlarla hep geliyor 4 çıkıınca artık düşünemiyorum istikrarımızı bozmayalım orjinale devam edelim her oyunumuz türkçe gelsin şu an 3 yapımı bekliyorum 1 senedir.
    The Last Of Us,GTA V,The Beyond Two Souls

Forever PlayStation!

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • "Geliştirici ekibin açıklamalarına göre yeni nesilde sinematik kalitesinde oyunlarla karşılaşacağız ve Uncharted ile The Last of Us'ta kullanılan oyun motoru Playstation 4'te ağzımızı açık bırakacak görseller sunabilecek güçte. "

DH editorlerine bayiliyorum.Onlarin yeni nesil konsollarla ilgili bir kac soyledigi sey var aynen su:

"yine adamlar yapmis diyecegimiz oyunlar olacak ama joypad i elimize aldigimizda heyecanlanmiyacagiz"

arkadaslar adamlar sinematik kalitede grafiklerden bahsediyor,bir tek ND degil.Konsollarin artik basit bir mimari ve yapi sunmasi ile diger yapimcilarda bu konsollarin gucunu kolayca maximize edicek yazilimlar gelistireceklerdir.Joypad i elime aldigimda heralde kalp atislari tavan yapar!!

• Ağzımızın açık kalacağı bir durum yok. Taktir edeceğimiz durumlar var. Hepsi o. Abartmaya lüzum yok.

• Gerek yok bence adamlar her türlü yapıyor. Yeni nesile de ihtiyaç yok onlar için :)
  • şuanki motor yeterlidir zaten grafikleri kısıtlayan motorun gücü değil eski neslin zayıf kalması
  • Activision

• Adamlar eldeki motoru ne kadar geliştirdiler, Naughty Dog diyorsa doğrudur, ağız açık kalma mevzusunu kesinlikle yaşayacağız.

• gerek de yok zaten motoru falan değiştirmeye.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.