Şimdi Ara

Nasıl sosyal olunur (KURTULMAM LAZIM BU ASOSYALLİKTEN)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
2
Favori
46.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkan... -- 11 Nisan 2008; 20:59:45 >

• Kapa Pc yi çık dışarı
  • quote:

Orjinalden alıntı: _ SlipKNoT _

Kapa Pc yi çık dışarı

iyi hoş diyorsunda nereye gideceğim
    ne yapcağım
    okuldan samimi olduğum arkadaş yok bir tane bile
    para desen haftada 40 ytl alıyorum okul dershane derken bitiyor ne yazık ki dersaneden de yok arkadaş
    ilk okulda bir tane vardı o da oksden sonra kendi memleketine gitti
    ne yapıcam bilmiyorum

• DİK DUR DİK YÜRÜ...ÇOK ÇOK ÇOK YAVAŞ YÜRÜ..KENDİNE GÜVEN AĞZIN LAF YAPSIN İNSANLARIN GÖZÜNÜN İÇİNE BAK KONUŞURKEN....ARKADAŞLARINI İYİ SEÇ YANİ MENFAATÇİ OLANLARI ELE....İLİŞKİLERİNİ GÜVEN ÜZERİNE KUR..GERİSİ GELİR...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Mctolga- -- 11 Nisan 2008; 21:08:24 >
  • hocam nerede oturuyosun
  • quote:

Orjinalden alıntı: kobEren

hocam nerede oturuyosun

ne oldu ki neden sordun
  • quote:

Orjinalden alıntı: -Mctolga-

DİK DUR DİK YÜRÜ...ÇOK ÇOK ÇOK YAVAŞ YÜRÜ..KENDİNE GÜVEN AĞZIN LAF YAPSIN İNSANLARIN GÖZÜNÜN İÇİNE BAK KONUŞURKEN....ARKADAŞLARINI İYİ SEÇ YANİ MENFAATÇİ OLANLARI ELE....İLİŞKİLERİNİ GÜVEN ÜZERİNE KUR..GERİSİ GELİR...

Yav bir de ben dik duramıyorum bir yerden sonra kendi kendine eğiliyor uzun boylu ve zayıfım
  • göz teması kur,

her konuda yorumunu söyle okulda dersanede

başından geçen ilginç olayları dersade ve okulda gerek arkadaş ortamında gerek dersin boş anlarında

aklına gelen düzgün esprileri yap

çekinme
  • quote:

Orjinalden alıntı: profuzman

göz teması kur,

her konuda yorumunu söyle okulda dersanede

başından geçen ilginç olayları dersade ve okulda gerek arkadaş ortamında gerek dersin boş anlarında

aklına gelen düzgün esprileri yap

çekinme

tamam da o kadar arkadaş ortamım olsa buraya konu açmazdım
  • Dostum gerçekten pc yi kapattığın ada sosyalleşiyosun,çünkü pc insanı moronlaştırıyor..

Mesela benim pc sadece hafta sonları kapalı olur..Tüm haftanın asosyalliğini 2 gecede atarım üstümden
  • quote:

Orjinalden alıntı: lCracKl

sosyal olma derim.. bisürü sosyal erkek var.. alayı abaza.. yapacagın şey şudur.. kendine tiki bi kız ark.bul(!) o seni acar sonra kendi stilini oluşturursun.. tiki dedm neden.. çnkü acayip patavatsızlar!'!'!

çekingenim nasıl bulucam ki tiki kız hem daha normaline teklif edemedim
  • quote:

Orjinalden alıntı: volkan...

quote:

Orjinalden alıntı: lCracKl

sosyal olma derim.. bisürü sosyal erkek var.. alayı abaza.. yapacagın şey şudur.. kendine tiki bi kız ark.bul(!) o seni acar sonra kendi stilini oluşturursun.. tiki dedm neden.. çnkü acayip patavatsızlar!'!'!

çekingenim nasıl bulucam ki tiki kız hem daha normaline teklif edemedim

yapıcaan tek şey ne biliyomusun.. çok duygusalım bağlanmaktan korkuyorm de ağla yanında tiki kız wrken.. ooo canım diyip ilişir sana.. soora sen ona ilişirsin.. ben sana diyprum.. yada jackass ci ol.. wallahi.. bunalımdan cıkarıyo insanı.. biraz hayvan oluyosun sadece.. onuda kafana takmıycan artık :)

• Her hangi bir spor ile ilgileniyorsan okul takımına girmeye çalış... otomatik çevre oluşturursun.

Sanat klubü, drama klubü, müzik toplulukları, vs..
  • quote:

Orjinalden alıntı: firtikk

Dostum gerçekten pc yi kapattığın ada sosyalleşiyosun,çünkü pc insanı moronlaştırıyor..

Mesela benim pc sadece hafta sonları kapalı olur..Tüm haftanın asosyalliğini 2 gecede atarım üstümden

aynen, kitap oku, tiyatroya git (gerekirse tek başına, orda tanışırsın birileriyle)...

kültür derneklerine üye ol.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kizildere

quote:

Dostum gerçekten pc yi kapattığın ada sosyalleşiyosun,çünkü pc insanı moronlaştırıyor..

aynen, kitap oku, tiyatroya git (gerekirse tek başına, orda tanışırsın birileriyle)...

mesela nasıl tanışabilirim ?????
    hayatımda 1 kere tiyatroya gittim o da okulla sinemaya ise hiç gitmedim şu ana kadar
    anlıycanız şu ana kadar sap gibi yaşadım

• quote:

quote:

quote:

hayatımda 1 kere tiyatroya gittim o da okulla sinemaya ise hiç gitmedim şu ana kadar

cinemaya gitmedin mi?bu adam kültürel faliyet yap diyorsunz bide.sen bilgisayarda takıl kasma fazla..

• senin elinde olan birşey biraz ortamlara girsen açılırsın önceden bende öyleydim şimdi arkadaşlarım susturamıyo beni felakette çevre edindim gününün çogunlugunu bilg. başında geçirirsen asosyal olman normal olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: NeZih_HoCa

quote:

quote:

quote:

cinemaya gitmedin mi?bu adam kültürel faliyet yap diyorsunz bide.sen bilgisayarda takıl kasma fazla..

nedenki şu ana kadar yapmamış olabilirim ama bu ileride yapmıyacağım ya da yapamayacağım anlamına gelmez ki

• quote:

quote:

quote:

Emin ol tiyatroya senin gibi tek başına yada 2 kişi gelmiş kişiler olacaktır... konuya dahil olabileceğin birşeyler bul ve hemen lafa dal... "Aaaa sizde mi xxxx'in oyununa gitmiştiniz? Ya ben o oyunu çok beğenmiştim, siz?"

Ya biraz kendine güven işi..

• salona git vücut yap.. anasını satayım karılar hemen iş atıyorlar salonda vücutçu abilere
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.