Şimdi Ara

NAsıl Renginize aşık oldunuz !!! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galatasaray'a olan aşkım babamdan miras bende bu mirasını çocuklarıma onlarda gelecek nesillere miras olarak bırakacak

ÖLÜMÜNE GALATASARAY'LIYIM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalhirca -- 25 Eylül 2005, 12:31:20 >

• 3 sene üst üste şampiyon olduğumuz dönem beşiktaşlı oldum o zamanlar metin ali feyyaz efsanesi ortalığı titretiyordu.

1 -2 - 3 GOL YETMEZ

4- 5- -6 OLSUN

METİN ALİ FEYYAZ KOYSUN

BEŞİKTAŞIM ŞAMPİYON OLSUN
  • quote:

Orjinalden alıntı: Technics

güzel konu

bana farklı gelmişti beşiktaş renkli değildi diğerleri gibi ondan vallaha bak espri yapmıyorum :))

Bana da farklı geldi. Ben zaten Beşiktaşlı doğdum ama tabi katmerleyen, bende Beşiktaşlı olma bilincini ateşleyen sebepler var.Şöyle ki;

Beşiktaş dendi mi akla hemen mütevazilik geliyordu, daha ben küçükken belki de daha önceden "halkın takımı" deniyordu. Fener paso para harcar, parasıyla bi şeyler yapmaya çalışırdı, GS ise malum maçlardan(Malatya-Denizli, Ankaragücü) dolayı şaibeyle anılıyordu. Ve biz o zaman şampiyonluğun herşey demek olmadığını öğrenmiştik. Filmlerde de Beşiktaşlı, delikanlı tipleme olarak gösterilirdi.

Ayrıca Beşiktaşlı sonuca bakmıyordu. Öyle bugünkü kadar kolay değildi "kötü günde de takımının yanında olmak" Şimdi önüne gelen, 3-5 bini bulan takımını yalnız bırakmadı oluyor. Gaste(!)ler istediğini yazıp çiziyor, tv ler diğer takımlara ayıp olmasın diye bir takımın maçlarında tribün sesini bile kısıyor(hangi takım bilin bakam) Aslında benm bir tezim var. Bir takımın, taraftarın büyük olduğunu anlamak istiyorsanız, takımının iyi olduğu ve kötü olduğu dönemlerdeki taraftar sayısına bakacaksınız. Fark büyükse, o taraftar hikayedendir.

Bunların dışında ben Beşiktaş ı Osmanlı ya, rakiplerini de tezgahta usta Avr.lılara benzetiyorum. Hem bi naneden anlamaz, hem de olmıycak işler üstüne kalır ve asıl sorumlular, suçlular göğüs gere gere dolaşır.

Neyse... uzadıkça uzuyor

• çerkez çok dertli gördüm
    seni takma kafana ve bazı gerçekleri kabullen artık medya soytarıları türkiyde de iki büyüğe oynuyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: vendeta

çerkez çok dertli gördüm
    seni takma kafana ve bazı gerçekleri kabullen artık medya soytarıları türkiyde de iki büyüğe oynuyor

Birader, biz gerçekten büyük olmasaydık, bugün onların istediği gibi gs ve fb olacaktı sadece. Yıllardır istedikleri mevzu bu. Çünkü Beşiktaşlı kaz gibi yolunamaz, o zaman onlar için bir kayıbız. İşlerine yaramayanı da napacaklar. İşte böyle düşünüyorlar ama biz de bu taraftar olduğu sürece bi b.k yiyemezler

• amcam istedi fenerli olayım
    dayım istedi cimbomu tutayım
    hepsine inat Beşiktaşlıyım
    dayımında amcamın da ..
  • 10*0 a.demir galibiyetinden sonra
  • quote:

güzel konu

bana farklı gelmişti beşiktaş renkli değildi diğerleri gibi ondan vallaha bak espri yapmıyorum :))

o zamanlar renksizdi sonra renklendi
    'delikanlı adam renkli takım tutmaz'pankartı önünde kırmızı formayla oynayan beşiktaş acaip bir durumdu

