Şimdi Ara

Nasıl Kurtulacağım Bu LocalStrike'dan? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
62.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: can426

Çok teşekkürler

Yüzyılın Hortu
  • eyw kardeş mozilla da dediğin config çalıştı sağol düzeldi
  • Arkadaşlar Google chrome için halen bir çözümü yok bulamadım? regeditten hepsini sildim anasayfayıda değiştirdim yok. her seferinde anasayfayı kendisi ayarlıyor silmeme rağmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahmat_78

Arkadaşlar Google chrome için halen bir çözümü yok bulamadım? regeditten hepsini sildim anasayfayıda değiştirdim yok. her seferinde anasayfayı kendisi ayarlıyor silmeme rağmen.

calistir a msconfig yaz enterla,2 program var baslangicta isaretli onlarin isaretini kaldir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkolog

quote:

Orijinalden alıntı: sahmat_78

Arkadaşlar Google chrome için halen bir çözümü yok bulamadım? regeditten hepsini sildim anasayfayıda değiştirdim yok. her seferinde anasayfayı kendisi ayarlıyor silmeme rağmen.

calistir a msconfig yaz enterla,2 program var baslangicta isaretli onlarin isaretini kaldir

yok dostum msconfig'de açık olan bir kaç şey var onlarda zaten virüs programı ile atinin programı, onunla ilgilide hiç birşey yok.
  • Chrome için Anahatar > Seçenekler > Uzantılar > New Tab Redirect bu seçeneğin altına seçenekler var tıkla en üstte My new tab page should show this URL: yazısı var değiştir Save butonuna bas oldu bitti :)
  • Çok işime yaradı
  • Google Chormede ben kurtuldum sağ ustteki ingiliz anahtarına tıklayın > araçlar > Uzantılar orda Local strikeyi göreceksiniz kaldırın sonra google chromeyi kapatıp açın bitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: okanbig

Google Chormede ben kurtuldum sağ ustteki ingiliz anahtarına tıklayın > araçlar > Uzantılar orda Local strikeyi göreceksiniz kaldırın sonra google chromeyi kapatıp açın bitti

teşekkürler

mesajınızı 2009 yılının 31 ağustos una iletiyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: xsmtx

Chrome için Anahatar > Seçenekler > Uzantılar > New Tab Redirect bu seçeneğin altına seçenekler var tıkla en üstte My new tab page should show this URL: yazısı var değiştir Save butonuna bas oldu bitti :)

İşe yaradı sağol arkadaşım ;)
  • quote:

Chrome için Anahatar > Seçenekler > Uzantılar > New Tab Redirect bu seçeneğin altına seçenekler var tıkla en üstte My new tab page should show this URL: yazısı var değiştir Save butonuna bas oldu bitti :)

süpersin hocam sonunda bende kurtuldum bu beladan teşekkürler
  • Çok teşekkür ederim arkadaşlar.
    Hem rededit'ten hemde about:config'den sildim.
    Tekrar teşekkür ederim.
    Birde bu sanırım wordpress sitelerime virüs gönderiyordu.
  • Konu yine hortlayacak ama chromede işe yarıyor ve konunun her sene hortlaması dileğiyle hoşçakalın
  • arkadaşlar şimdi çok geç olucak ama şimdi 15 dk dır uğraşıyorum pc ile lacalstrike kafamı bozdu iyice chrome için çözümü anlatıcam sırf yardımcı olabilmek için şimdi üye oldum tel aktifleştir falan falan neyse şimdi
    1.adım: ayarlar>görünüm>anasayfa düğmesini göster in altındaki değiştir butonuna tıklayıp yeni sekme sayfası kullan diyoruz

2.adım: aynı yerdeki başlangıç seçeneğinde belirli sayfayı yada sayfaları açın seçeneğinin yanındaki sayfaları ayarla bölümünden localstrikeyi kaldırıyoruz

3.adım: aynı yerdeki arama seçeneğinde arama motorlarını yönet e basıyoruz localstrike ı kaldırıyoruz 2 tane olması lazım ikisinide kaldırıyoruz

4.adım : araçlar>uzantılar kısmından localstrike eklentisini siliyoruz

5.adım : tekrar uzantılar bölümünden New Tab Redirect te olan seçeneklere basıyoruz ve oraya istediğimiz urlyi yazıp kaydedebilirsiniz bu kadar kendim uğraşarak yaptım tamamen her hangi biyerde okuyara yapmadım ve umarım işinizi görür çıldırmayın diye girip yardım etmek istedim okadar :)

• chrome da kurtılamayanlar için;
    ayarlar sonra uzantılar ordaki isimsiz bilmediklerinizi çöp kutusu işaretine basarak kaldırın bu kadar...
  • hort.bende kurtuldum.kurtulan herkeze geçmiş olsun
  • quote:

;) Kesin sonuç.. Teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pibi Ayıcık

Arkadaşlar,ben cs oynamak için sxe yüklüyordum her gelene next,confirm diyordum fark etmeden local strike ı arama motoru yapmışım.Ancak artık google da görsellerdeki resimleri tam boyutlu olarak göstermiyor.Metallica.com dediğimde search in localstrike falan çıkıyor...sXe yi kaldırıp tekrar yükledim olmadı eklentilerden localstrike ı sildim olmadı nasıl kurtulacağım?

Yüklerken azcık okumayı denesen başına gelmiyecek orda kocaman harflerle local strike yi indir ve kur diyor sen hemen devam tuşuna abandığın için sonuç bu :D.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.