Şimdi Ara

Nasıl Derece Yapılır?(LYS'de ilk 10k gelsin) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
12
Favori
12.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: blacktox55

quote:

Orijinalden alıntı: Ricked

YGS 18k'dan LYS ile 5k'ya çektim, hatta ham puanda 4000 küsür olan var. Önemli olan LYS.

Biraz taktik,strateji verir misin? Ne aralıklarla neyi tekrar ettin,ne yedin,ne içtin,günde ortalama ne kadar çözdün,ygsye kaç ayını ayırdın,not tuttun mu kendi başına çalışırken,not tuttuysan ne aralıklarla çalıştın notlara ? Tekrar ettiğin konuları daha sonra tekrar ettin mi ? Böyle sorularımı cevaplarsan çok sevinirim.

Öncelikle bilmen gereken herkesin çalışma stili farklı. Ama temel olarak söyleyeceğim şey konuları anlayarak gitmen. Çünkü bir sürü konu var, tabiki tekrar yapıcaksın ama sürekli sürekli eski konulara dönmemek için çok iyi anlayarak git.

• quote:

Orijinalden alıntı: kabukk1

quote:

Orijinalden alıntı: kasva0X

aynen.açtığın başlığa göre ben şimdi sana tavsiye veremem kardeşim çünkü 15k oldum.ancak lys sonrasında burada olursan 8k.olarak tavsiyelerimi alabilirsin.ve belkide şuan ygsde 5k olup lys sonrasında 20kya düşen bir kişinin tavsiyelerinden daha doğru olabilir benimki

Kaç oldu

bu ne tam anlayamadım. lys öncesinde yazdığm yazı galiba. eğer öyle ise 22k oldum:) 3.seneye kalmaya karar verdim.
  • quote:

quote:

quote:

aynen.açtığın başlığa göre ben şimdi sana tavsiye veremem kardeşim çünkü 15k oldum.ancak lys sonrasında burada olursan 8k.olarak tavsiyelerimi alabilirsin.ve belkide şuan ygsde 5k olup lys sonrasında 20kya düşen bir kişinin tavsiyelerinden daha doğru olabilir benimki

Kaç oldu

bu ne tam anlayamadım. lys öncesinde yazdığm yazı galiba. eğer öyle ise 22k oldum:) 3.seneye kalmaya karar verdim.

Hayırlisı olsun :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kaç oldu

Hayırlisı olsun :)

aynen aynen. pek üzülmedim yani hayırlısı böyleymiş dedim.inşallah seneye olur.5k hedef koydum da 14kda kalsam yeter.
    senin gayet iyiydi heralde kardeşim görmüş gibiyim sonucunu.yanlş hatırlamıyorsam 1600müydü neydi:)

• ben bu sene bu sınav illetinden kurtuldum. ygs ye lysden daha fazla çalışdım ama asıl basarı lys de geldi. 9700 lerden 4800 lere çektim. ygs de fazla kasman gerek yok sadece sınav anında heyecanına ve zamanına kontrol edersen rahtlıkla 10 bine girersin.(bu da kolay olmuyor tabiki). benm tavsiyem lys çalışmasında önce fizik sonra kimya en son biyolojiyi bırak çalıştığın konular daha akılda kalıyor. ben biyolojideki sistemleeri 1 hafta kala bitrdim. her seyden önce bol bol deneme çöz.birde alabildğin kadr farklı yayınlardan al.konu anlatım için körfez iyi tam müfredata göre (özelikle biyolojisi) soru içinde FEM derim tam ayarında ne kolay ne zor.

MATEMATİK 12 İÇİNDE GİRAY KÜÇÜK yayınları var her konu için dergileri var.

kolay gelsin dostum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: blacktox55

quote:

YGS 18k'dan LYS ile 5k'ya çektim, hatta ham puanda 4000 küsür olan var. Önemli olan LYS.

Biraz taktik,strateji verir misin? Ne aralıklarla neyi tekrar ettin,ne yedin,ne içtin,günde ortalama ne kadar çözdün,ygsye kaç ayını ayırdın,not tuttun mu kendi başına çalışırken,not tuttuysan ne aralıklarla çalıştın notlara ? Tekrar ettiğin konuları daha sonra tekrar ettin mi ? Böyle sorularımı cevaplarsan çok sevinirim.

Öncelikle bilmen gereken herkesin çalışma stili farklı. Ama temel olarak söyleyeceğim şey konuları anlayarak gitmen. Çünkü bir sürü konu var, tabiki tekrar yapıcaksın ama sürekli sürekli eski konulara dönmemek için çok iyi anlayarak git.

Eyvallah,sağolasın hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Philophobia

Ygs 25k---> lys9k

Baya iyi senin de.Tebrik ederim ve stratejin neydi öğrenelim.
  • Şu konunun yenisi açılsa düzgün bir şekilde çok tutar bence . Hem de bilgi kirliliği önlenmiş olur.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.