çerkez sana gelince bu taraftar konusu sende kompleks olmuş iyi günde kötü günde kimin taraftarı sahip çıkıyor başkanınız(serdar bilgili) canlı yayında açıkladı .....

nasıl fenerli olmama gelince hatırlamıyorum çünki olunmaz doğulur.......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kfysayk -- 25 Eylül 2005, 16:10:54 >

• babam sağolsun küçükken 3-4 yaşlarındayken babam hep 'o sarı kırmızı giyen takımın dikdörtgen kutuya gol attığında' sevinirdi bende onunla
    bu yaşta böyle düşünceler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phoneix TUR -- 25 Eylül 2005, 16:09:08 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: HaLiL_oZT

quote:

heheh :) olmaz takım değiştirmek lazım acele koyu sarı takım varmıki :)

beşiktaştada kırmızı yok ama kırmızı formayla çıktıkları zaman da oldu sarı nın koyusuda olur sonuçda sarı

bu çok saçma oldu bizim eski rengimiz kırmızı ....
  • eniştem sağolsun fenerliyim
  • valla benide kimse bjk li yapmadı doğuştan bjk lilik bu olsa gerek 4 yaşında bjk nini 11 ini tyam kadro sayabilen varmıydı içinizde ? işte benimki böle bir tutkunluk ve gittikçe dozajı artıyor.
  • Doğuştan Cim bom bom hiç değişmedi fikrim nede renklerim

Babamda galatasaraylıdır...............
  • Benim babam annem ve diğer akrabalarım takım tutmazdı, etrafta değişik takımları tutan bir sürü arkadaşım vardı. bende kendime bir takım seçmeliydim, o zaman (bu ilk okul 3 sıralarındayken oluyor) tercüman gazetesinin spor ansiklopedileri vardı, açtım dört büyüklerin hepsinin tarihini okudum, doğrusu Fnerbahçenin tarihi beni büyüledi o zaman Fenerbahçeli olmaya ve bu büyük tarihe sahip büyük camianın bir parçası olmaya karar verdim.

Şimdi Allah'a şükrediyorum, iyiki Fenerbahçeli olmuşum. çok mutluyum çokkkkkkkk
  • Nasıl FBli oldugumu hatırlayamayacak bir yaştaydım. ama annem söyler hep Fb nin maçı oldugunda pür dikkat tv ye bakarmışım. Hiç bişey anlamadıgım halde. (3-4 yaşlarındayken)
    Bi de anlamadıgım bişey var. hangi takımı tuttugumu soranlar genelde hemen ardından baban hangi takımı tutuyor diye sorarlar. Gs diyince de "nasıl yani bana gsli sen nasıl FB li sin" derler.
    BABAMIN KANI BOZUKSA BEN NAPAYIM
  • quote:

Orjinalden alıntı: alpyanar

Nasıl FBli oldugumu hatırlayamayacak bir yaştaydım. ama annem söyler hep Fb nin maçı oldugunda pür dikkat tv ye bakarmışım. Hiç bişey anlamadıgım halde. (3-4 yaşlarındayken)
    Bi de anlamadıgım bişey var. hangi takımı tuttugumu soranlar genelde hemen ardından baban hangi takımı tutuyor diye sorarlar. Gs diyince de "nasıl yani bana gsli sen nasıl FB li sin" derler.

• renklerine aşık olmuştum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi novamax12 -- 26 Eylül 2005, 11:21:01 >
  • haksız mıyım abi
    quote:

quote:

Nasıl FBli oldugumu hatırlayamayacak bir yaştaydım. ama annem söyler hep Fb nin maçı oldugunda pür dikkat tv ye bakarmışım. Hiç bişey anlamadıgım halde. (3-4 yaşlarındayken)

• haklısın hoca
    quote:

haksız mıyım abi
    quote:

quote:

• Ailemin hepsi fenerli ama ben aradan cıktım ve küçük yaşta bjk li oldum zaten tarihini de okuyunca iice aşık oldum renklere
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.