Şimdi Ara

[Nasıl bir ürün?] Samsung 27' Monitör (Full HD - Freesync - Quantum Dot - 144hz)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar bu monitör nasıldır,gidip canlı olarak gören var mı? 23,5" versiyonu vatanda satılıyodu zaten şimdide 27" olanı gelmiş ve tam aradığım monitör.4K için sistem toplayabilirim ancak bu monitörü alırsam yeni kasa almama gerek kalmayacak ve para bana kalacak

Model No : LC27FG70FQMXUF

[Nasıl bir ürün?] Samsung 27" Monitör (Full HD - Freesync - Quantum Dot - 144hz)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ethnicity -- 24 Ocak 2017; 17:41:38 >

• Monitörü bilmem ama ayak tasarımı çöp
  • Aga acil bilgi lazim monitor hakkinda hic bilgi yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir kaç haftadır bende monitör bakıyorum. Renkleri daha canlı olduğundan IPS yada PLS panel olan ama arada oyun oynarken de rahatsız etmeyecek bir monitör arıyorum. Bir çok monitör arasında gidip geldim. En son fiyatı da diğerlerine nazaran çok daha iyi olduğundan LG 29UM68 almayı düşünüyordum ama bu quantum dot monitörler gene aklımı karıştırdı. Sanıyorum şuan için sadece vatana geldiler. Biraz daha para verip bunlardan mı alsam diye düşünürüm oldum. 1ms ve tazeleme hızı olarak zaten daha iyiler. IPS yada PLS değiller ama görüntü anlamında pek de farkları olur mu olmaz mı? yoksa daha da mı iyiler? sRGB olarakda %125 ler yanılmıyorsam. Bir kaç gündür bende bu konuya bakıyorum ama bu monitörler hakkında pek bahseden çıkmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nomadik -- 12 Şubat 2017; 0:13:45 >
  • ben gidip gördüm o paraya alınacak monitör değil ekranı eğmişler az biraz renk vermişler o kadar ips e yakın ama pahalı
  • şu 144hz gsync monitörlerin fiyatlar düşşe biraz ne güzel olacak yıl olmuş 2017 hala 27inch 1080p ekran 1.800tl gerçi yaşadığımız ülkenin etkiside büyük bu durumda...
  • Monitor segmentine göre oldukça iyi. 144 HZ ve 1ms tepkime üstüne quantum dot teknolojisinin olması cazibesini arttırıyor. Bu basite indirgenecek bir görüntü teknolojisi degil! Tek eleştirim tasarımı için olabilir. Gameekstrada biraz daha uygun fiyata bulabilirsiniz.
  • Monitörü deneme imkanı buldum. Benim eski 2333T c-pva 8ms lik panelden hızlı olmadığına bahse girerim. Denediğim 27" lik modelde Renklerde aşırı doygunluk, panelde bulutlanma, ışık sızdırma ne ararsanız mevcuttu. Siyahın s si yoktu, kontrast kısık olmasına rağmen. Alırken sadece ölü piksel diye bakarsanız hayal kırıklığına uğramanız kuvvetle muhtemel. 27" de 1080p zaten az, en az 2k bakılması lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nomadik kullanıcısına yanıt
    Hocam yanlış yönlerdirmiş olmayayım ama 21:9monitör alanlar 16:9a geçemiyor.Oyunlar falan çok daha güzel oluyormuş.LG'nin 21:9larının fiyatları uygun tavsiye ederim.Daha çok bütçeniz varsada samsunga yönelebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilhan_fcb İ kullanıcısına yanıt
    Panel hızını gözünle ölçebiliyorsan ne ala ama söyleminin aksine testler ve incelemeler mevcut.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.