Şimdi Ara

National Geographic Polar Sweatshirt %70 İndirim - FIRSAT BİTTİ TAŞINABİLİR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
7.726
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekküler hopi puanlar vardı bayan ve erkek model 38 tl gibi paraya geldi ,hopi puanlar 1.25 daha değerli kampanyası var ,birde oldubil ile alırsanız %3 iade veriyor .

• daquied kullanıcısına yanıt

öyle bir kesim olamaz hatalıydı bariz

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/149666256

• Aynı marka tişörtler indirime girdiğinde almıştım. 1 ay sonra kalite kontrolden geçemediği için siparişimin iptal edildi.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Faydalandım teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçen yıl aynı fiyattan aldım bütün kış evde giydim. Çok kaliteli birşey beklemeyin lcw, defacto kalitesinde , f/p olarak bence alınır. Duruşu da güzel öyle salaş durmuyor.

• konuyu açan arkadaşa teşekkür ederim. bir erkek, bir kadın aldım ben de

• Haber veren arkadaşa teşekkürler, aldım 1 adet

• Bir tane L yapıştırdım. Beden tablosundan bişey anlaşılmıyor. 1.73 boy, 83 kg, umarım uyar.

Haber için sağol Shikari

• Jumaruu kullanıcısına yanıt

Dostum ben 1.78 boy 72 kiloyum m aldım. Beden olarak da Trendyol linklerinden ürünlerin soru cevap kısmından fikir edinebilirsin. Görmeden kesin konuşmak zor ama L biraz büyük gelmesin sana?

• Logosu belli olsa alırdım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shikari

Dostum ben 1.78 boy 72 kiloyum m aldım. Beden olarak da Trendyol linklerinden ürünlerin soru cevap kısmından fikir edinebilirsin. Görmeden kesin konuşmak zor ama L biraz büyük gelmesin sana?

Haklısın. Üstüme oturması için bir de M yapıştırdım. Diğerini iptal edeyim ama nasıl?

Müşteri hizmetlerinden iptal edilebildiğini hatırlıyorum ama istersen artık almışken ikisi de gelsin olmazsa L'yi iade edersin. Hem ikisini de denemiş olursun.

• sadece mavisi kalmış 50 tl 12tlde kargo cıkarıyor 2 tane alsan 99tlde bırakıyor siteye girmede problem var ugrasamadım almadım.

• Bunlar orijinal değil bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Jumaruu

Bir tane L yapıştırdım. Beden tablosundan bişey anlaşılmıyor. 1.73 boy, 83 kg, umarım uyar.

Haber için sağol Shikari

Bu ürünü mağazada denedim. 1.70 boyum var S beden bile boy olarak uzun geliyordu. L beden biraz büyük gelebilir

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxcem

sadece mavisi kalmış 50 tl 12tlde kargo cıkarıyor 2 tane alsan 99tlde bırakıyor siteye girmede problem var ugrasamadım almadım.

Mavi değil, antrasit. Yani koyu gri.

Boyner teslimde kargo ücretsiz. Ucra yerde yaşıyorsan bir akraba, tanıdık da teslim alabiliyor

Sağlam stok varmış, hala bitmedi.

• 2 haftadır duruyor stok bayramda aldım ama hala hazırlanıyor

• 28 temmuz'dal aldığım polar ve 2 tişört bugun sabah ulaştı bana. Polar ince ama cok adi değil, onceki sene lcw'den aldığım spor bi polar vardı 60 tl'ye hemen hemen aynı kalitede. Fermuarı falan guzel. Tabi profesyonel anlamda soguktan koruyan polarlar gibi dusunmeyen, normal gunluk kullanım icin yeterli kalitede bence. Rengi koyu gri (antrasit denilen). Tişörtler de gayet hosuma gitti, gecen haftalarda tişörtlerin bedenlerinin ve kesimlerinin kötü çıkmasından sonra tereddütle aldım ama cok begendim, yüzde 100 pamuk. 175 cm boyunda ve 72 kiloyum, S beden tam oldu. Polarda da ayni sekilde. Tavsiye ederim, bu fiyata polar anca defacto'da lcw'de indirimde denk gelirse alınır.
    Orjinal olup olmadigi konusuna gelince etiketinde acayip bi fiyat yaziyodu, 200 tl civarı, net hatirlayamadim simdi, direkt çöpe atmistim, o kadar etmez tabii ki... Sanirim isim hakkini satin alip burda basmislar bi polara. Sol alt tarafinda plastikten bi etiket var disinda, fotoda gorebilirsiniz. National Geographic Polar Sweatshirt %70 İndirim - FIRSAT BİTTİ TAŞINABİLİR National Geographic Polar Sweatshirt %70 İndirim - FIRSAT BİTTİ TAŞINABİLİR National Geographic Polar Sweatshirt %70 İndirim - FIRSAT BİTTİ TAŞINABİLİR National Geographic Polar Sweatshirt %70 İndirim - FIRSAT BİTTİ TAŞINABİLİR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rock steady -- 2 Ağustos 2021; 16:6:58 >

• rock steady kullanıcısına yanıt

Tshirtlerin linkini atar mısın?

https://www.morhipo.com/national-geographic-bear-national-geographic-t-shirt/27400475/detay

https://www.morhipo.com/national-geographic-national-geographic-t-shirt/30789193/detay

Yalnız fiyatlar degismis sanirim, 3 parcaya 125 tl vermistim. Ben alirken en uygun ve duzgun tisortler bunlardi.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.