Şimdi Ara

Nasıl popüler olunur? [Her ortamda (Okul,Face,Dışarda vb..)]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
2
Favori
38.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• sigara içerken fotoğraf çek
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.cans

sigara içerken fotoğraf çek

Nargile de olur.
  • Ciddi yorumlar beyler.
  • Çekingen olursan popüler olamazsın, girişimci olman lazım. Ne çok girişimci, ne çok çekingen olucaksın. Tam ortasını bulman lazım. Tam ortasını bulamazsan hiçbir işe yaramaz. Utangaç olmaman lazım ama yeri geldiginde utangaç tavırlar sergilemen lazım. "Erkekler aglamaz" gibi tabulara inanmaman lazım. Yeri geldiginde aglaman yeri geldiginde gülmen lazım. Çok cıvık olmaman lazım. Yerli yerinde, güzel espriler yapman lazım. Dinlediğin müzikler ve eğer okuyorsan şiir çok önemli.

aklıma bu kadar geldi :/

ekleme : altta yazmış arkadaş, popüler olmak için kasarsan popüler olamazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ss4Gogeta -- 5 Haziran 2011; 15:42:57 >
  • herkesin bir başkası olmaya çalıştığı bu dünyada kendin olma cesaretini göstererek...
  • kollarda jilet izi, elde ot, kafada faça bunları yap şehrin en popüleri olursun.
  • moonwalk
  • sigara içtiğin fotoğrafta bir yerde sigara içmek yasaktır yazsın böyle daha güzel
  • popüler olayım dıye kasarsan dahada kotu olursun kanımca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ss4Gogeta

Çekingen olursan popüler olamazsın, girişimci olman lazım. Ne çok girişimci, ne çok çekingen olucaksın. Tam ortasını bulman lazım. Tam ortasını bulamazsan hiçbir işe yaramaz. Utangaç olmaman lazım ama yeri geldiginde utangaç tavırlar sergilemen lazım. "Erkekler aglamaz" gibi tabulara inanmaman lazım. Yeri geldiginde aglaman yeri geldiginde gülmen lazım. Çok cıvık olmaman lazım. Yerli yerinde, güzel espriler yapman lazım. Dinlediğin müzikler ve eğer okuyorsan şiir çok önemli.

Evet hocam anlıyorum fakat bu dediğini yazın pek yapamam. Okulda olucak iş dediğin yada başka bir yerde. Facebook gibi ortamda nasıl popüler olunabilir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A1D77A97F -- 5 Haziran 2011; 15:43:48 >
  • şaka yaptığğımızı mı sanıyorsun?

• Aklıma şu geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: en birinci ben oldum

moonwalk

2011 de

Face de kulağına parıltı falan yap,aynaya bakarak şuh pozlar ver dene çalışıyor face onaylı %100
  • Facebook'ta trollük yapıyorum hatta birgün duvarımı kapamıştım kapadığım gün 3-5 sormuştu neden kapadın diye falan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qnlll

quote:

Çekingen olursan popüler olamazsın, girişimci olman lazım. Ne çok girişimci, ne çok çekingen olucaksın. Tam ortasını bulman lazım. Tam ortasını bulamazsan hiçbir işe yaramaz. Utangaç olmaman lazım ama yeri geldiginde utangaç tavırlar sergilemen lazım. "Erkekler aglamaz" gibi tabulara inanmaman lazım. Yeri geldiginde aglaman yeri geldiginde gülmen lazım. Çok cıvık olmaman lazım. Yerli yerinde, güzel espriler yapman lazım. Dinlediğin müzikler ve eğer okuyorsan şiir çok önemli.

Evet hocam anlıyorum fakat bu dediğini yazın pek yapamam. Okulda olucak iş dediğin yada başka bir yerde. Facebook gibi ortamda nasıl popüler olunabilir ?

Aynı şeyler geçerli. Zaten bi kere adın duyulursa önünü alamazsın.
    facebook'ta paylaştıgın şeyler ve fotoğrafların çok önemli. 2-3 tane güzel fotoğraf çekil, koy onları face'e.
    gidip de damar şeyler paylaşırsan, pek takmazlar seni. damar takılmamaya bak. facebook'la ilgili pek tavsiye veremicem malesef :/
  • kendini yak
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: qnlll

quote:

Aynı şeyler geçerli. Zaten bi kere adın duyulursa önünü alamazsın.
    facebook'ta paylaştıgın şeyler ve fotoğrafların çok önemli. 2-3 tane güzel fotoğraf çekil, koy onları face'e.
    gidip de damar şeyler paylaşırsan, pek takmazlar seni. damar takılmamaya bak. facebook'la ilgili pek tavsiye veremicem malesef :/

Tamam hocam sağolasın :) Ekledim bu arada facebookta.
  • ayağını yak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fαirytαle

Aklıma şu geldi
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.