Şimdi Ara

Nasıl bu kadar zenginler?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Adayların hepsi halka yakınlıktan bahsediyor Ekmeleddin İhsanoğlunun : Kendine veya eşine ait, miras ve satın alma yoluyla İstanbul’da 9 daire, 1 adet 2006 marka Opel Vectra otomobil ve banka hesaplarında 240.427 TL ve 3.596.304 dolar.

R.Tayyip Erdoğanan'ın : Güneysu-Dumankaya Köyü’nde 2 bin metrekare arsa (Maliyeti 10 bin TL), binek otomobil (Maliyeti : 234.080 TL), banka hesaplarında toplam 4 milyon 404 bin 192,13 TL, 200 bin dolar ve 500 bin TL alacak.

Selahattin Demirtaş biraz daha fakir :) onun da Diyarbakır’da 260 bin TL değerinde ev, Diyarbakır’da 100 bin TL değerinde hukuk bürosu olarak kullandığı büro, parti çalışmalarında makam aracı olarak kullanılan iki adet Audi marka otomobil ve Skoda marka otomobil.

Ysk ya sunulan mal varlıkları bu şekilde.Hadi Demirtaş'ın ki normal gözüküyor.Ama diğerleri nasıl bu kadar para kazanmışlarki?

Erdoğan'ın iett de sıradan işçi olarak başlamadı mı hayata?Sonrasında belediye başkanlığı,millet vekilliği falan.Bunların maaşları o kadar da yüksek değil,en azından hesabındaki para bu şekilde birikecek bir para değil gibi geliyor bana.

İhsanoğlu ise bazı Türkçe eserleri arapçaya çevirmiş, 25 yıl İslâm Tarih, Sanat ve Kültür Araştırma Merkezi başkanlığı ve son olarak İslam İşbirliği Teşkilatı genel sekreterliği yapmış.10 milyon liraya yakın mal varlığı var.Bu işlerle uğraşan biri için fazla zengin değil mi?

Bunlar sadece kendi adlarına olan mal varlığı,ailelerine hiç girmedik.
    Şimdi soruyorum sıfırdan başlayan bu insanlar bu paraları nasıl kazanmıştır.Ticaretle uğraşmıyorlar,holding sahibi değiller ,fabrikaları falan yok ,iş adamı da değiller..Nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dharma Initiative -- 31 Temmuz 2014; 19:07:51 >

• Birader, bir kere bu meblağlar üzerinden neden yorum yapıyorsun ki ? Ekmeleddinle Demirtaşı bilemem ama Tayyipin malvarlığının bu olduğunu düşünmüyorsun herhalde ?
  • Tayyip Çaldı
    İhsanoğlu ailesinden de kalan vardır ayrıca çeviri de çok para var

Edit: Tayyip de Bizim vergilerimiz de var çaldığı para bu kadar değil milyarlari çaldı (bkz: oğlunun gemicikleri ve yolsuzluk)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferrari091 -- 31 Temmuz 2014; 19:21:22 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VICTOR 23

Adayların hepsi halka yakınlıktan bahsediyor Ekmeleddin İhsanoğlunun : Kendine veya eşine ait, miras ve satın alma yoluyla İstanbul’da 9 daire, 1 adet 2006 marka Opel Vectra otomobil ve banka hesaplarında 240.427 TL ve 3.596.304 dolar.

R.Tayyip Erdoğanan'ın : Güneysu-Dumankaya Köyü’nde 2 bin metrekare arsa (Maliyeti 10 bin TL), binek otomobil (Maliyeti : 234.080 TL), banka hesaplarında toplam 4 milyon 404 bin 192,13 TL, 200 bin dolar ve 500 bin TL alacak.

Selahattin Demirtaş biraz daha fakir :) onun da Diyarbakır’da 260 bin TL değerinde ev, Diyarbakır’da 100 bin TL değerinde hukuk bürosu olarak kullandığı büro, parti çalışmalarında makam aracı olarak kullanılan iki adet Audi marka otomobil ve Skoda marka otomobil.

Ysk ya sunulan mal varlıkları bu şekilde.Hadi Demirtaş'ın ki normal gözüküyor.Ama diğerleri nasıl bu kadar para kazanmışlarki?

Erdoğan'ın iett de sıradan işçi olarak başlamadı mı hayata?Sonrasında belediye başkanlığı,millet vekilliği falan.Bunların maaşları o kadar da yüksek değil,en azından hesabındaki para bu şekilde birikecek bir para değil gibi geliyor bana.

