Şimdi Ara

Silinsin lütfen (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
1.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    p

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi notguest -- 6 Ağustos 2022; 11:55:53 >
  • kararı ona bırakma.kendi hayatına kararı kendin ver.

senin o kadınla amacın ne? düşün be yaz buraya.

evet abi evlenirim olur yani süperde olur.bağlanmışım kopamam tamam yaş farkı var ama kafalar uyuşuyor falan mı diyorsun?

yoksa valla ne istediğimi ben bi bilsem mi diyorsun?

kararını verdikten sonra kararın doğrultusunda sürüklersin yönlendirirsin onu ama sen kararını vermeden onu kısıtlaman - sahiplenmen biraz garip.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi em2018 -- 14 Mart 2018; 0:40:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • em2018 E kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi notguest -- 6 Ağustos 2022; 11:56:12 >
  • sana kalmış abi. istersen "seni affettim geleceğimi beklemiyordun,tüm ömrün boyunca beni bekleyemezsin ya, o yüzden haklılık payın var.seni hala seviyorum" deyip inanmış affetmiş gibi yapıp olayı yatağa bağla. istersen kop. yalnız sen duygusal birisin bak kendini çok garip biryerde bulabilirsin kafayı kırarsın ve fiziksel ruhsal olarak dipler yaşayabilirsin.kızla görüşürsün de bağlanırsın.sana tavsiyem ileriye dönük birini bulana kadar bu kadınla gez toz. daha uygun birini bulunca bundan ayrıl.ben olsam öyle yapardım. birini bulmadan ayrılırsan boşluğa düşersin gibi gözüküyor.arayış içinde ol ve başkasını bul daha uygun birini.yabancılar böyle bugün senle yatar yarın benle. sen gereksiz aşırı sahiplenmişsin bak başına bela da olabilir oralarda kardeş.

• bu arada umarım trollemiyodursun

şlk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi notguest -- 6 Ağustos 2022; 11:56:30 >
  • tamam da abi, en başta bu işin muhakemesini yapacaksın. onu ilk gördüğünde,ilk konuştuğunda. kafan sağlıklı düşünürken muhakemeyi yapıp kararı verip ona göre yürüyceksin. abuk subuk bazı durumlar var ve sen onları gözardı edip yürümeye devam edersin o abuk subuk problemler büyüyerek önüne çıkar ilerde. bilmiyorum sen kendinden ortalama 15 yaş büyük biriyle ilk mesajlaştığın dönemlerde kafan nerdeydi.

sen en iyisi eskorta git ve o kızla görüşmeyi kes.cinsellik ihtiyacını bir müddet eskortla karşıla yoksa senin zaafından faydalanmaya bile başlayabilir o kadın.yani kullanır seni.
    kop ondan zararın neresinden dönersen dön kardır.250gram için ilişkiyi devam ettirme, dalganı mutlu edip beynini belaların sorunların içine atma.
    BITTI HOCAM. ILGISIZ MESAJLARINA DAYANAMADIM. 30 DK DA KARARI VERDIM. SÖVDÜM SAYDIM KESTIM KONTAGIMI VEY BE..
  • olması gereken bu abi.çünkü o işin oluru yok malesef. ilişki ciddileştikçe ilerledikçe işler daha da karmaşık hale gelecekti.senin yakın zamanda başka birini bulman gerek.bu dönem fazla yalnız kalmamaya çalış.erkek bayan farketmez birileriyle takıl dolaş gez kafa dağıt.

• Olmasi gereken buydu senin icin iyi olacagini dusunuyorum

• Nereden estiyse sosyal medya hesaplarını stalkladım. İnceleye inceleye çocuğu buldum. Orada bir otel var gökdelen şeklinde. aynı gün ikiside gece yüksekten şehrin fotosunu paylaşmışlar. Bu şekilde yakaladım. Yani benim o elemandan ses aldığım geceyi elamanla orada geçirmişler.
    Kaslı iri yarı 90 kg 180 183 boylarında zengin bir tip 25-28 yaslarında. süzük bir slav tipi var ukraynalı.
    vay bee...
    geçen yıl da şu şekilde.. ulan ne gelse aklıma hepsi doğruymuş. zamanında beni de o gökdelende kalmaya davet etti. orası çok güzel vs dedi. sonra arkadşı var kız onla kaldım vs diye açıklama yaptı ben sormadan. orda anlamıştım zaten geçen sene. bu kadın oralarda bir işler de halletti diye.

ve hiç bozuntuya vermiyor. benden saklamaya çalışıyor. beni sevdiğini bilsem dönerim geri...

ama bakıyorum son ayda partilere gitmiş içmiş... pek ben umrundaymısım gibi görünmüyor..

ben türkiyeye dönerken polise pasaportumu verdim. polis bana 100euro verdi geri alla alla bu ne ya dedim.. sonra hatırladım o 100lüğü pasaportuma koymutum onun yanına giderken eğer karar verirsek onu oraya götürecektim biliyordum yüksek katta kalmak istediğini. hep hevesi vardı. 3 yıl önce bile. eğer bir gün gelirsen seninle en yüksekteki katı tutacaz vs diye romance yapmıstı. o gün karar veremedim. o gün bir yandan öpüş bir yandan gözler ıslansın öyle geçmişti. saftım dedim bu kadın bana aşık olacak gelecek vermeyeceksin üzme diyip hızlıca kollarımdan çıkarmıştım.

ne geliyorsa fazla düşünmekten geliyor. fazla değer vermekten geliyor beyler.

