Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

NASIL OLUYOR ANLAMADIM..BİRİ YARDIM ETSİN..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
106
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> NASIL OLUYOR ANLAMADIM..BİRİ YARDIM ETSİN..
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    47 Mesaj
    YA ARKADAŞLAR KAMERAYI İ LİNK KABLOSUYLA ANAKARTA BAĞLADIM BAZEN GÖRÜYOR BAZEN HİÇ GÖRMÜYOR.SONY DV KAMERA DİYE GÖRÜNCE DE HERHANGİ BİR PROGRAM SEÇ DİYOR , SECİYORUM ÖYLECE KALIYOR.BU İŞTEN ANLAYAN ARKADASLAR YARDIM ETSİN LÜTFEN...

|
    |
    YOK MU BU KONULARDA BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLAR...
    |
    |
    Kamerayı bilgisayara tanıtığın cd'yi kullanarak tekrar yüklemeni öneriyorum. Ayrıca kameranın kullanım klavuzunda bu konuda uyarılar ve öneriler olup olmadığına bak. Bunun dışında PSU'nun kaç watt olduğunu ya da kasanı falan biliyorsan yardımı olur PSU sınırdaysa kamerayı kaldırmıyor ve oraya giden bağlantıyı direkt kesiyor olabilir ya da bağlantı noktalarında temassızlık olabilir. Ne bileyim pek çok şey mümkün...
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: thunderwatcher

Kamerayı bilgisayara tanıtığın cd'yi kullanarak tekrar yüklemeni öneriyorum. Ayrıca kameranın kullanım klavuzunda bu konuda uyarılar ve öneriler olup olmadığına bak. Bunun dışında PSU'nun kaç watt olduğunu ya da kasanı falan biliyorsan yardımı olur PSU sınırdaysa kamerayı kaldırmıyor ve oraya giden bağlantıyı direkt kesiyor olabilir ya da bağlantı noktalarında temassızlık olabilir. Ne bileyim pek çok şey mümkün...
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
son dakika
üniversite
Masal
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.