Şimdi Ara

Nasıl kız arkadaşım olacak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaş 22 hiç olmadı bugüne kadar. Sebebi tipsizlik değil özgüvensizlik. Sakın demeyin yakışıklı adam özgüvensiz olmaz falan diye. Yakışıklı olduğumu söylemiyorum zaten ama tipsiz de değilim. Tipimden memnunum. Arkadaş ortamım yok sürekli evdeyim arada yürüyüşe çıkarım. Bir becerim yok bir spor dalında veya başka bir konuda başarılı olamıyorum. Beceriksizim galiba. İnsan ilişkilerim kötü. Çekingenim çok fazla. Ne yapıcam bilmiyorum dışarıda o kadar güzel kızlar var ki moralim bozuluyor her gördüğümde. Özgüvensizliğimi yenmek için terapiye gidiyorum biraz faydası oldu ama yeterli değil. Gerçi daha yeni başladım ama terapi yanında başka şeyler de yapmam gerekiyor. Spora başlamayı düşünüyorum. Benim durumumda olan var mı siz neler yapıyosunuz? Tavsiyeleriniz nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• https://www.youtube.com/watch?v=SNbcCu1M4c4&feature=youtu.be

İngilizcen varsa şu kel abimiz açıklıyor

• temmuzda yaş 24 olacak benimde hiç sevgilim olmadı 2013-2019 arası aşırı olmasada kilolu bakımsız biriydim 2 yıldır sporla filan tipi toparladım epey bakan kız filanda oldu ama çok utangacım/çekingenim ya  

tabi bunda işsiz olmam parasız olmamında etkisi var  

• Hayat güzel , kaybedeceğin hiçbir şey yok neyden korkuyorsun reddedilmekten mi ? Kimse tepene binmiyor emin ol

• Önce bi terapi yap sonra bakarsın

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Herkesin olacak diye bir kaide yok

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bu forumda bunu söyleyen çok insan var. alayınız aynı kabileden falan mısınız?

trollemeyi kesin artık yemiyoruz bu saçmalıkları. neymiş 22 senede 1 tane bile sevgilisi olmamış bababababa.

• işe gir açılırsın

• quote:

Orijinalden alıntı: israiloglu

Bu mesaj silindi.

yapan yapıyor

• zamanı gelince olur ama o zamanı kendin oluşturman gerek. çalışıyorsan iş yerinde falan bulabilirsin. bu işler belli olmaz. arabayla ışıkta beklerken arkadan çarpan kadın şöförle evlenen bile gördüm

• Sosyal medyadan tanışmaya çalış

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.