Şimdi Ara

Nasus noob herosu mudur?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar ben nasusu bayadir severek oynuyorum derecelilerde falan baya iyi killer aliyorum ama sunu kararlastiramadim sizce nasus kolsuz (noob) herosu mudur?

• Kolsuz ne ara noob oldu?

Güzel karakterdir, suanki meta da yerini kesinlestirmesi için biraz daha buff alması lazım.
  • Bence değil
  • Değil+ Bu konunun tıpa tıp aynısı aynı cümlelerle açıldı diye hatırlıyorum.
  • olsa nolur ? sen bana bunun cevabını ver bence
  • değildir.
  • Değil. Evet oynaması can sıkıcı çoğu kişi de sırf late beklemek istemediğinden oynamıyor ama koridorda kalabilmek bile başarıdır. Dive yeme ihtimali en yüksek şampiyonlardan biri ne yazık ki. Bu yüzden koridorda doğru oynayan kişi gayet iyi işler yapar. Minyon dalgası kontrolünden bahsediyorum. Mesela her minyon dalgasının kuleye gelmesini sağlamak da mantıklı değil. Dive yiyebileceğin durumları hesaba katıp hızlı minyon dalgası alman gerektiği durumlar da çok oluyor yani kısaca Nasus oyun bilgisiyle daha çok uyuşan bir şampiyon.
  • Noob herosudur ama 2 kol, strateji, sabır, harita kontrolü oyun bilgisi gerektidir
    çaylaklıktan çıktıgını düşünenler biraz daha mekanık kite oyun yapma tarzı herolara yönelirler genelde devam ederlersede ekmeğini yemiş ve yemeye devam edenlerdir
  • Poncik Nasus kullanıcısına yanıt
    Ne noob herosu ne se pro herosu(Böyle bi şey olduğunuda sanmıyorum ama neyse)

Klasik eski kafa skilleri olan bi şampiyon.En güçşü olduğu zaman ileri oyun.Tek bi görevin var:Stack kas.
    Çoğu oyunda takımı ezilirken tf lere katılmayan ve unutulup kendi haline bırakılan nasus ileri oyunda 3-4 kişi arasına U E açarak girip adc ve mid herosuna 2hit attıktan sonra geriye kalan ve köpek gibi kaçan zavallı rakiplerine w attıktan sonra zavallı bi şekilde sürünmelerini izler ve gidip onlarıda öldürür.Karşı takım allchatten solo rep yazar ama suç aslında tüm takımdadır.Yazılanları pis bi sırıtmayla izleyen Nasus lane leri hunharca ittirirken kulelere 3hit yapar.Oyunun dahada uzaması ve atacklerin 1,5k ya ulaşması halinde penta kaçınılmazdır.Bu olaydan aonra gider ve nexus a da 3hit yaptıktan sonra gururla honor me yazar
  • Oyunda noob herosu yoktur.Noob zihniyet vardır.Zira herhangi bir heroyla herhangi bir heroyu herhangi bir eloda dövebilirsin.
  • sen oynuyorsan evet
  • Noob herosu diye bir şey yoktur. Ciddi söyleniyorsa kalitesiz bir oyuncu göstergesidir.
  • Cok kez nasus oynamis biri olarak noob herosu degil ama bence oyunun her bolumunde etkisiz bi hero.yani takim sana gore oynayacakta falanda filam. Istersen 1500 stack kas karsida braum janna falan varsa adcye dokundurtmazlar.anca split push yaparsin.
  • Hiçbir şampiyon noob herosu değildir. Low elonun "oynamasi çok kolay 0 yetenek " dediği tryndamere,master yi, udyr vb high eloda oynamasi en zor şampiyonlardir mesela.
  • Noob herosu diye bişey yoktur noobluk seviyesine göre her hçnoob her heroyu kötü oynayabilir
  • Noob herosu oyundan anlamayanların ezilince söylediği bir saçmalıktır. Yok öyle bir şey.
  • Nunu'ya da noob herosu diyorlar ama ben harikalar yaratıyorum:) Özellikle şu sıralar çok op :)
  • Burdan nasus oyuncularına sesleniyorum
    Soloda oyunun 35 dksı stack kasmayın la
    arada tf gelin
  • Aksine, elo yükseldikçe oynaması zorlaşan bir herodur.

Elo yükseldikçe, rakipler size karşı ne yapacağını daha çok bilen rakiplerdir. Fark bu.

Düşük elolarla, yanlışlıkla 3-5 kill aıdğınız zaman, kaybeden takımın klasik ağlak hareketidir Nasus'a noob herosu vs demek.

Oynaması da kolay, counterlanması da...
  • bunu diyen noobdur net
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.