Şimdi Ara

nasıl kayıt dondurulur?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
19.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • üniversite 1. sınıftayım kayıt dondurmak istiyorum nasıl dondurabilirim? sınava tekrar hazırlanacağım

edit: açıklama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.a.a.N -- 7 Mart 2010; 22:22:08 >

• Üzüldüm.Keyfi bir şey değildir elbette bu kararınız.

Bildiğim kadarıyla sağlık vs gerekçesi gösterilerek kayıt dondurabiliyorsunuz.

Sorun nedir özel değilse paylaşabilir misiniz.Bir de hangi üniversite.Araştırayım sizin için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M e t i n

Üzüldüm.Keyfi bir şey değildir elbette bu kararınız.

Bildiğim kadarıyla sağlık vs gerekçesi gösterilerek kayıt dondurabiliyorsunuz.

Sorun nedir özel değilse paylaşabilir misiniz.Bir de hangi üniversite.Araştırayım sizin için.

sorun bölümümden memnun olmamam. tercih hatası yaptım bana çok ters bi bölümdeyim. mutlu değilim. tekrar hazırlanmayı düşünüyorum. osmangazi üniversitesi'ndeyim
  • Harcı yatır, okula gitme

Kayıt dondurunca da bildiğim kadarıyla harç yatırılıyor. ( O yüzden pek bir farkı yok gibi )

Bence sen en iyisi böyle forum köşelerinde cevap arayacağına, Yarın bir öğrenci işlerine git sor,
    Başka bir ildeysen de telefonla ara sor ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cefucsa -- 7 Mart 2010; 22:27:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cefucsa

Harcı yatır, okula gitme

Kayıt dondurunca da bildiğim kadarıyla harç yatırılıyor. ( O yüzden pek bir farkı yok gibi )

Bence sen en iyisi böyle forum köşelerinde cevap arayacağına, Yarın bir öğrenci işlerine git sor,
    Başka bir ildeysen de telefonla ara sor ...

"forum köşelerinde" sormamın nedeni arkadaş olarak gördüğüm dh ortamına danışmak. tabi öğrenci işlerine soracağım ama önce bi fikir almak istiyorum
  • bu kararında geç kalmışsın arkadaşım sene başında bizimde bir arkadaşımız dondurdu ancak binbir zorlukla üniversite neler istemedi neler fakirlik belgesi mal varlığı belgesi sağlık raporu vs vs vs üniversiteler sıcak bakmıyolar bu dondurma olayına ama en mantıklısı harcı yatır okula gitme harc yattıktan sonra kaydını silemezler bu sene öss de birşey yapamasssan yada diğer sene gider 1. sınıftan yine başlarsın ama ders kaydı olayına dikkat et bazı üniversitelerde ders kaydı yapmassan harç yatırsan dahi kaydını düşüyorlar aman diyim ha
  • muhtardan fakir belgesi alıp okuyacak durumum yok diye dilekçe yazıp kaydını donduruyorsun. Bizzat tarafımdan yapılmıştır garantilidir.
  • öğrenci işlerinde girdikten sonra ilerde sol tarafta serpil hanım var ona sorman gerekiyor Bende ogüdeyim ve geçen gün kayıt dondurdum ordan biliyorum.Eğer kafana takılan bişey varsa özelden sorabilirsin bana..Hangi belge alman gerektiği konusunda filan..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adalet -- 7 Mart 2010; 23:14:32 >
  • Dün,bölüm başkanımızın masasında gördüm okudum çaktırmadan,maddi yetersizlikten dolayı kaydımı dondurmak istiyorum gereğini arz ederim şeklince yazı vardı,böyle bişey yapabilirsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.