Şimdi Ara

nasıl kilo alırım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar, lise 2 öğrencisiyim boyum 1.67 kilom 46. gelen geçen bana kilo al çok zayıfsın falan filan diyor, aile hekimimize sordum neden böyleyim diye , metabolizmamın hızlı olduğunu söyledi, nasıl kilo alabilirim? spor salonuna gitme imkanım yok, evde yapapabileceklerim aletsiz şınav,mekik gibi hareketler ve 2 tane 2 kglik dambıl var o kadar. öneriler?

• basit bir soru sormuştum kimse yokmu
  • az yiyerek
  • Aile hekimin neye göre metabolizman hızlı olduğu kanısına vardı test ölçüm felan ?

Karbonhidrat ağırlıklı beslen pilav makarna tarzı şeyleri normalde 1 tabak yiyorsan 2 tabak ye artık zorlayarak farkı görürsün genelde yatmadan önce olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok çiğnemeden yut. Sürekli abur cubur ye. Fast food bolca tüket. 1 yıla 66kg olursun. Ve seni kalıplı gösterir.

• OdellBeckhamJr kullanıcısına yanıt
    sonra da yağ tulumu olayım değil mi abiciğim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cndnlrr

Aile hekimin neye göre metabolizman hızlı olduğu kanısına vardı test ölçüm felan ?

Karbonhidrat ağırlıklı beslen pilav makarna tarzı şeyleri normalde 1 tabak yiyorsan 2 tabak ye artık zorlayarak farkı görürsün genelde yatmadan önce olsun.

kilo alamadığımı söyledim( aslında çok yemek yemem ), direk normaldir metabolizman hızlıdır dedi, test ölçüm yapmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: OdellBeckhamJr

Çok çiğnemeden yut. Sürekli abur cubur ye. Fast food bolca tüket. 1 yıla 66kg olursun. Ve seni kalıplı gösterir.

fat ass olur kısaca
  • Yapabildiğince spor yap ve karbonhidrat alımını arttır. Günde 2 tane muz, yaklaşık 500-600 gram pilav ( pişmiş hali ) yersen kilo alamaman gibi bi durum olamaz :) Protein alımına da dikkat etmen lazım tabii ki kas geliştirmek istiyoruz sonuçta göbek değil :)
  • Ekipmansız olarak evde ilerliyemezsin. Çok yersen yağlanırsın. Kaliteli şekilde kilo almak istiyorsan ya solan yada sağlam ekipman lazım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.