Şimdi Ara

National Geographic 20 DVD Vahşi Yaşam Seti 39 kupona (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
3.234
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • atatürkçü olmak bu zamanda kapağında osmanlı sarığı var diye kitapları kütüphaneye almamak üzerinde osmanlı tuğrası var diye çeşmelerin mermerini sökmek,namaz kılıyor diye subayını ordudan uzaklaştırmak...
  • Arkadaşlar sonuç olarak almaya değer mi?Daha önce hürriyetten 2 kez aldım biri neyşınıl cografik biri de başka bir setti.sanırım bu farklı.
  • ee coca colayı alet ederken iyiydi de şimdimi yandaş mandaş diyorsunuz.

1 kuruşumun bile bunların gitmesine tahammül edemem, gider paramla alırım.

Atatürkçülüğü anlamayanlarda hiç konuşmasın iftira atmasın
  • Benimde arkadaşım aldı bu seti kupon ile bende kendıme kopyaladım
  • ilk kupon bugün mü başlıyor? Bırakın şu siyaset işini, konuyu kapattıracaksınız! isteyen alır isteyen almaz.

edit: ilk kuponu aldım. yapmam gereken birşey varmı? daha önce kuponla hiçbirşey almadımda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhand28 -- 3 Mayıs 2011; 19:57:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayhand28

ilk kupon bugün mü başlıyor? Bırakın şu siyaset işini, konuyu kapattıracaksınız! isteyen alır isteyen almaz.

edit: ilk kuponu aldım. yapmam gereken birşey varmı? daha önce kuponla hiçbirşey almadımda

Kuponun alt tarafında yapman gerekenler yazıyor.
    Ya sağ taraftaki alanı doldurup bayiye gideceksin ya da oraya gitmeden
    msj atacaksın kayıt olmak için.
  • bazı kampanyalarda 1 -2 gün geç de başlana biliyor yarın başlasak olur mu acaba geç mi kaldık?
  • Konu çok dağılmış :) Neler neler... Yandaşlıktan tut, atatürkçülüğe...

Neyse kısaca bi kaç kişiye yardımcı olmaya çalışayım :)

- Ben bundan önceki kampanyadan aldım Vahşi Yaşam Setini...
    - Sabah 39 Kupona 20 DVD Vahşi Yaşam setini veriyor, 49 Kupona da 30 DVD lik Büyük Göçler vs setini veriyor. Şimdi de onu biriktiriyorum ben, 10 gün kaldı :)
    - "Bugün mü başladı" diye soranlar olmuş, bugün değil 3 gün önce başladı, önümüzdeki 7 gün boyunca da başlayabilirsiniz. Yani yarın ilk kuponu alıp devam ederseniz 4. kampanyaya başlamış olacaksınız sizin kupon sayınız 4. kampanya 39 a ulaştığında bitecek ;) Umarım anlatabilmişimdir :)
    - Fiyatını soran olmuş, Büyük şehirlerde (ör: Ankara) Haftaiçi: 50Kr, Haftasonu: 75Kr , Diğer şehirlerde Haftaiçi: 40Kr, Haftasonu 50Kr ...
    - "Yandaş" diyenler olmuş, soruyorum: "Yandaş olmayan gazete gösterin?" YOK! Hem Belgesel için alacaksanız alın, okumam diyorsanız...
    - Şunu da belirteyim, Sabah diyor ki: 370TL lik koleksiyon, DOĞRU diyor. Bi kitapevinde baktım 5 tane NG DVD si 60TL idi :) Sabah'la 30DVD 25-30 TL ye geliyor ;) Günlük gazeteniz de cabası :) Yani ben de her ne kadar Sabah'ı sevmesem de NG için alıyorum 1 aydan fazladır...

Başka sorusu olan varsa bana ulaşsın, burda göremeyebilirim, Ö.M. atarsanız yardımcı olmaya çalışırım...

Saygılar...
    MUHAMMED

• Yeni biriktirmek isteyenler; GEÇ KALMADINIZ ;) 10 Mayıs tarihinden önce başlamanız gerek ;)

Bi kaç püf nokta daha:

- 5 taneye kadar kupon alamazsanız/kaybederseniz gidince bayide telafi edebiliyorlar, gazete alıyorsunuz...

LÜTFEN DİKKAT:

- Sadece kupon biriktirerek ALAMAZSINIZ ÜRÜNÜ!!! İlk kupon verildikten 3-5 gün sonra orda yazan, ya orda verilen numaraya SMS göndereceksiniz, veya ilk 3-5 kuponu bayiye götürüp KAYIT OLACAKSINIZ... LÜTFEN ARAŞTIRIP BU KONUYU ÖNEMSEYİN! ÇÜNKÜ KAYIT OLMAZSANIZ LÜSTEYE ADINIZ ÇIKMAZ VE VERMEYEBİLİRLER :)
  • teşekkürler gayet güzel cevaplar yarın başlayım bende.

