Şimdi Ara

National Geographic 20 DVD Vahşi Yaşam Seti 39 kupona (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
3.234
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar ben iki set aldım 39 kupona ve 49 kupona ikisi de çok güzel vahşi yaşam setini yanılmıyorsam 3. kez başlatıyorlar dün bir arkadaşa da tavsiye ettim o da abone oldu 20 liraya bedava yandaş diyenler de cam silsin ayakkabılığa koysun yaksın ne biliyim ama yandaş olmayan bi tane gazete gösterin bulamazsınız kısacası kaliteli bir set herkese tavsiye edilir. burda peynir ekmek gibi gidiyor gazete almayan kalmadı bu set sayesinde
  • Bugunden itibaren kampanyaya katılabiliyor muyuz ?
  • Ben de ilk kampanyadan aldım izlenimlerimi aktarayım.

- Tabi ki bu paraya bedava. Hem arada sabah gazetesi pazar günleri tek tek vcd ler veriyor onlar da artısı.

- tek sıkıntısı sürekli takip ve kupon biriktirmek, ama unuttum diye üzülmeyin. önemli olan ilk 3 kuponu biriktirip sms ile ya da bayiye verip kayıt yaptırmak. sonra biriktiriyorsun eksik olsa bile sonunda yedek kupon veriyor. o da olmazsa eksik kadar bayiye gazete parasını verip tamamlayabiliyorsun. Zaten ben kuponlerı verdiğimde adam 39 tane varmı diye saydı. İçine bakmadı aynı kupon mu tarihleri doğru mu diye..

- dvd lere gelince.. kutunun içinde ince siyah basit kapağında 20 tane dvd. görüntü vcd kalitesinde. Evet hatta hareketli sahnelerde titreşimler oluyor. Ben atlas dergisine abone oldum hediye olarak 6 dvd lik BBC’nin olağanüstü belgeseli geldi. bir onu izledim birde bunu kıyaslama bile yapılmaz. sabahınki yerel tv kanalı gibiydi.

- her şeye rağmen çocukların öğrenmesi için de ilerde faydalı olacak bir set.

• quote:

Orijinalden alıntı: EneRGy.

Bugunden itibaren kampanyaya katılabiliyor muyuz ?

Kampanyaya bayi aracılığı ile son katılım 11 Mayıs. 9-10-11 Mayıs ta kupon toplayıp bayiden kayıt yaptırabilirsiniz. Kısacası bayi aracılığı ile kayıt yaptıracaklara kupon toplamaya başlama tarihi 9 Mayıs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumhuruzun

Ben de ilk kampanyadan aldım izlenimlerimi aktarayım.

- Tabi ki bu paraya bedava. Hem arada sabah gazetesi pazar günleri tek tek vcd ler veriyor onlar da artısı.

- tek sıkıntısı sürekli takip ve kupon biriktirmek, ama unuttum diye üzülmeyin. önemli olan ilk 3 kuponu biriktirip sms ile ya da bayiye verip kayıt yaptırmak. sonra biriktiriyorsun eksik olsa bile sonunda yedek kupon veriyor. o da olmazsa eksik kadar bayiye gazete parasını verip tamamlayabiliyorsun. Zaten ben kuponlerı verdiğimde adam 39 tane varmı diye saydı. İçine bakmadı aynı kupon mu tarihleri doğru mu diye..

- dvd lere gelince.. kutunun içinde ince siyah basit kapağında 20 tane dvd. görüntü vcd kalitesinde. Evet hatta hareketli sahnelerde titreşimler oluyor. Ben atlas dergisine abone oldum hediye olarak 6 dvd lik BBC�nin olağanüstü belgeseli geldi. bir onu izledim birde bunu kıyaslama bile yapılmaz. sabahınki yerel tv kanalı gibiydi.

- her şeye rağmen çocukların öğrenmesi için de ilerde faydalı olacak bir set.

ben de 3 gündür kupon biriktiriyordum. daha önceden sabah tan belgesel almıştım 20 VDC vermişti ve görüntüler çok kötüydü. bunlar DVD olduğu için kaliteli olur diye düşünerek 3 kupon topladım. ancak DVD lerin kalitesinin VCD kalitesinde olduğunu siz söylediğiniz için daha fazla devam etmeyeceğim.

• Ben biriktirdim kuponları teslim tarihini bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.