Şimdi Ara

Nasıl Para Kazanıcaz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 8
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 37 dakika
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • naynbol (2 mesaj) Guest-1F943E7C5 (1 mesaj) BenYoruldumHayat (1 mesaj) dünyadünya (1 mesaj) zerenerhan (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4 mesaj) Mobil (1 mesaj) (3 mesaj) (1 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Göreve yeni başlamış ablanız olarak bittik diyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

|
    |
  • Ne görevi

• Kriptooo

• Bime basvur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bi yerden başlamak gerek. ben daha iş bulamadım ama son 2 ayda oturduğum yerden 2000 liradan fazla para kazandım. şahsen taş atıp yorulmadan aldığım için 2000 liraya az diyemedim :) kaldı 400 lira ama :)

• Ne işle meşgulsünüz

• Nasıl kazandın hocam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Koleksiyon yapıyorum. Model araba koleksiyonu. Aslında bu işe zevk yani hobi olarak girdim fakat son zamanlarda modeller aşırı değerlenmeye başladı. Elimdeki modellere artı olarak, dolap, letgo gibi uygulamalardan ucuza araç düşürmeye çalıştım. Bir tane annenin, zamanında çocuğuna alıp oynattığı daha sonra oynamadığı oyuncağı 20 TL'den koyduğunu farkedip aldım. Aslında o bir koleksiyon malzemesi. Aldıktan sonra iyice piyasanın durumuna göz atıp 20 liralık aracı 170'e sattım. Şuana kadar elimden 20'den fazla araç geçti, düşün artık o kâr aralığını  

Biraz daha yeniye bakmak gerekirse, daha alalı 1 hafta olmayan modelim, piyasada bir anda 510 liraya fırladı. 500-550 civarı geziyor. Halbuki ben 350'ye almıştım. Hal böyle olunca bi nevi küçük galeri işi gibi oldu. Keşke 500 değilde, 100'e satılsa herkes hobi olarak alsa ama yapacak birşey yok maalesef.

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.