Şimdi Ara

nature prophet hak. bir soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3. skill i olan Natures Call ile Agaclari olusturdugu zaman hangi tus ile onlari serbest birakip kafasina gore saga sola veya kulelere attack yapiyorlar ?

ben bir hedef secmeden Agaclar kendisi en yakin hedefe gidip saldirmasini istiyorum fakat bulamadim

cevaplar icin tesekkurler

• Ben otomatik saldırıyı kullanıyorum. Otomatik saldırı komutunu vermen gerekiyor.
    LoL tuşları (qwerdf-123456) için "a" tuşuna,
    Dota custom (123456-zxcvbn) için "q" tuşuna

bastığın zaman imleç kırmızıya dönüyor. O imleci haritada bir noktaya tıkladıktan sonraki komut şu oluyor:
    "Bu karakteri o noktaya kadar götür, önüne çıkan saldırgan(1) rakiplere dal."

Böylece ağaçların bir nevi creeplere dönüşüp ittirmek için bebek bakıcılığı yapmak zorunda kalmıyorsun.

(1): Elleşmediğin orman yaratıklarına karşı işlemiyor. Çünkü orman yaratıkları agresif değiller.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gorkemq

Ben otomatik saldırıyı kullanıyorum. Otomatik saldırı komutunu vermen gerekiyor.
    LoL tuşları (qwerdf-123456) için "a" tuşuna,
    Dota custom (123456-zxcvbn) için "q" tuşuna

bastığın zaman imleç kırmızıya dönüyor. O imleci haritada bir noktaya tıkladıktan sonraki komut şu oluyor:
    "Bu karakteri o noktaya kadar götür, önüne çıkan saldırgan(1) rakiplere dal."

Böylece ağaçların bir nevi creeplere dönüşüp ittirmek için bebek bakıcılığı yapmak zorunda kalmıyorsun.

(1): Elleşmediğin orman yaratıklarına karşı işlemiyor. Çünkü orman yaratıkları agresif değiller.
    Hocam tesekkur ederim sadece kulemere gitseler bile benim iseme yarar . Bu komutu konsola mi yazacagim pekii pnu analamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 36 kullanıcısına yanıt
    Hayır hangi tuşsa (Q veya A) ona basmanız yetiyor. Yetenek gibi düşünün.
  • quote:

Hayır hangi tuşsa (Q veya A) ona basmanız yetiyor. Yetenek gibi düşünün.
    hocam olmadi malesef benim klavye FR bide bulamadim hala
  • aynen öyle otomatik attack vermeniz gerekli veya elle kontrol edebilirsiniz bide kuleye herolar varken treantları salmanın sonu karşıya iyi farm veriyor bilginize
  • nature prophet hak. bir soru

Ayarlardan şu sarı kısımda o komut var. Herhangi bir tuş atanmadıysa istediğiniz bir tuşu atarsanız düzelecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gorkemq -- 8 Mayıs 2020; 19:8:30 >
  • quote:

Ayarlardan şu sarı kısımda o komut var. Herhangi bir tuş atanmadıysa istediğiniz bir tuşu atarsanız düzelecektir.
    aradigim cevap cok tesekkur ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.