Allah sorsun hesabını ne diyim. Tek istediğim benle samimi doğruları konuşmasıydı. ama yapmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi notguest -- 25 Mart 2018; 18:14:48 >

• Vay be demek sonunda bir karar vardın ve bitti. Böylesi daha hayırlı.
    En azından aklında kalmamış olur. Umarım tekrar filizlenmez.
  • Dediğim elemanla takiplesiyorlar ama fotografi daha iyi inceledigimde ayni pencere olmadigini. Elemanin bu yil, benimkinin gecen yil ayni tarihte o otel penceresi fotosu paylasilmis. Eleman bu yil orada baska bir erkek arki ile kalmis. Neyse.

Be telefonda bana konusan sahis hala ayni arkadasi oldugunu soyluyor. Bana sarkintilik ediyo vs. artik kiz arkadasi var benim pesimi birakti dedi.

Lakin yakin oldugu biri var fransiz. Is yapiyorlar ortak. Onu saklamiyor. Cok nadir gorustugunu kabul ediyor.

Ben bu arkadasiyla da yattigini dusunuyorum. Eskiden erkek kardesim gibi severim diyodu. Bazen sevgilisinden ayrilip buna geliyordu mesela biz yazisiyoruz diyo ki o geldi biraz mesgulum 3 saat sonra vs o gidince yine yaaiyordu. Sebep de kizdan ayrilmis cok uzgun vs diyordu. Bu elemanla eskiden beri takiliyor olabilir.

Sonuç olarak internet işi hiç bir sey bilmek mumkun degil artik onun hakkinda ve yalanci oldugunu sosyal medya mesajlarini okuyarak anlamistim. Artik ask mesk isi bitti. Yalanlarla bogdu resmen. Bulusup gecelicez gibi bir ara. Suan muhabbet oyle. Biraz dusunmem gerek dedi. Ok dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi notguest -- 3 Nisan 2018; 3:15:37 >

• Zaten her seyin farkina vardin artik. sende yara acti ama bu kapanmayacak degil. TR'ye gelmeden istediğini yap sonra yanlisini doğrunu tart ve ona göre yön çiz. Kendini degişmiş tecrube kazanmış biri olarak gör

• Dün buluştum yine. Hala sıcak bana. Niyeti kötü değil gibi. Benle eğlenmek istiyor ama hislerimin farkında bu yüzden korkuyor. Ama hayatında ne olup bittigi kocaman bir soru isareti.

Her türlü yakınlaşma oldu yine.

Olan biten hakkında bir kelime konusmadık.

Ne o ne ben. Konusmak istemedik.

Ben özür diledim karakterine hakaret ettiğim için vs. sadece bu.

Kadını seviyorum diyemiyorum ama cok onemli benim icin. Ilk iliski oldugundan sanıyorum. Yatağa gecmeye ben bile korkuyorum erkek olarak sonrası ne olur diye.

Ama gözlerinde görüyorum cok korkuyor onu sevmemden.

Böyle işte. Yemek yedik beraber. Kuryelik yaptık bir de bir iş. Yaklasık 7 saat gecirdik birlikte

• Zamanin azaliyor vaktini iyi gecir kafayi bosalt gel

• Gece geçirdik beraber. Gece dayansam da artik sabah dayanamadım. Cok kisa sureli de olsa birlesme gerceklesti.

Gecenin basi cok zor gecti. Stresten yamuldum resmen. Açtım yemek yiyemedim hiç. Disarida da yemedik.

Evde bana kucuk biseyler hazirladi yorgun yorgun yiyemedim o da bozulmaya basladi benim o halimi gorunce.

Icten ice uzuldum baya. Kucuk evi var. Kendi yatagi yok. Esyasi pek yok. Mutfagi bos. Dedim kendi kendime bu kadın senin msjlarina cevap vermesi bile mucize. Isi eve uzak cunku. Yorulması cok normal. Cocuklar basinda.. ben ordayken yoktular tabi.

Mensturasyonun basiydi kanamasi vs yoktu ama bana hiv korkusu geldi bi ara. Hep ollann sey. Test olmasini istedim. Olmuyor kabul etmedi. Ihtiyacım yok diyo. Konu burdan acilinca ona inanmadigimi vs soyledim. Birileriyle yattigini soyledim. Kabul etmedi. Basa sardi. Simdi yine kimse yok hayatımda vs.

Yatak olsun iliski demistim. O da olmuyor malesef. Duygularim karman corman. Haz almadigim seyi yapmanin anlami yok heralde. O hep benim arkadasim ol dedi. Galiba vazgeciyorum artik ve onun dedigi olacak.

Saplantim var onda ask mi ne bilmiyorum. Cok hassasim ona karsi. Ama mantikli dusununce her ne kadar yanimda aglasa da aslinda beni pek dusunmedigi/dusunemeyecegi geliyor aklima.

Her ileri adım bu isi kotuye goturuyor.

Çozemedim gitti. Çok garip

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.