Şimdi Ara

Nasıl gözümden kaçmış dediğiniz dizi? (Benim ki; Banshee)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
6
Cevap
0
Favori
527
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Diziler >> Dizi Genel >> Nasıl gözümden kaçmış dediğiniz dizi? (Benim ki; Banshee)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    325 Mesaj
    ****** Banshee .... Tek kelimeyle nasıl gözümden kaçmış dediğim bir dizi. Bu forumda tavsiyeyle başladım hayran kaldım.

Kısaca konusu;

Ülkenin en azılı hırsızları arasında gösterilen Anthony yakalanmış ve hapse mahkûm edilmiştir. On beş sene sonra özgür bırakıldığında ise yapmak istediği ilk şey yakalandıkları soygunda çaldığı pırlantaları ve onun on beş yılına mal olan hatayı gerçekleştiren ortağı İvana’yı bulmaktır. Geçen süre boyunca ortağı isim ve meslek değiştirip aynı zamanda bölge başsavcısı ile evli olduğundan, bu durum sandığı kadar kolay olmayacaktır.

Banshee dizisi klasik vahşi batı yapımlarını modern zamanlara uyarlayarak aksiyon, şiddet ve suç öğelerini harmanlamayı başarmış. Eski bir haydutun içinde bulunduğu kanunsuzluklar kasabası Banshee’de yaşadığı süre boyunca karakterindeki değişimler ve çevre ile etkileşiminin oldukça başarılı şekilde yansıtıldığı yapım, seyircileri izleme keyfi açısından tatmin eden özellikler arasında.

David Schickler ve Jonathan Tropper’ın yapımcılığını üstlendiği Banshee, Rus Blackwell ve Hoon Lee gibi isimlerin oyunculuk tecrübeleri ile de daha üstün bir noktaya taşınıyor. Esrarengiz cinayetler, çözülemeyen sırlar ve dur durak bilmeyen aksiyon öğelerinden hoşlanan seyircilerin bu diziyi bir an önce izlemeleri gerekiyor.

|
    |

• Yüzbaşı
    325 Mesaj
    Banshee tarzı dizi önerileri bekliyorum , tecrübeli arkadaşlardan . Teşekkürler.
    |
    |
    Selam,
    Ray Donovan'ı da sevebileceğini düşünüyorum.
    |
    |
    The Killing çok beğenilmiş, izleme listeme ekledim.
    |
    |

Teşekkürler öneri için, sıraya aldım.
    |
    |
    ucak2004 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
canlı radyo dinle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,227
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.