- Sabah 39 Kupona 20 DVD Vahşi Yaşam setini veriyor, 49 Kupona da 30 DVD lik Büyük Göçler vs setini veriyor.

demişsiniz,49 kupona iki seti de veriyorlar mı yoksa sadece "Büyük Göçler" setini mi veriyorlar?
  • Sabahtan tam 5 kere prmosyon Dvd arşivi aldım: Sonuç, Berbat

Arkadaşlar şimdiye kadar Sabahtan aldığım tüm belgeseller Vcd kalitesinde çıktı. Üstelik ne kadar kontrol etsem de kutulardan çizik dvd çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carlitoss -- 4 Mayıs 2011; 10:07:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss
    Tam bir yandaş medya. Hele o Engin Ardıçla Emre Aköz yok mu Kafayı yiyorum ya. Neyse bunlar herkesin Kendi görüşü. Şimdi meseleye gelelim Sabahtan tam 5 kere prmosyon Dvd arşivi aldım: Sonuç, Berbat

Arkadaşlar şimdiye kadar Sabahtan aldığım tüm belgeseller Vcd kalitesinde çıktı. Üstelik ne kadar kontrol etsem de kutulardan çizik dvd çıkıyor.

hürriyet, posta, milliyet, vatan, cumhuriyet, habertürk, radikal vs. bunların hepsi çok tarafsız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesona

quote:

Tam bir yandaş medya. Hele o Engin Ardıçla Emre Aköz yok mu Kafayı yiyorum ya. Neyse bunlar herkesin Kendi görüşü. Şimdi meseleye gelelim Sabahtan tam 5 kere prmosyon Dvd arşivi aldım: Sonuç, Berbat

hürriyet, posta, milliyet, vatan, cumhuriyet, habertürk, radikal vs. bunların hepsi çok tarafsız.

+1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesona -- 4 Mayıs 2011; 0:22:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: halilcc

teşekkürler gayet güzel cevaplar yarın başlayım bende.

- Sabah 39 Kupona 20 DVD Vahşi Yaşam setini veriyor, 49 Kupona da 30 DVD lik Büyük Göçler vs setini veriyor.

demişsiniz,49 kupona iki seti de veriyorlar mı yoksa sadece "Büyük Göçler" setini mi veriyorlar?

Sadece Büyük Göçleri veriyorlar... Her kampanya içi ayrı olarak biriktirmeniz gerek. Ben 20 gün falan çift gazete aldım :)

@carlitoss
    Evet içlerinden çizikler çıkıyor, DVD kutusu kırık olanlar da var 2-3 tane falan ama yine de bence sorun değil. Sonuçta 100lira verdiğimizi bi üründen de sakatlık çıkıyor :) Ama gönül ister ki dört dörtlük olsun ;)

• quote:

İletişim fakültesi 4.sınıfta okuyorum. Hiçbir gazete tarafsız değil. Hiçbiri araştırmacı gazetecilik yapmıyor. Önemli olan medya baronlarının ceplerinin dolması. Zaman, Milli Gazete, Star, Vakit vs gibi gazetelerin cizgisi belli. Sabah ise zorla el değiştirildi ve Akp'ye yakın isimlere verildi. Anaakım bir gazetenin bu kadar taraflı olması beni şaşırtıyor ve üzüyor. Diğer saydığınız gazetelere de güvenmiyorum tabi ki. Mesleğin içinden biri olarak (staj yaptım) artık medya tam fiyasko. Tabloid formatlar iş yapıyor. Neyse şimdi bu tartışmanın yeri değil. Çok uzar konu. Sileceğim mesajımı da zaten sabah. Şimdilik görün diye yazdım...

Katılıyorum... Hiçbiri TARAFSIZ DEĞİL ;)
  • Gazeteyi aldım, ama kuponu bulamadım.

30. sayfadaymış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mav1li -- 4 Mayıs 2011; 2:32:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: angel26

quote:

İletişim fakültesi 4.sınıfta okuyorum. Hiçbir gazete tarafsız değil. Hiçbiri araştırmacı gazetecilik yapmıyor. Önemli olan medya baronlarının ceplerinin dolması. Zaman, Milli Gazete, Star, Vakit vs gibi gazetelerin cizgisi belli. Sabah ise zorla el değiştirildi ve Akp'ye yakın isimlere verildi. Anaakım bir gazetenin bu kadar taraflı olması beni şaşırtıyor ve üzüyor. Diğer saydığınız gazetelere de güvenmiyorum tabi ki. Mesleğin içinden biri olarak (staj yaptım) artık medya tam fiyasko. Tabloid formatlar iş yapıyor. Neyse şimdi bu tartışmanın yeri değil. Çok uzar konu. Sileceğim mesajımı da zaten sabah. Şimdilik görün diye yazdım...

Katılıyorum... Hiçbiri TARAFSIZ DEĞİL ;)

niyeyse eleman gazete belirtirken sadece Ak Parti taraftarı gazeteleri yazmış ve liste çok kısa :) bide chp yandaşı gazeteleri yazsaydı acaba sonuç nasıl olacaktı

• Vcd mi çıkıyor?
    Bana dvd geldi heralde ya da bu seti dvd yapmışlar.

40 inç lcd de izliyorum sd yayından biraz daha güzel.
  • HERKES BİRİLERİNİN YANDAŞI AMA YAPTIĞI YANDAŞLIK İŞİNİZE GELİYORSA EN GÜZEL KELİMELERLE SÜSLERSİNİZ SÜSLEMEDE KULLANILACAK KELİMELERDE SINIR YOK NASILSA
  • quote:

Orijinalden alıntı: yilmaz94

quote:

Orijinalden alıntı: BENL!
    cumhuriyet gazetesi de yandaş!

Evet yandaş; Atatürk ilke ve inkılaplarini savunuyor, korumaya çalışıyor.

İŞİNE GELİYOR YA TABİİ ATATÜRKÜ SAVUNURLAR BEN CE DE GERİCİLİĞİ BELEDİYECİLİP YAPIP DOLANDIRMAYI ÇÖPLERİ ALMAMAYI YOL YAPMAMAYI 1 YAŞINDAKİ TORUNLARINI SSK LI YAPMALARINI HER TÜRLÜ YALAN DOLAN HIRSIZLIK VE SAHTEKARLIĞI YAPIP NASILSA DOKUNULMAZ DİYE ATATÜRKÜN ARKASINA SAKLAMANIN YANDAŞLIĞINI YAPIYORLAR
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.