Şimdi Ara

NASIL YENİ BİR HAT KABLOSU ÇEKTİREBİLİRİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Benim internetim 3 gündür çok yavaşladı Dsmart 8mbs'lik bir paket kullanırken birde Akn'i aşmadığım halde internet hızım 1mbs düştü. Adsl kablosunu değiştirmeyi denedik sorun gene aynı. Dışarıdan gelen hat kablosunun çok eski olduğunu biliyorum 3 ay önce gelen servis öyle birşey söylemişti. Kimleri aramam gerekiyor maliyeti nekadardır ?

• servisi çağırın gelen servis halledicektir problemi. ama ücretli olabilir.
  • Genelde semtinizde bulunan bir elektrikçi sorunu çözer. Size tavsiyem bakır telefon kablosu yerine Cat5 veya fazla farkı artık kalamadığından Cat6 bir kablo çektirmeniz. Zaten mevcut kablo ile kutu arasında eski kablo olduğundan eğer bir kanaldan geçiyorsa susta kullanmaya da gerek kalmayacaktır.
  • uisik34 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler yarın bir elektrikçi gelecekmiş kontrole bizim kablo yakın zaten müstakil evde oturduğumuz için kutumuz birkaç evin ötesinde arada 20 metre yoktur.
    Cat 5-6 ya bakayım ben.
  • ByBaterist kullanıcısına yanıt
    Ben dsmartı aradım burada bir proglem olmadığını ama en iyisi bir elektrikçi çağırmmız gerektiğini söyledi belki kablodalarda bir kaçak ve yah düşme olabilir dedi Geçen seferde öyle olmuştu ama değişim yapmadılar. Jet suyu döküp gittiler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.