İhsanoğlu ise bazı Türkçe eserleri arapçaya çevirmiş, 25 yıl İslâm Tarih, Sanat ve Kültür Araştırma Merkezi başkanlığı ve son olarak İslam İşbirliği Teşkilatı genel sekreterliği yapmış.10 milyon liraya yakın mal varlığı var.Bu işlerle uğraşan biri için fazla zengin değil mi?

Bunlar sadece kendi adlarına olan mal varlığı,ailelerine hiç girmedik.
    Şimdi soruyorum sıfırdan başlayan bu insanlar bu paraları nasıl kazanmıştır.Ticaretle uğraşmıyorlar,holding sahibi değiller ,fabrikaları falan yok ,iş adamı da değiller..Nasıl?

Millet vekili maaşı ile 4 milyon TL tasarruf edebilmek...Helal ve alın teri ise sorun yok. 70 Milyon içerisin de bir kişi bile, eğer bu paralarda dolaylı da olsa benim hakkım var ise helal etmiyorum dese Ahirette o bile yeter. Sırf kul hakkına inanıp ama yine de kul hakkı yemekten insan kendini alamamışsa isterse cihan padişahı olsun Ahirette hesaptan kaçış yok.

• İnandigim şeyleri yazmadim buraya,YSK ya bildirilen net malvarliklarini yorumlamadan sormak istedim.bunlar bile normalde kazanilmasi zor meblağ lar.bunlari bile aciklayamiyorum kafamda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağlam çevren ve sınırsız yetkin olduğu sürece, doğru yerlere doğru yatırım yaparak herkes zengin olabilir. Atıyorum İBB başkanısın. Hizmet yapıyorum ayağına 10 binlik metrobüsü 100bine alırsın. Başbakanlık daha kolay. Örtülü ödenek diye bi dalga var onu 5e yakın iktidar kendine geçirmiştir.
  • bir ülkede 12 yıl başbakanlık yapıp mal varlığım bu olacaksa öyle ülkenin ta.adam yok pahasına yıllardır çekilmeyecek sıkıntılara katlandı.ülkeyi diplerden alıp buralara getirdi ve mal varlığına bak.inşallah tüm mal varlığı bu değildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayram_abi

bir ülkede 12 yıl başbakanlık yapıp mal varlığım bu olacaksa öyle ülkenin ta.adam yok pahasına yıllardır çekilmeyecek sıkıntılara katlandı.ülkeyi diplerden alıp buralara getirdi ve mal varlığına bak.inşallah tüm mal varlığı bu değildir.

Oğlum sana koyun bile demiyorum fazla yemin ederim ki fazla. Yani iltifat etmiş oluyorum sana istemeden. Avatar-mesaj ilişkisini bu kadar yakından görebiliyoruz gençler...
  • IgorStravinsky kullanıcısına yanıt
    değer mi yani 5 trilyon için bu kadar sıkıntıya?
  • quote:

değer mi yani 5 trilyon için bu kadar sıkıntıya?

Ya sen nasıl bi insansın ya? Lan oğlum adam çalsın diyosun ya.. Çalınan senin paran, benim param, halkın parası ya. Demin ki konuda tayyip "Emir komuta zinciri için gerekirse papaz kıyafeti giyerim." diyor sen altına "büyüksün uzun adam" yazıyorsun.. Ya bi araştır videonun tamamında belki başka bir şey demiştir? Ama yok, onu bile yapmadan herşeyiyle uzun adamınız çok büyük.. Koyunsun. Çünkü koşulsuz biat ediyorsun. Çalan insana, chp çalacağına bu çalsın diyorsun. Kimse çalmasın diyebildiğin zaman konuşalım..
  • IgorStravinsky kullanıcısına yanıt
    her şeyin bedeli var.öyle senin dediğin gibi bi dünya yok.anca masallarda olur.
  • quote:

Bi yerden başlamazsan ütopik düşünce olarak kalır tabi. Anca öyle şey olmaz demeyi biliyosunuz zaten..
  • Tayyibin daha neleri var.Bunlarin olacagini bildiginden aldigi arsa,araba,paralari çocuklarinin uzerine yapiyor.Mal beyaninda gorunmuyor.Capish ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Yazmayacaktım. Kendimi tutamadım. Arkadaş sen meraklıysan götür çocuğunun rızkını ver "Çalsın, bu kadar olacak dediğin" adamlara. Ama kimki benim hakkımı çalıyorsa Allah onun belasını versin. Bende özel sektörde çalışıyorum ve çalıştığım şirketin hesaplarına bakıyorum. Kimse bana çok çalışıyor çalsın demiyor. Kuruşu kuruşuna hesap veriyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zaten akp-cemaat çatışması o 500 bin'lik alacaktan çıktı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.