Şimdi Ara

- NAUGHTY DOG - HAYRAN TOPLULUĞU (89 Forumdaş :) ) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
1
Favori
3.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumda sadece 54 Naughty Dog hayranı mı var?
  • benide ekle hocam
  • Benide eklermisin Crash bile yeter.
  • Ekledim sizi de.
  • Her nesile damgasını vurmuşlar, Crash Bandicoot hala oynayasım var nasıl bir tad bırakıyorsa bünyede artık.. Ekleyin..
  • Crash Bandicoot un yenis çıksın isterim ilk oyunumdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quadhros

Her nesile damgasını vurmuşlar, Crash Bandicoot hala oynayasım var nasıl bir tad bırakıyorsa bünyede artık.. Ekleyin..

MagicOrbz diye bir PSN oyunu var. O oyunu oynarken aklıma Crash gelmişti. Gerçekten çok, çok iyi bir oyundu. Kaş yaşında olursam olayım, yenisi gelirse oynarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayForFun

quote:

Orijinalden alıntı: Quadhros

Her nesile damgasını vurmuşlar, Crash Bandicoot hala oynayasım var nasıl bir tad bırakıyorsa bünyede artık.. Ekleyin..

MagicOrbz diye bir PSN oyunu var. O oyunu oynarken aklıma Crash gelmişti. Gerçekten çok, çok iyi bir oyundu. Kaş yaşında olursam olayım, yenisi gelirse oynarım.

Eee eklemiyor musun beni?

• Ben varmışım yahu Uncharted 3 MP oynayan var mı arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gorkem.IX -- 2 Şubat 2012; 21:27:16 >
  • Benide yaz hocam, tüm crashleri bitirdim hatta Warped ve CTR'yi %100 bitirmiştim.
  • benide yaz kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: KinGoRkeM35

Ben varmışım yahu Uncharted 3 MP oynayan var mı arkadaşlar?

Bir arkadaşımla birlikte her gece oynuyoruz. Eğer gece oynuyorsan buyur gel. 0.00, 4.00 arası.
  • quote:

quote:

Bir arkadaşımla birlikte her gece oynuyoruz. Eğer gece oynuyorsan buyur gel. 0.00, 4.00 arası.

Tam o saat aralığında oynuyorum psn imzamde mevcut hocam Bu arada u3'ün multiplayer'a yeni başladım ben adamlar çok zor ölüyor level ile mi alakalı betada böyle değildim

• quote:

quote:

quote:

Tam o saat aralığında oynuyorum psn imzamde mevcut hocam Bu arada u3'ün multiplayer'a yeni başladım ben adamlar çok zor ölüyor level ile mi alakalı betada böyle değildim

Seviyeyle alakalı olsa gerek. Betada ben de çok iyiydim ama şu sıralar pek de iyi sayılmam.

Birazdan eklerim seni.

• Jak 3 ($14.99)
    Jak 3 is the last game in the Jak trilogy. Jak 3 is fully remastered in HD, along with Trophy and 3D support. Relive the Jak and Daxter story on PS3!
    File size 3 GB

Jak and Daxter: The Precursor Legacy ($14.99)
    The original Naughty Dog PS2 classic game Jak and Daxter: The Precursor Legacy is remastered in HD, along with Trophy and 3D support! Relive the Jak and Daxter story on PS3 system!
    File size 992 MB

Jak II ($14.99)
    The original Naughty Dog game Jak II furthers the adventures of the heroes Jak and Daxter. Jak II is fully remastered in HD, along with Trophy and 3D support. Relive the Jak and Daxter story on PS3 system!
    File size 3.35

Oynayamayanlar için iyi bir fırsat.
  • Uncharted: Golden Abyss (2012) [PlayStation VITA] ? DENETLEYİCİ

- NAUGHTY DOG - HAYRAN TOPLULUĞU (89 Forumdaş :) )

Eklenmiştir.
  • Naught Dog firmasını budan çok çok uzun yıllarrrrrrrrrrr yıllarrrrrrrr önce almış olduğum PS1 ime aldığım ozamanlar ne günlerdi beee tabi onun önceside dahada eskilere giderde neyse
    Bu firmayı Crash Bandicoot,Crash Bandicoot2,Warpet ve Crash GTI ile tanımış olup ne zaman bu firma konusu karşıma çıksa hep bu oyunlar aklıma gelir şimdiki jenerasyonda oynayanlar ise Uncharted serileriyle tanımışlardır çoğu.....
    ama o PS1 deki Crash serilerini medievil ve diğer oyunları unutamam hala daha saklarım antika sonuçta daha atari 2600 duruyor ahhh ahhh ne günlerdi

Benide listeye eklerseniz sevinirim.

• Benide ekle hocam cocuklugumun oynu crashı bu firma sayesinde oynadim
  • beni ekleme gardaş.söyliyim dedim.ama naughty dog ı severim.bir kaç hataları dışında.
  • Hazır The Last of Us Part 2 duyurulmuşken hort yapayım. İlk mesajı da güncellerim vakit bulunca.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.