Şimdi Ara

National Geographic Polar Sweatshirt %70 İndirim - FIRSAT BİTTİ TAŞINABİLİR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
7.730
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Polar sweat ihtiyacı olan varsa iyi fırsat ben erkek ve kadın modellerinden birer tane aldım.

Erkek:

https://www.morhipo.com/national-geographic-national-geographic-sweatshirt/28629588/detay?rType=4&rKey=66328

Bayan:

https://www.morhipo.com/national-geographic-national-geographic-sweatshirt/29469560/detay?rType=4&rKey=66328

Arkadaşlar ürünün trendyol fiyatı, boynerde de bu fiyatlarda:

https://www.trendyol.com/national-geographic/erkek-siyah-boydan-fermuarli-sweatshirt-p-69451085

https://www.trendyol.com/national-geographic/polar-sweatshirt-p-50605625

Morhipo hesabında 100/15 çek de tanımlanmıştı. 10 TL'lik farmasi el kremi alarak sepeti 100'e tamamlayıp mağazadan teslimatla kargo da ücretsiz şekilde 87 liraya geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shikari -- 2 Ağustos 2021; 23:2:47 >

• Hesabımla neden giriş yapamıyorum çok saçma

• CengizGurkan kullanıcısına yanıt

Morhiponun en kanser eden yanı da bu. Mobil internet ile giriş yapmanız gerekiyor.

• Shikari kullanıcısına yanıt

Teşekkürler ordan hallettim. Boyner'in ne güzel web'den hallediliyor illa mobilden almak zorunda kaldık, param ile her şeye ek %3 iade kampanyası var bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CengizGurkan -- 28 Temmuz 2021; 1:38:34 >
  • Teşekkürler hocam, faydalandım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu paraya da olsa naylon poşet giyemem , kışın vücutta teri atmak yaza göre daha sıkıntılı ,normalde çok terleyen biri olarak bunu giyirsem kim bilir ne olur tahmin bile edemiyorum

• CengizGurkan kullanıcısına yanıt

Sende mi webden giriş yapamıyorsun. Ben de bir türlü giriş yapamadın kaç gündür. Mesaj yazdım cevap olarak sitede sorun yok diyorlar, çerez merez muhabbeti ayrıca. Sanki ben bilmiyorum nasıl olduğunu.

• Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acaba markası mı kaliteli algısı yaratıyor.Bana pek kaliteli gelmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Acaba markası mı kaliteli algısı yaratıyor.Bana pek kaliteli gelmedi.

fotodan mı anladın kaliteli gelmediğini

• realitych R kullanıcısına yanıt
    Hayır boyner mağazasında gördüm.

• Lazımdı aldım 1 tane

• Hopi Paracık kullanımı + Mağazadan teslim ile 35₺'ye geldi teşekkürler.

• geçen boynerden 18liraya tshirt'ünü aldık hatalı kesim ürünleri gönderdiler, omuzları çok genişti. indirimde ürün alınmaz bu markadan

• Galatas4ray kullanıcısına yanıt

Hocam 40-50TL ye polar bulmuşuz soğuk kış günlerinde evde giyeriz sıcacık tutar. Kaliteli gelmedi diyorsun olsun o kadar, F/P olarak gayet iyi.

• r3ally kullanıcısına yanıt
    Ben mağazada bakmıştım ince bir yapısı vardı.Pek sıcak tutacağını sanmıyorum ama yinede siz bilirsiniz.
    12 yıldır kamp yapan biri olarak söylüyorum

• belli ki boyner isim hakkını alıp yaptırıyor ürünleri. pek kaliteli olacağını sanmam

• yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt

Daha önceden almıştım ben hocam ürün bu fiyata gayet iyi.

• Kargo 12 TL pek ucuz değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Tüm ürünlerin mi omuzları genişti hocam. Belki kesimi öyledir bu markanın. Bende omuzlardan geniş olsun istiyorum. Öyleyse eğer almayı düşünürüm. Boyner de bi bakayım hatta

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.